Problem z wejściem na stronę koła

/ 11 odpowiedzi
Mam pytanie, czy macie problem z wejściem na strone info nowego koła wędkarskiego nr 25 w sztumie? W jaki sposób odnajdujecie te stronę? Prosze o wypowiedzi. Zastanawia mnie fakt, czy strona www na wędkuje.pl pomaga Wam w tym?
Diablo


He he he sorry za offtopa ale jak przeczytałem tytuł to mi się tak skojarzyło.

-Jaka grupa ludzi jest najbardziej troskliwa?
- "Dresiarze", bo zawsze pytają: "masz jakiś problem?" (2012/04/16 23:33)

mlodystm


http://forum.wedkuje.pl/post/zapraszamy-do-nowego-kola-wedkarskiego-w-sztumie/437985/0 i tam masz link, ja tak wchodze :) (2012/04/16 23:39)

mlodystm


a własciwie to lepiej i szybciej

http://sztum.wedkuje.pl/media/index.php?MediumID=759 (2012/04/16 23:41)

Artur z Ketrzyna


 

Lin podany przez "mlodystm";

http://sztum.wedkuje.pl/media/index.php?MediumID=759

 

Odnośnik z zakładki wędkarza przynależącego do koła;

http://www.sztum.wedkuje.pl/media/index.php?MediumID=759

 

Kierują na stronę koła, ale sama wyszukiwarka kół PZW już nie.

 

Wyszukiwarka kół PZW, jak w wyszukiwarkę wpiszesz „Koło PZW Nr 25 w Sztumie”

Po próbie znalezienia koła, pokazuje komunikat; „znaleziono 0 rekordów spełniających kryteria”

Podejrzewam, że jest to jakaś usterka techniczna i ten fakt powinno zgłosić się z tym do redakcji by wyjaśnić ten problem. Bo nie wszyscy zainteresowani będą mogli znaleźć te koło i przyłączyć się do jego członków.

 

(2012/04/17 10:03)

stubek


He he he sorry za offtopa ale jak przeczytałem tytuł to mi się tak skojarzyło.

-Jaka grupa ludzi jest najbardziej troskliwa?
- "Dresiarze", bo zawsze pytają: "masz jakiś problem?"




Kolego Diablo kto pyta nie błądzi, po za tym mam  w tym swój cel. Pozdrawiam serdecznie (2012/04/19 08:46)

stubek


Czesc, zadałem to pytanie ponieważ z tego co zauważyłem, to na strone info zalożonej przez Zarząd Główny naszego nowego koła wszyscy wchodzą tylko i wyłącznie dzięki odnośnikom znajdującym sie na forum wędkuje.pl i na założonej przeze mnie stronie naszego koła wędkarskiego również na wędkuje.pl.

Jak się okazuje wszyscy mniej lub bardziej zainteresowani działalnością naszego nowego koła jak i pozyskaniem informacji o tym co sie dzieje wokół naszego hobby w sztumie szukają informacji w internecie, tam wszelakie informacje pojawiaja sie tylko te które zapisuję na forum wędkuje.pl lub na stronie naszego koła założonej za pośrednictwem wędkuje.pl. Nie łatwo jest odnaleźć piękną stronę info założoną przez Zarząd naszego koła, nie wiem dokładnie na czym polega ta trudność, ale z tego co mówił mi nasz prezes Grzegorz, strona info naszego koła nie została jeszcze zatwierdzona przez administracje wyszukiwarki google. Za pewne niedługo to się zmieni.  

 

 

(2012/04/19 09:05)

owczarki


He he he sorry za offtopa ale jak przeczytałem tytuł to mi się tak skojarzyło.

-Jaka grupa ludzi jest najbardziej troskliwa?
- "Dresiarze", bo zawsze pytają: "masz jakiś problem?
najważniejsze jest poczucie humoru....dobre 
a kolega zakładający watek nie powinien sie obrażać ze ktoś sypnoł akurat dowcipem 

(2012/04/19 17:31)

mlodystm


a kolega Grzegorz, tez ma tutaj profil :)? (2012/04/19 23:49)

mlodystm


a kolega Grzegorz, tez ma tutaj profil :)?
wróóóóc. Chodziło mi o gospodarza Grzegorza P :)
(2012/04/19 23:52)

stubek


He he he sorry za offtopa ale jak przeczytałem tytuł to mi się tak skojarzyło.

-Jaka grupa ludzi jest najbardziej troskliwa?
- "Dresiarze", bo zawsze pytają: "masz jakiś problem?
najważniejsze jest poczucie humoru....dobre 
a kolega zakładający watek nie powinien sie obrażać ze ktoś sypnoł akurat dowcipem 





Kolego owczarki chyba nieco sie pomyliłeś, nie należe do tych którzy sie obrażają. Na forum moga pisac wszyscy i wszystko, po to ono jest:) A poczucie humoru jest wręcz wskazane. Pozdrawiam serdecznie (2012/04/29 07:28)

stubek


a kolega Grzegorz, tez ma tutaj profil :)?
wróóóóc. Chodziło mi o gospodarza Grzegorza P :)




Czesc, może i ma ale sie nie ujawnia. Nasz gospodarz jest bardzo zapracowany, jest przedsiebiorcą i do tego bardzo sie stara aby nasze koło działało prężnie, więc nie dziwmy się, że nie ma czasu na pisanie na forum. Ale jeśli ktokolwiek chciałby porozmawiać z Grzesiem, zawsze wyskrobie on troszke czasu na rozmowe, kontakt na stronie. Pozdrawiam serdecznie

 

Ps. Swoja drogą, zachęcem do brania czynnego udziału w rozwoju i promowaniu naszego koła.

(2012/04/29 07:33)