Prezent na 30 urodziny dla wędkarza

/ 25 odpowiedzi
Poszukuję pomysłu na prezent dla męża na 30 urodziny. Ma już łódkę, ponton, silnik elektryczny, masę toreb z przynętami, kombinezon, wodery, bieliznę termoaktywną, fotele, łóżka karpiowe, 2 echosondy, itp.gadżety. Najchętniej łowi na spining ale nie gardzi też łowieniem na grunt, parę zestawów na spławik też ma. Miał fazę na łowienie na muchę nawet sam robił sobie takie przynęty. I teraz jestem w kropce co można mu kupić? Myślałam nad jakimś kołowrotkiem, wędka mówił coś o chęci łowienia suma. Kwota jaką przeznaczam to 1000-2000zł. Jeżeli założyłam temat w złym dziale bardzo proszę moderatora o przeniesienie.
okoniowy_bartus

Jeżeli mam być szczery, prezentem z którego ja bym się najbardziej ucieszył, byłaby wędka z pracowni z jakąś dedykacją na urodziny. Myślę, że mimo tego, iż potem miaby ich jakieś dziesiąt, to by w jego arsenale miała specjalne miejsce. Tylko jeżeli mogę coś poradzić, dość spieszyłbym się z tematem, bo zrobienie takiej wędki w pracowniach trwa nawet kilka tygodni, ale jak powiesz o co chodzi, szczególnie w tych bardziej niszowych, to będzie dobrze. Żaneto, już zazdroszcze, Twojemu mężowi żony ;)  (2017/06/13 19:17)

halski021

Uuuuu ! Ciężka sprawa - przy takim uposażeniu wędkarza , trudno bez konsultacji z zainteresowanym trafić z prezentem , który go ucieszy . Najlepiej podpytaj solenizanta , co by chciał dostać . (2017/06/13 19:17)

Jędrula

https://sklepdrapieznik.pl/sklep/2312-bony-upominkowe (2017/06/13 20:11)

Jakub Woś

Wedka z pracowni albo wyjazd na Ebro (2017/06/13 20:59)

Zaneta88

Dziękuję wszystkim za odpowiedzi 😊, niestety wędkarski porządny wyjazd nad Ebro przekracza te 2000 zł 🙂, co do wędki spersonalizowanej jest to dość ciekawy pomysł, tylko chciałabym żeby był to sprzęt używany a nie "pokazowy" a broń boże wiszący mi na jednej ze ścian 😋. Kilka tygodni mam 😎 bo zaczęłam się interesować tematem specjalnie wcześniej.
Chętnie poznam propozycje pozostałych użytkowników forum, a za dotychczasowe bardzo dziękuję.
ah jeżeli chodzi o bony to odpada, według mnie to jeden z najgorszych prezentów który pokazuje brak zainteresowania solenizantem😊. (2017/06/13 21:07)

Jędrula

Brak zainteresowania solenizantem? Daj Boże, aby moja żona okazała w przyszłym roku taki brak zainteresowania! (2017/06/13 21:44)

Zaneta88

Brak zainteresowania solenizantem? Daj Boże, aby moja żona okazała w przyszłym roku taki brak zainteresowania!

Skoro takie prezenty Ci opowiadają to jak najbardziej życzę takiego kuponu w przyszłości. (2017/06/13 21:53)

Zaneta88

Dzięki za polecenie sklepu, żebym tylko wiedziała co jest warte uwagi i najlepsze na suma napewno bym coś wybrała 😊 (2017/06/13 22:48)

fumel

Skoro Ebro przekracza budżet a lubi spinning to może Szwecja? (2017/06/14 00:08)

Zaneta88

Szwecja i Norwegia to kierunki wielokrotnie odwiedzane, jeździ tam przynajmniej dwa lub trzy razy do roku więc nie będzie to nic nowego i nadzwyczajnego.  (2017/06/14 00:38)

Sith

Odradzam wędzisko z pracowni. To świetny pomysł, ale taki kijek powinien zamawiać sam zainteresowany, to tylko Twój małżonek byłby w stanie na tyle dogadać się z rodbuildingerem, żeby ta wędka była tą najważniejszą. (2017/06/14 05:37)

andek

Fakt, przy takim wyposażeniu trudno coś doradzić - może jakąś dziewczyne do towarzystwa :)

A tak na serio to pomyślałem o przyzwoitej kamerce do rejestrowania swoich wyczynów, jest spory wybór i różne opcje zastosowania i wyposażenia.
Pozdrawiam (2017/06/14 12:38)

Zaneta88

O kamera to bardzo fajny pomysł ale czy te kamery są podobne do tych jakie montowane są w samochodzie /na kasku motocyklowym? Jeżeli tak to takie kamery już ma jedną na kask a 2 jest w samochodzie.  (2017/06/14 17:20)

Tomanopl

A moze najbardziej by sie ucieszyl gdybys wybrala sie razem z nim na ryby ja mojej zony nie potrafie namowic a bylo by milo (2017/06/15 12:03)

Zaneta88

Zdążyło się że byłam z mężem na rybach, nie powiem żeby mnie to fascynowało 😊. Jednak wolę gen mąż jedzie w towarzystwie kolegów a ja mam spokój. Na chwilę obecną wychodzi na to że nie zdobyłam tu pomysłu na prezent, tak jak jedna z osób tu wspomniała wędka robiona za zamówienie musi być konkretnie pod rękę danego wędkarza, a nie pod moją rękę 😊. Faktem jest że mąż ma już dużo sprzętu wędkarskiego, i ciężko coś dopasować zwłaszcza takiej osobie jak ja, myślałam że tu znajdę jakąś poradę u osób mających to samo hobby.  (2017/06/17 15:35)

ogtw

Kolega dostał niedawno od córki, na urodziny dwie kompletne wędki, teraz ma kłopot, bo nie chce urazić córki a chce się pozbyć tych wędek. Najlepiej kup mu krawat taki, który się tobie podoba, bo chłopy nie mają gustu.   
  (2017/06/17 16:20)

bartek-domagala

Kamerka podwodna montowana bezpośrednio przy haczyku. Świetna sprawa, mąż będzie w końcu miał dowód jaka to wielka sztuka mu sie urwała. Nie chciałbym reklamować żadnej firmy, lecz z tego co się orientuję to jedynie w grę wchodzi Water Wolf (2017/06/17 23:44)

Wedkuje.pl poleca

Aplikacja