Problem z kołowrotkiem Dragon Mystery

/ 4 odpowiedzi
witam serdecznie i proszę o poradę jestem posiadaczem kręcio0łka dragon mystery wszytko było by ok gdyby nie to że po trzech tygodniach przerwy w wędkowaniu kołowrotek zaczął okrutnie ciężko chodzić czy ktoś miał już podobny problem i czy ewentualne smarowanie coś pomoże?

robban

Ja ze swoim sie kompalem , potem zacza ciezko chodzic i na lozyskach pojawila sie rdza. Lozyska spryskalem WD40 a caly kolowrotek wyropowalem . Potem poszedl smar i olej na lozyska. Kreciol chodzi do dzis i sie nic znim nie dzieje. Od samego niekrecenia napewno ciezko nie zacza chodzic :). Moze Tobie sie zamoczyl , albo deszcz zalal ? Pzdr. (2013/11/18 21:09)

użytkownik168824

Ja ze swoim sie kompalem , potem zacza ciezko chodzic i na lozyskach pojawila sie rdza. Lozyska spryskalem WD40 a caly kolowrotek wyropowalem . Potem poszedl smar i olej na lozyska. Kreciol chodzi do dzis i sie nic znim nie dzieje. Od samego niekrecenia napewno ciezko nie zacza chodzic :). Moze Tobie sie zamoczyl , albo deszcz zalal ? Pzdr.

Ale on się z nim nie kąpał.Zaczął ciężko chodzić po upływie jakiegoś czasu,więc nie porównuj swojego przypadku. (2013/11/18 22:31)

robban

Ale ja sie kompalem :)))) A, chodzi o to ,ze jak posmaruje to pojedzie :)))) (2013/11/19 18:41)

soniq3443

dziękuję koledzy smarowanko pomogło (2013/11/19 19:58)