Problem z wędką spinningową Jaxon

/ 13 odpowiedzi
Witam. Mam taki problem. Zaczynam dopiero wędkować i zakupiłem sobie wędkę spiningową jaxon arcadia spinning. Przyszła i nie wiem czy to tak ma być, ale wydaje mi się że coś z nią nie tak. Pierwsza przelotka jest krzywo względem kołowrotka. Proszę o pomoc, bo jak coś to chce jak najszybciej zwrócić towar. Tutaj są zdjęcia : http://imgur.com/a/hscRN
Pozdrawiam Damian.

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

erykom


Poluzuj uchwyt kołowrotka i spróbuj lekko obrócić stopke kołowrotka względem osi przelotki.Też kiedys miałem podobny kij który miał "ruchome" mocowanie kołowrotka (2017/03/16 20:02)

Tomas81


Oddaj wędkę, tak będzie najlepiej. (2017/03/16 20:12)

pakul1206


Ja bym to zwrócił , po co kombinować, jeszcze coś upierdzielisz i całkiem będzie lipa. (2017/03/16 21:21)

grisza-78


Jak widać na fotce, Jaxon to niezła marka ;) Ja bym oddał ten kij, jak proponują koledzy w powyższych wpisach, i kupiłbym coś ciut lepszego. Z niezłych wędek może Okuma? (2017/03/16 21:55)

damian-dyrda


Tylko chodzi o to że to moja pierwsza spinningówka miała być i nie chciałem na nią wydawać kupy pieniędzy, a to dlatego żeby sobie potestować jaka mi najbardziej pasuje czy dłuższa czy krótsza i wgl. (2017/03/16 22:12)

pakul1206


No to nie wydawaj więcej kasy , weż wędkę, ojca albo matkę i idz to sklepu, daj ją w łapę sprzedawcy niech zobaczy co sprzedaje i albo  niech Ci wymieni albo zabierze to z powrotem w pizdu i odda pieniądze. (2017/03/16 22:38)

ryukon1975


Tutaj nie ma o czym myśleć. Iść do sklepu i wymienić na dobry egzemplarz lub żądać zwrotu kasy. Mam nadzieję że nie kupowałeś przez internet bo to niestety dodatkowe kłopoty. (2017/03/17 06:40)

kumka


Krzysiek on to kupił przez internet. Napisał, że mu "przyszła" wędka. No to będzie mieć kolega zabawę... Koszt wędki i wysyłki będzie taki, że mógłby w sklepie bez kombinowania kupić jakiegoś lepszego kija. (2017/03/17 12:28)

JKarp


Witam. Mam taki problem. Zaczynam dopiero wędkować i zakupiłem sobie wędkę spiningową jaxon arcadia spinning. Przyszła i nie wiem czy to tak ma być, ale wydaje mi się że coś z nią nie tak. Pierwsza przelotka jest krzywo względem kołowrotka. Proszę o pomoc, bo jak coś to chce jak najszybciej zwrócić towar. Tutaj są zdjęcia : http://imgur.com/a/hscRN
Pozdrawiam Damian.

Skorzystaj z prawa rękojmi. Odeślij kij do sklepu prosząc o naprawę usterki lub wymianę kija jesli usterki nie da się naprawić. 
Ewidentnie kij ma wadę więc sprzedawca musi uwzględnić Twoją prośbę. 
Jednocześnie poproś sprzedawcę o rękompensatę poniesnionych kosztów w związku z tym, że sprzedano Ci wadliwy kij. Oznacza to, że sprzedawca musi zwrócić Ci kasę za Twoją przesyłkę jednocześnie wysyłając sprawny kij na swój koszt ponieważ Ty za przesyłkę już raz zapłaciłeś a kij miał być bez żadnej wady.
JK (2017/03/17 13:20)

damian-dyrda


Witam. Mam taki problem. Zaczynam dopiero wędkować i zakupiłem sobie wędkę spiningową jaxon arcadia spinning. Przyszła i nie wiem czy to tak ma być, ale wydaje mi się że coś z nią nie tak. Pierwsza przelotka jest krzywo względem kołowrotka. Proszę o pomoc, bo jak coś to chce jak najszybciej zwrócić towar. Tutaj są zdjęcia : http://imgur.com/a/hscRN
Pozdrawiam Damian.

Skorzystaj z prawa rękojmi. Odeślij kij do sklepu prosząc o naprawę usterki lub wymianę kija jesli usterki nie da się naprawić. 
Ewidentnie kij ma wadę więc sprzedawca musi uwzględnić Twoją prośbę. 
Jednocześnie poproś sprzedawcę o rękompensatę poniesnionych kosztów w związku z tym, że sprzedano Ci wadliwy kij. Oznacza to, że sprzedawca musi zwrócić Ci kasę za Twoją przesyłkę jednocześnie wysyłając sprawny kij na swój koszt ponieważ Ty za przesyłkę już raz zapłaciłeś a kij miał być bez żadnej wady.
JK
Witam. Dziękuję wszystkim za odpowiedzi. 
Wedka właśnie poszła do zwrotu na koszt​ sklepu. 
  (2017/03/17 14:46)

oldboy


Na fotce nie wygląda to krzywo, ale może w rzeczywistości tak(?)
Bojąc się takowych przypadków (zakup przez Internet) w przyszłym tygodniu do zakupu wędki dołożę  koszt przejazdu Polskim Busem, aby przed transakcją wziąć kij do ręki i dokładnie obejrzeć.
Uważam bowiem, że choć wyższe koszty, za to trafiony zakup eliminujący reklamacyjną mitręgę. (2017/03/17 21:32)

Artur z Ketrzyna


Dostałeś wadliwy towar i tyle. Musisz złożyć reklamację i zadać dobrego towaru lub zwrotu gotówki. Jako że dostałeś wadliwy towar, muszą tez zwrócić ci koszty wysyłki. Napisz do sklepu (lub nawet zadzwoń) jak najszybciej, i załącz te foto.
Niektóre sklepy same wysyłają kuriera po wadliwy towar, i mogą Ci przysłać odrazu nową wędkę, i może do tego jakiś upominek. (2017/03/18 07:04)