Problem z wędką Konger Tiger cross maxx ul 270cm 3

/ 4 odpowiedzi
Mam pewien problem a mianowicie zakupiłem wyżej wymienioną wędkę i jest ona troszkę krzywa tzn prawdopodobnie ktoś wkleił szczytówkę (wklejkę) krzywo w blank. Jest to naprawdę znikoma krzywizna ale martwi mnie to czy kij nie będzie wadliwy i czy może strzelić pod obciążeniem. Czekam na odpowiedzi i z góry dziękuje.
Sieciech


jeśli nową kupiłeś to zawsze możesz przecież zwrócić , skoro ma wadę fabryczną (2012/04/18 00:08)

bencur


no właśnie z tym jest problem ponieważ kupiłem ją na allegro (nową) ale sprzedawca wciska mi kit ze jego wędki po 500-600 zł od stania w stojakach się krzywią i co roku je prostuje i mi tez to zalecał :/ tylko ciekawe jak mogę wyprostować krzywo wklejoną wklejkę w blank :/ (2012/04/18 08:50)

Sieciech


Jeśli kupiłeś na allegro nową wędkę (domyślam się że przez opcję kup teraz- tak?) masz prawo ją zwrócić w ciągu dziesięciu dni od kupna. I nie ma wtedy znaczenia czy ma krzywy blank czy jednak nie podoba Ci się jej kolor - sprzedawca ma obowiązek ją przyjąć bez podawania przyczyny bo takie jest prawo. Poza tym informacja że wędki się krzywią od stania w stojakach wydaje mi się mało wiarygodna. Sprzedano Ci towar uszkodzony , wadliwy. Zachowaj na wszelki wypadek korespondencje z sprzedawcą - przyznaje on w niej, że wędka była krzywa i że sam masz ją prostować. Jak coś będziesz miał dowód , że to nie Ty uszkodziłeś sprzęt.  (2012/04/18 09:45)

mar83


Niech Ci baran nie wciska kitu w ciągu 10 dni masz prawo oddać (2012/04/18 12:29)