Zaloguj się do konta

Problem z firmą Robinson

utworzono: 2012/09/30 12:18
barrakuda81

Witam.

Jakie macie doswiadczenia z obsługą klienta w tej firmie?Moje są koszmarne!Maile bez odpowiedzi i totalne ignorowanie wszelkich pytań.Poprostu olewają klienta!To niebywałe w czasach takiej konkurencji na rynku-jakieś białoruskie standardy.ABSURD w bialy dzień.Przestrzegam wszystkich przed zakupami sprzetu tej firmy i tu muszę zaznaczyć że nie chodzi o produkty bo niektóre są naprawdę na poziomie tylko całkowity brak kontaktu w razie problemów.

Mam nadzieję że tylko mój przypadek jest odosobniony ale i tak przestrzegam.

[2012-09-30 12:18]

Piotr 100574

takie firmy rzadko odpisują ,mają w cholerę pytań od ludzi :))))))takich jak ty jest parę setek ,spróbuj co dziennie odpisać każdemu
[2012-09-30 12:35]

barrakuda81

Wszystko się zgadza ale jak się ponawia zapytania przez kilkanaście dni i nie uzyskuje odpowiedzi to cos jest nie w porządku.Wolny rynek uczy nas na ogół tego że o klienta sie zabiega,szanuje a nie traktuje jak petenta na zasadzie:zapłaciłeś - spadaj.To w moim odczuciu nie do przyjęcia a poza tym Konger nie miał dotychczas problemów z merytoryczną obsługą klienta. [2012-09-30 13:12]

barrakuda81

Sprostowanie do całej sytuacji(może nikt tego nawet nie będzie czytał ale się należy)-jeśli chodzi o Robinsona to jednak zachowali się jak trzeba a moje frustracje to wynik jakiejś awarii ich sieci.Przeprosili i zachowali się profesjonalnie a to cenię. [2012-10-02 19:05]

art-ski

Mam zupełnie inne odczucia i pozytywne doswiadczenia. Złamał mi się na rybach podczas holu kij Diaflex w/w firmy. Zareklamowałem go (szanuję sprzęt i nie wchodzi w rachubę uszkodzenie mechaniczne z mojej strony) więc była to z pewnościa wina producenta. Po 2 tygodniach otrzymałem z przeprosinami nową górną część kija. Byłem zadowolony z załatwionej reklamacji. Pozdr.... [2012-10-07 10:59]