Zaloguj się do konta

Prezent na święta

utworzono: 2012/12/05 21:03
kolejorz16

witam ma mały problem odnośnie zakupu prezentu dla kolegi którego wylosowalem w szkole jego zainteresowania są zbliżone do moich ponieważ on też wędkuje ale nie wiem co mu kupić cena max 35 zl wiem że to niewiele ale na tyle się umówiliśmy . prosze podawać jakieś pomysly [2012-12-05 21:03]

Cześć. A jaką metodą ten kolega najbardziej lubi łowić? [2012-12-05 21:19]

MASTINO

Podbierak, siatka, podrywka, kpl. spławików, skrzyneczka, bacik, lub taki komplecik - ciężarki+spławiki+rzepy+stopery+przypony z hakami+......... [2012-12-06 07:44]

kolejorz16

Cześć. A jaką metodą ten kolega najbardziej lubi łowić?

często łowi na spinning ale na spławik też lubi polowić [2012-12-06 07:47]

perwer

W szkole u syna mojego kumpla ,była podobna zabawa .Jeden drugiemu kupił wagon ruskich papierosów ,bo tamten sporo kopcił.

Za 35 zeta ciężko coś ...Może tuba na spławiki ,do tego kilka spławików,plus piórnik na przypony .
Lub ładne pudełeczko a w nim gumy ,blaszki -na tyle co starczy.

[2012-12-06 08:05]

89krzysztof

Jak spinning to pudełko małe i do tego paproszków trochę :)

Znając życie to pewnie i tak już każdy w klasie wie, kto kogo wylosował i komu kupuje. Może zagadaj z kolegą i zapytaj czy nie chce np dołożyć z 15zł ze swoich i wtedy będzie ten prezent bardziej okazały.

Ale jakbyś mu trochę sprzętu do bocznego troka kupił to może i 35zł by starczyło, na początek ...
[2012-12-06 08:21]

kolejorz16

pytałem go co chce ale powiedział że sam mam wybrać . A wędka podlodowa z takim kołowrotkiem jak do muchy wystarczyło by 35 zł i do tego jakieś blaszki [2012-12-06 12:57]

szyspinn29

Ja się z moim kolegą, który mnie wylosował umówiłem tak,że sam sobię zamówię co chcę, dołożę 40 zł i za 80 zł mam wędkę podlodową pare mormyszek i kręcioł mistrallka podlodowy :)

[2012-12-06 17:48]

25 maja 2018 roku wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 roku tzw. RODO. Nowe prawo nakłada na nas obowiązek uzyskania Twojej zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w plikach cookies

Oświadczam, iż zapoznałem sie z Polityką prywatności i zgadzam się na zapisywanie i przechowywanie w mojej przeglądarce internetowej tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie zaszyfrowanych w nich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania z innych stron internetowych, serwisów oraz parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez wedkuje.pl, oraz ZAUFANYCH PARTNERÓW.

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono

Hoblo Sp z o.o.,Warszawa 02-761, ul. Cypryjska 2G

Cele przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
2.świadczenie usług drogą elektroniczną
3.dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
4.wykrywanie botów i nadużyć w usługach
5.pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)

Podstawy prawne przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne – zgoda
2.świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
3.pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych

Odbiorcy danych

Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym podmioty ZAUFANI PARTNERZY, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą

Prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych; prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Inne prawa osoby, której dane dotyczą.

Informacje dodatkowe

Więcej o zasadach przetwarzania danych w „Polityce prywatności”

Ustawienia