Zaloguj się do konta

Prezent urodzinowy dla wędkarza .

utworzono: 2012/02/01 17:39
Zaneta88

Dziękuję wszystkim za odpowiedzi 😊, niestety wędkarski porządny wyjazd nad Ebro przekracza te 2000 zł 🙂, co do wędki spersonalizowanej jest to dość ciekawy pomysł, tylko chciałabym żeby był to sprzęt używany a nie "pokazowy" a broń boże wiszący mi na jednej ze ścian 😋. Kilka tygodni mam 😎 bo zaczęłam się interesować tematem specjalnie wcześniej.
Chętnie poznam propozycje pozostałych użytkowników forum, a za dotychczasowe bardzo dziękuję.
ah jeżeli chodzi o bony to odpada, według mnie to jeden z najgorszych prezentów który pokazuje brak zainteresowania solenizantem😊. [2017-06-13 21:07]

Jędrula

Brak zainteresowania solenizantem? Daj Boże, aby moja żona okazała w przyszłym roku taki brak zainteresowania! [2017-06-13 21:44]

Zaneta88

Brak zainteresowania solenizantem? Daj Boże, aby moja żona okazała w przyszłym roku taki brak zainteresowania!

Skoro takie prezenty Ci opowiadają to jak najbardziej życzę takiego kuponu w przyszłości. [2017-06-13 21:53]

Majster 81

Sklepsumowy.pl [2017-06-13 22:23]

Zaneta88

Dzięki za polecenie sklepu, żebym tylko wiedziała co jest warte uwagi i najlepsze na suma napewno bym coś wybrała 😊 [2017-06-13 22:48]

fumel

Skoro Ebro przekracza budżet a lubi spinning to może Szwecja? [2017-06-14 00:08]

Zaneta88

Szwecja i Norwegia to kierunki wielokrotnie odwiedzane, jeździ tam przynajmniej dwa lub trzy razy do roku więc nie będzie to nic nowego i nadzwyczajnego.  [2017-06-14 00:38]

Sith

Odradzam wędzisko z pracowni. To świetny pomysł, ale taki kijek powinien zamawiać sam zainteresowany, to tylko Twój małżonek byłby w stanie na tyle dogadać się z rodbuildingerem, żeby ta wędka była tą najważniejszą. [2017-06-14 05:37]

andek

Fakt, przy takim wyposażeniu trudno coś doradzić - może jakąś dziewczyne do towarzystwa :)

A tak na serio to pomyślałem o przyzwoitej kamerce do rejestrowania swoich wyczynów, jest spory wybór i różne opcje zastosowania i wyposażenia.
Pozdrawiam [2017-06-14 12:38]

Zaneta88

O kamera to bardzo fajny pomysł ale czy te kamery są podobne do tych jakie montowane są w samochodzie /na kasku motocyklowym? Jeżeli tak to takie kamery już ma jedną na kask a 2 jest w samochodzie.  [2017-06-14 17:20]

Tomanopl

A moze najbardziej by sie ucieszyl gdybys wybrala sie razem z nim na ryby ja mojej zony nie potrafie namowic a bylo by milo [2017-06-15 12:03]

Zaneta88

Zdążyło się że byłam z mężem na rybach, nie powiem żeby mnie to fascynowało 😊. Jednak wolę gen mąż jedzie w towarzystwie kolegów a ja mam spokój. Na chwilę obecną wychodzi na to że nie zdobyłam tu pomysłu na prezent, tak jak jedna z osób tu wspomniała wędka robiona za zamówienie musi być konkretnie pod rękę danego wędkarza, a nie pod moją rękę 😊. Faktem jest że mąż ma już dużo sprzętu wędkarskiego, i ciężko coś dopasować zwłaszcza takiej osobie jak ja, myślałam że tu znajdę jakąś poradę u osób mających to samo hobby.  [2017-06-17 15:35]

ogtw

Kolega dostał niedawno od córki, na urodziny dwie kompletne wędki, teraz ma kłopot, bo nie chce urazić córki a chce się pozbyć tych wędek. Najlepiej kup mu krawat taki, który się tobie podoba, bo chłopy nie mają gustu.   
  [2017-06-17 16:20]

bartek-domagala

Kamerka podwodna montowana bezpośrednio przy haczyku. Świetna sprawa, mąż będzie w końcu miał dowód jaka to wielka sztuka mu sie urwała. Nie chciałbym reklamować żadnej firmy, lecz z tego co się orientuję to jedynie w grę wchodzi Water Wolf [2017-06-17 23:44]

czampel

Cześć,
na początku pozdrawiam wszystkich doświadczonych wędkarzy. Szukam pomocy, bo w tym temacie jestem całkowicie zielony. Mój wujek niedługo ma urodziny. Dzień i noc spędzałby na jeziorze i w tym chcę mu pomóc :) co do wędek i kołowrotków to się nie znam, on o swój sprzęt dba lepiej niż o żonę ;) ale wpadłem na pomysł kupna akcesoriów. Co do połowu to wuj łowi z łódki. Najczęstszymi okazami są płocie, ale od czasu do czasu zasadza się na liny i szczupaki, z powodzeniem! Na allegro znalazłem coś takiego: http://allegro.pl/zestaw-wedkarski-akcesoria-wedkarskie-52szt-mikado-i5467365705.html. Czy ten zestaw jest ok? Czy też możecie polecić coś dobrego, z własnego doświadczenia?
Pozdrawiam. [2017-08-09 20:00]

patryk1113mw

Witam. Wujek pewnie coś by wybrał sobie z tego zestawu, prezent to prezent myśle, że się ucieszy. Wszystko zależy jak bardzo twój wujek jest zawansowanym wędkarzem. Bo te zestawy to taka masówka. Więc niektórzy wędkarze omijają takie zestawy, a niektórzy z powodzeniem łowią na nie przez całe życie. Jest jeszcze możliwość przejścia się do sklepu wędkarskiego i tam zasięgnięcia jakiejś porady. A wujek łowi tylko z łodki czy z brzegu też? Może jakieś wędkarskie wygodne krzesełko?  Pozdrawiam. [2017-08-09 20:44]

erykom

Z tym zestawem daj sobie spokój,poszukaj coś lepszego.Ten zestaw byłby dobrym prezentem dla nastolatka a nie dla starego wygi :) [2017-08-09 21:24]

czampel

No właśnie się zastanawiałem czy czasami nie są to typowe masówki. Co do połowu to o wiele bardziej woli wypłynąć na środek jeziora. Tam jest sam, bez marudzącej ciotki :D [2017-08-09 22:04]

jarek2017

Jeżeli to prezent to ja jeszcze zadbałbym o odpowiednie opakowanie na tego typu podarunek.  [2017-10-10 09:29]

Sith

Jarku, odpowiadasz na pytanie zadane dwa miesiące temu, myślisz że to ma sens w kontekście prezentu na - jak pisał @Czampel na początku sierpnia "Mój wujek niedługo ma urodziny."?
Jeśli zależy Ci na "nabjaniu" postów, pisz merytorycznie w merytorycznych tematach, przynajmniej będzie to mialo pozytywny efekt dla poziomu Forum. [2017-10-11 07:18]