Zaloguj się do konta

Problem z rozpoznaniem orginalnej plecionki Power.

utworzono: 2011/05/15 14:16
cycu20

Witam kolegów wędkarzy mam taki problem i wolałbym się skonsultować z osobami które łapią na plecionki power pro (spining). Otóż noszę się z zamiarem kupienia plecionki tej firmy najlepiej 19 lub w okolicach tylko problem jest jeden nie mam pewności czy nie kupię podróbki znalazłem takie porównanie plecionek ale to mi za dużo nie wyjaśniło a nie chciałbym się zrazić do tej firmy kupując podróbkę i o tym nie wiedząc. Głównie łapię na odrze (i głównie chodzi też o zmniejszenie traconych przynęt). Wyczaiłem taką plecionkę na allegro: http://allegro.pl/plecionka-power-pro-15lb-0-19mm-135m-zielona-usa-i1608872649.html

I teraz pytanie czy to aby nie podróbka. Jak tak to byłbym wdzięczny jak byście mi podali gdzie kupić oryginał.

Z góry dziękuje.
[2011-05-15 14:16]

rawa19

Wejdź na stronę Normark Polska. To dystrybutor na terenie kraju. W zakładce "kontakt" znajdziesz nr tel. pod którym uzyskasz informacje gdzie najbliżej twojej okolicy możesz kupić oryginał. Pozdro.
[2011-05-15 22:34]

Kolego "cycu20" widzę iż plećkę namierzyłeś od jednego z najlepszych i najsolidniejszych sprzedawców na allegro. Sam już zamówiłem od aspiusa dwie szpule Power Pro i mogę gwarantować Tobie iż jest to orginał. Zresztą poszukaj w googlach jak rozpoznać fałszywkę. Niestety nie pamiętem dokłago adresu ale były zdjęcia fałszywek i orginałów i to co znalazłeś jest orginalną plecionką. [2011-05-16 01:20]