Zaloguj się do konta

Problem z dodaniem postu .

utworzono: 2013/02/03 17:49
Troo

Jakiś czas temu utworzyłem temat "Która akcja karpiówki lepsza do rzutów ? "

Dzisiaj chciałem dołożyć post i nie mogę, wyskakuje napis "Aby wziąć udział w dyskusji grupy".

Przecież to ja założyłem ten temat i chyba nie powinno mi się stawiać warunków pisania w nim.

Co jest ? O co chodzi ? 

[2013-02-03 17:49]

withanight88

Jakiś czas temu utworzyłem temat "Która akcja karpiówki lepsza do rzutów ? "

Dzisiaj chciałem dołożyć post i nie mogę, wyskakuje napis "Aby wziąć udział w dyskusji grupy".

Przecież to ja założyłem ten temat i chyba nie powinno mi się stawiać warunków pisania w nim.

Co jest ? O co chodzi ? 


"Państwo w państwie""D

Mi też te praktyki się nie podobają. Nie wiem jakim prawem ktoś podpina temat pod grupę skoro autor sam tego nie zrobił.
Kiedyś zakładając temat dodałem zapisek, że nie życze sobie aby temat został podpięty do grupy ale mimo wszystko ktoś go pod grupę podciągnął.
[2013-02-03 18:44]

withanight88 Dzisiaj do Południa go przyjąłem do grupy karpiowej,a  więc co ktoś mu posta podpiął i go "na siłę" zapisał????
Może po prostu podczas zakładania tematu zaznaczył zamkniętą grupe??  [2013-02-03 18:54]

withanight88

withanight88 Dzisiaj do Południa go przyjąłem do grupy karpiowej,a  więc co ktoś mu posta podpiął i go "na siłę" zapisał????
Może po prostu podczas zakładania tematu zaznaczył zamkniętą grupe?? 

Ja raczej mówiłem o swoim przykładzie , że takie praktyki na portalu się stosuje.
[2013-02-03 20:50]

aha może redakcia coś miesza bo niby w regulaminie coś pisze że post ma być przypisany do grupy czy coś [2013-02-03 20:59]

Troo

Nie wiem jak to się stało że temat wylądował w zamkniętej grupie, ja go nie podpiąłem pod grupę, chyba że przypadkiem i tego nie zauważyłem. Jeśli tak było to najmocniej przepraszam za problem.

Kiedy chciałem napisać post wyskoczył  komunikat o tym że muszę przyłączyć się do grupy więc kliknąłem na przyłącz. Dlatego jestem w tej grupie ale to było dzisiaj a temat zakładałem tydzień temu.

To nie powinno tak działać że jak ktoś napisze temat i podłączy go do grupy to powinien jednocześnie znaleźć się w tej grupie ? Albo nie może podłączyć tematu do grupy jeśli w danej grupie nie jest ?


[2013-02-03 21:04]

Zibi60

O przyjęciu do zamkniętej grupy - po złożeniu prośby - decydują moderatorzy, w tym przypadku Janusz i Jarek. Jeśli kolega @Troo nie zgłosił akcesu wstąpienia, to pewnie ktoś z "wyższego nadzoru", czytając temat wpisu, tam go przydzielił, co oczywiście nie powinno mieć miejsca. Nie każdy post musi być przydzielony do grupy stricte tematycznej, tylko trzeba określić ten przydział przy wklejaniu posta.
[2013-02-04 08:41]

bluehornet

Problem rozwiązany - napisałem do moderatora Grupy , w której wątek się znalazł i usunął watek z grupy - jest na ogólnym forum jako wątek pojedynczy .

http://forum.wedkuje.pl/f,ktora-akcja-karpiowki-lepsza-do-rzutow,597062,0.html
[2013-02-04 10:02]

finman

A wjaki sposób wkleić posta? Czyli utworzyć owego?
[2013-03-19 20:32]

bluehornet

Mój Panel »

Posty: dodaj

Zakładanie nowego wątku na forum wedkuje.pl krok 1/2

Tytuł posta:
Zdjęcie: (max 100Kb, .jpg lub .gif)

Zakładanie nowego wątku na forum wedkuje.pl krok 2/2

Wybierz pokój

Jeżeli Twój post dotyczy konkretnej ryby, zaznacz ją:

Jeżeli Twój post dotyczy konkretnej metody, zaznacz ją:

Wybierz grupę w której chcesz opublikować swój post

Pozostałe opcje

zaznacz jeśli ten wątek ma pojawić się tylko na stronie: Koło PZW
(nie będzie go na ogólnym forum)

opublikuj ten wątek tylko na stronie klubu:

Publikuj

http://www.wedkuje.pl/zaloz-watek.html




[2013-03-20 19:25]