Problem w prowadzeniu bloga na portalu

/ 3 odpowiedzi
Witam. Ostatnio jestem coraz aktywniejszym forumowiczem i postanowiłem dodawać relacje z wypraw, porady i ogólnie prowadzić bloga na tym portalu. Chciałbym by mój blog był estetyczny, a mam pewne problemy odnośnie jego prowadzenia. 
1. Na blogu w zakładce rekordy, chcąc dodać swoje rekordy z wędkowania, tworzy mi się automatycznie galeria i zdjęcie i opis wędruje do zakładki galeria, a w zakładce rekordy jest pusto. Co zrobić by ten rekord widniał w zakładce rekord? 
2. Chcą dodać opis i zdjęcie jak było dziś na rybach w zakładce Na rybach wszystko ładnie dodałem, dodałem zdjęcie, opublikowałem i dopiero wtedy wyskoczył komunikat, że zdjęcie jest zbyt duże. Wróciłem, ale co z tego jak to co wpisałem się już opublikowało bez mojego zdjęcia. Jest to nieestetyczne. Jak to usunąć z zakładki na rybach?

Pozdrawiam i proszę o pomoc.
Jakub Woś


Jak dodajesz rekord masz tam zaznaczony checkbox " zaznacz jeśli to jest rekordowy okaz". Musisz go odznaczyć i zaznaczyć jeszcz raz. Wtedy pojawią ci się nowe okna do wypełnienia. Po zapisaniu powinien być w rekordach. Jeśli chodzi o usuwanie relacji z wypraw to musisz wejść w podgląd profilu i na górze masz ten wpis, po najechaniu na niego kursorem powinna pojawić się możliwość usunięcia, przynajmniej kiedyś tak było bo sam usuwałem. W razie pytań wal na priv (2017/08/19 23:36)

patryk1113mw


Witam. Ok spróbuję zastosować twoje podpowiedzi. Dzięki. A ten znacznik zaznacz jeśli jest to rekordowy okaz to to jest właśnie tylko dla mnie i jeśli będę chciał to mogę nawet umieścić płotkę 20 cm czy to chodzi o to, że jest to okaz medalowy i by go zgłosić jakby do redakcji?  Jeśli ktoś jeszcze ma jakieś wskazówki to śmiało pisać;) Pozdrawiam. (2017/08/20 10:41)

Jakub Woś


To tylko Twoje rekordy (2017/08/20 12:43)