Prezent urodzinowy dla wędkarza .

/ 61 odpowiedzi
Zaneta88


Zdążyło się że byłam z mężem na rybach, nie powiem żeby mnie to fascynowało 😊. Jednak wolę gen mąż jedzie w towarzystwie kolegów a ja mam spokój. Na chwilę obecną wychodzi na to że nie zdobyłam tu pomysłu na prezent, tak jak jedna z osób tu wspomniała wędka robiona za zamówienie musi być konkretnie pod rękę danego wędkarza, a nie pod moją rękę 😊. Faktem jest że mąż ma już dużo sprzętu wędkarskiego, i ciężko coś dopasować zwłaszcza takiej osobie jak ja, myślałam że tu znajdę jakąś poradę u osób mających to samo hobby.  (2017/06/17 15:35)

ogtw


Kolega dostał niedawno od córki, na urodziny dwie kompletne wędki, teraz ma kłopot, bo nie chce urazić córki a chce się pozbyć tych wędek. Najlepiej kup mu krawat taki, który się tobie podoba, bo chłopy nie mają gustu.   
  (2017/06/17 16:20)

bartek-domagala


Kamerka podwodna montowana bezpośrednio przy haczyku. Świetna sprawa, mąż będzie w końcu miał dowód jaka to wielka sztuka mu sie urwała. Nie chciałbym reklamować żadnej firmy, lecz z tego co się orientuję to jedynie w grę wchodzi Water Wolf (2017/06/17 23:44)

czampel


Cześć,
na początku pozdrawiam wszystkich doświadczonych wędkarzy. Szukam pomocy, bo w tym temacie jestem całkowicie zielony. Mój wujek niedługo ma urodziny. Dzień i noc spędzałby na jeziorze i w tym chcę mu pomóc :) co do wędek i kołowrotków to się nie znam, on o swój sprzęt dba lepiej niż o żonę ;) ale wpadłem na pomysł kupna akcesoriów. Co do połowu to wuj łowi z łódki. Najczęstszymi okazami są płocie, ale od czasu do czasu zasadza się na liny i szczupaki, z powodzeniem! Na allegro znalazłem coś takiego: http://allegro.pl/zestaw-wedkarski-akcesoria-wedkarskie-52szt-mikado-i5467365705.html. Czy ten zestaw jest ok? Czy też możecie polecić coś dobrego, z własnego doświadczenia?
Pozdrawiam. (2017/08/09 20:00)

patryk1113mw


Witam. Wujek pewnie coś by wybrał sobie z tego zestawu, prezent to prezent myśle, że się ucieszy. Wszystko zależy jak bardzo twój wujek jest zawansowanym wędkarzem. Bo te zestawy to taka masówka. Więc niektórzy wędkarze omijają takie zestawy, a niektórzy z powodzeniem łowią na nie przez całe życie. Jest jeszcze możliwość przejścia się do sklepu wędkarskiego i tam zasięgnięcia jakiejś porady. A wujek łowi tylko z łodki czy z brzegu też? Może jakieś wędkarskie wygodne krzesełko?  Pozdrawiam. (2017/08/09 20:44)

erykom


Z tym zestawem daj sobie spokój,poszukaj coś lepszego.Ten zestaw byłby dobrym prezentem dla nastolatka a nie dla starego wygi :) (2017/08/09 21:24)

czampel


No właśnie się zastanawiałem czy czasami nie są to typowe masówki. Co do połowu to o wiele bardziej woli wypłynąć na środek jeziora. Tam jest sam, bez marudzącej ciotki :D (2017/08/09 22:04)

jarek2017


Jeżeli to prezent to ja jeszcze zadbałbym o odpowiednie opakowanie na tego typu podarunek.  (2017/10/10 09:29)

Sith


Jarku, odpowiadasz na pytanie zadane dwa miesiące temu, myślisz że to ma sens w kontekście prezentu na - jak pisał @Czampel na początku sierpnia "Mój wujek niedługo ma urodziny."?
Jeśli zależy Ci na "nabjaniu" postów, pisz merytorycznie w merytorycznych tematach, przynajmniej będzie to mialo pozytywny efekt dla poziomu Forum. (2017/10/11 07:18)