Prezes też wędkuje

/ 20 odpowiedzi / 3 zdjęć
ryukon1975

Faktycznie był u mnie nad wodą pomór niespodziewany. Bidnym rybom nawet tlen z wody ukradli i wychodziły na brzeg by go szukać. Obiecali im jednak że po wyborach jak zostaną przy korycie tlen się znajdzie. (2016/08/08 06:28)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

Artur z Ketrzyna

Faktycznie był u mnie nad wodą pomór niespodziewany. Bidnym rybom nawet tlen z wody ukradli i wychodziły na brzeg by go szukać. Obiecali im jednak że po wyborach jak zostaną przy korycie tlen się znajdzie.

Dobre, obiecali juz wiele, i co z tego wychodzi?
składki podnoszą (bo niby inflacja), a tak naprawdę na diety i delegacje będzie mniej.
No i jeszcze coraz to więcej ograniczeń dla wędkarzy.
Kur... ja im nie żałuję ale niech w zamian coś pożytecznego robią dla świadka wędkarskiego! (2016/08/08 07:31)

ryukon1975

Składki podnosi PZW a to akutat oni mi nie pomogli gdy wtedy się do nich zwróciłem o drobną pomoc. Zdjęcie wyżej to tylko przygrywka do tego co było potem. Żadnego rozumnego numeru telefonu nad wodą nie miałem to znalazłem w zezwoleniu numer do zarządu okręgu. Wniosek z rozmowy jest krótki, zdychajace ryby ich nie interesują. Polecili mi zadzwnić do WIOŚ ale numeru już nie podali, kazali szukać w internecie tak jakby u mnie po krzakach nad rzeką q-wa internety biegały. Ogólnie pzw tego dnia przestał dla mnie istnieć razem pewną ilością ryb w rzece. (2016/08/08 08:16)

pakul1206

Jestem ciekawy czy mają karty wędkarskie i aktualne opłaty za wędkowanie, bo niemal bym sobie dał rękę odciąć że nie, jeżeli nie to ten artykuł jest świetnym dowodem w sprawie o kłusownictwo :))) (2016/08/08 09:58)

kaban

A jak już to jeden z tych co to ukradli księżyc i chleb rodzicom chciał zaoszczędzić na karmie dla kota:) (2016/08/08 10:37)

ogtw

Dlatego jest taki spokojny, w porównaniu z totalną opozycją. Wiedziałem że łowienie i jedzenie ryb (nie koniecznie złowionych własnoręcznie) uspokaja. (2016/08/08 12:11)

kedzio

Ryby powinni jeść wszyscy.... byłoby więcej normalności w tym zafajdanym kraju. ( mała litera celowa)
Nie jadają ryb, łby się mechacą. Noooormaaaaaa. Kaczor ponoc wcale ryb nie wciąga. A Presidente tylko te w dobrych restaurante! Szkoda, głupota sie rozpowszechnia.........

(2016/08/08 21:51)

ryukon1975

Dziwne że nic nie złowili bo im ryby powinny same z nieba lecieć. Przecież to święci za życia, może z kolan nie wstali by móc zarzucić wędki? Pośle kaczor wstań jak przystało twojemu gatunkowi na dwie łapy. (2016/08/11 08:07)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

luxxxis

Tak się stało, że cały weekend siedzę nad Zalewem Szczecińskim. Wydawało mi sieże widzę znajomą twarz... nie myliłem się
http://wiadomosci.wp.pl/kat,1329,title,Jaroslaw-Kaczynski-na-wakacjach-lowil-ryby-na-jachcie,wid,18457186,wiadomosc.html

Jak nie będą mu brały to Maciara naśle,ten utworzy komisję śledczą i was wszystkich pozamykają za zamach stanu....bo Jaruś umoczył i ch...złowił:)
Ciekawe czy mości prezes bywa nad pstrągowymi wodami....Pełno tam zielska,traw,...będę musiał uważać jak łażę ...wlezę na niego i chryja będzie...drugi smoleńsk znad Wierzycy. (2016/08/11 10:39)

ryukon1975

Jak mu juz Lux nadepniesz na ten pustostan czyt. głowę nie zapomij zrobić zdjecia. Cała Polska będzie Ci śpiewać hymny pochwalne, może oprócz słuchaczy pewnego radyja. (2016/08/11 12:49)

kedzio

Eee tam! Macierewicz wysłał 4 nurków ze spec jednostki, coby im ryby na hak zakładali.
  (2016/08/11 18:17)

luxxxis

Eee tam! Macierewicz wysłał 4 nurków ze spec jednostki, coby im ryby na hak zakładali.

Taaa,a GROM robaków mu nakopał ,potem Puławskim zanętę wywieżli bo jaruś krótkie łapki ma i nie dorzucił bidula....,jarek pewnie dla swego kota rybków chce natrzaskać a tu lipa....kicia kopyta wyciągnie z głodu ...taka zacna i "sprawna inaczej" gospodarka pzw...
Swoją drogą to trza uważać...pędzi człek o szarówce nad wodę,brnie przez chaszcze i sruu...na Maciara wpada z tym jego obłędnym "jokerem" na paszczu---atak serca murowany. (2016/08/11 19:52)

kedzio

Ty mię nie strasz! Chryste Panie! Horror!
  (2016/08/11 20:49)

grisza-78

Widzę panowie, że macie do nich taki sam "szacunek", jak ja. Jak o nich pomyślę, to zaraz muszę "Stoperan" zarzyć , bo sraczka mnie atakuje. (2016/08/13 09:15)

ogtw

Gdyby inny prezes trzymał władzę, to mleko i miód płynęłyby rzekami. A gdzie ryby? (2016/08/13 11:01)

kedzio

To takie polskie wydanie gościa któren kiedys był kardynałem we Francji. Rządził zza pleców króla. Nazywał się Armand Jean Richelieu.
Też miał gdzieś wszelkie zasady i wszystkich wokół.
  (2016/08/13 11:30)