Zaloguj się do konta

Prawo wędkowania do 14 lat

utworzono: 2012/08/20 14:46

Uwaga! Ten wątek został zablokowany - nie możesz odpowiadać na posty

Piotr 100574

hmmmm ja nie widzę w wypowiedziach Mastino jakiś tam ochydnych i obraźliwych rzeczy
[2012-08-23 20:51]

MASTINO

Jeżeli taki brak kultury jaki ty MASTINO reprezentujesz jest domeną wszystkich strażników, to ten Kraj schodzi na psy. Każdy twój post, każde słowo, każde zdanie to jedna wielka obraza, buractwo, chamstwo i brak merytorycznego podejścia do problemów poruszanych na forum. Szarganie nazwiska kogoś kogo na oczy nie widziałeś, plucie jadem na lewo i prawo, brak argumentów, prostactwo, gburowatość , to twoja domena, a twoje ego które tutaj prezentujesz to już nawet nie rozbuchana chuć, lecz przykład totalnego rozdęcia. Jeżeli jeszcze ktoś ma co do tego wątpliwości, to czytając każdy twój kolejny post łatwo się przekona jaki z ciebie wieśniak. Ty masz takie predyspozycje do piastowania funkcji w SSR jak ameba by zostać prezydentem. Tylko dziwi mnie fakt, że modery cię chronią a usuwają tych, których obrażasz na każdym kroku. TY NIE ZNACZYSZ KOMPLETNIE NIC - są ważniejsi od ciebie, ale oni cię nie poprą bo nie będą się babrać w takim szambie. Już nie jeden raz wyzywałeś ludzi na stanowiskach od nieuków tak jak P. Olszewskiego wyzwałeś od
głupich emerytów
- już sam ten fakt świadczy za kogo się uważasz. Zapewniam cię  -to jest choroba. Masz zaburzenia człowiecze. Tyle pomyj i jadu ile ty wylewasz na swych oponentów nie wylewał na tym forum jeszcze nikt przed tobą. Pobiłeś wszelkie rekordy. Masz tu plecy, więc wydaje ci się, że  możesz gnoić każdego kogo tylko chcesz. Jesteś zwykłym prostakiem komendancie. A teraz leć i załatw mi bana - tylko tyle potrafisz z ta swoja zgrają. 

konopka, ty nigdy nie skończysz płakać i łgać? Czy ktoś znajdzie mi tekst w moich postach, który zakresliłem na niebiesko w tych pomyjach jakie wylewa konopka? Tekst wytłuszczonym, czarnym drukiem- Hahahahahahaha i kto to pisze? Hahahahahaha........

[2012-08-23 21:25]

"Masz jakieś wątpliwe bazgroły od niekompetentnego emeryta z Olsztyna na nierzetelnie postawione przez ciebie pytanie i czym ty się szczycisz? Że facet bzdury klepie a reszta PSR ma z niego ubaw?"

"Hahahahahhahahaha....... i twój niedoinformowany z-ca kom. Kilka osób z forum, a zainteresowanych tym tematem, już dzwoniło do KOMPETENTNYCH komendantów PSR w Polsce w tej sprawie i cóż i oni twojego (ciebie również jak zwykle) bardzo niegrzecznego informatora z Olsztyna w podeszłym wieku najprościej pisząc- wy śmia li..........hahahahahahahaha......."

To są fragmenty twoich wypowiedzi  - może zaprzeczysz?

[2012-08-23 21:41]

Zanim moder pozamiata to ja już mam kopię - więc nie zaprzeczysz. [2012-08-23 21:43]

MASTINO

Ty to jakoś inaczej określiłeś, dość obraźliwie. GŁUPIEGO emeryta? Dlaczego tak wyzywasz tego emeryta? Znowu kłamiesz? Ja widzę u siebie słowo "niekompetentnego". Ty go nazwałeś GŁUPIM a łżesz, że ja to napisałem?  [2012-08-23 21:48]

Czy dla ciebie ktoś w podeszłym wieku, może na emeryturze to obiekt do wyśmiewania? Masz radość obrażać kogoś tylko dlatego, że jest starszym człowiekiem? Gratuluję. Poza tym pismo to tez coś pomiędzy wierszami - sens jaki chce się nadać wyrażanej myśli.  Dla mnie te twoje teksty to zwykłe, obraźliwe epitety. A pisałeś już i gorsze rzeczy. [2012-08-23 22:00]

A teraz żegnaj. Rano trzeba wstać. Idź wymyślić jakiś nowy przepis -  dobrze ci to wychodzi. [2012-08-23 22:02]

jurek

Konopka robisz , robiłeś i niestety pewnie będziesz robił z siebie " błazna " , dla ciebie pozostał już tylko internet , bo nikt cię nie słucha w świecie normalnym , gdzie ludzie stąpają po ziemi , jeżeli ty zawsze chcesz
interpretacji przepisów , to zgłoś się do Pana Kazimierza Mazurka , a On szybko ściągnie cię z obłoków .

P.S. I nie obrażaj wciąż ludzi , lepiej wyjdź z domu i zrób kilka okrążeń wokół swojego domku , to rozładujesz tą złość ...na cały świat .
[2012-08-24 08:27]

JKarp

I zeby nie kombinowac. Za slownikiem PWN:

uprawnienie «prawo do czegoś przysługujące lub nadane komuś»

Skoro ktos nie ma prawa do czegos to nie ma i uprawnien. Przynajmniej tak by wynikalo z powyzszego. Ale nigdy z polskiego nie bylem orlem wiec moze sie i myle.

CześćJurek moim zdaniem chodzi o te nieszczęsne uprawnienia, które Paweł zacytował za słownikiem PWN.Z jednym mogę się zgodzić - mianowicie możesz Ty czy Maciek dopuszczać łowienie w sposób o który toczy się tak zacięty bój i nikogo nie karać. Jednak ja osobiście nie zaryzykuję rozstawienia poda z jedną karpiówką i tego całego majdanu bo na nią będzie łowił mój bratanek ( nie ma jeszcze 14 lat ). Dokładnie to ja nie mam co ryzykować ponieważ mam również i pozwolenie uprawniające mnie do amatorskiego połowu ryb. Jednak nie zamierzam bawić się w kotka i myszkę ani z PSR, PSR lub Policją. Sam zapis jest dość niejasny jednak po wnikliwym przeczytaniu jak dla mnie bez cienia wątpliwości pozostaje zapis: a) wyłącznie pod opieką i w ramach uprawnień, stanowiska i dziennego limitu połowu ryb osoby pełnoletniej, posiadającej kartę wędkarską,  Bez zezwolenia na APR nie masz stanowiska i dziennego limitu. Karta wędkarska nikogo nie uprawnia do łowienia. Jeśli nie uprawnia do łowienia to również nie uprawnia do sprawowania dozoru nad nieletnim podczas łowienia ryb. Zwróć uwagę, że jest mowa i o karcie i uprawnieniach. Możesz mieć kartę ale nie mieć uprawnień. JK

[2012-08-24 09:23]

jurek

Janusz , w Płocku są 3 akweny , gdzie wędkarze mogą łowić na kartę wędkarską  ( biała ) i kontroluje ich często PSR , więc Karta Wędkarska jest dokumentem zezwalającym na połów ryb , tylko nie na wszystkie wody . Również w Polsce jest masę takich akwenów .

Jeżeli chcesz to napisz do blogera #rkucyk Robert Kucyk ---Komendant Wojewódzki PSR w Warszawie ( ma pod swoją opieką największy teren do kontroli w kraju ) , PSR kilka razy przegrała sprawę przed Sądem i teraz na tych akwenach respektuje tylko białą ,  Kartę Wędkarską , Policja również .
[2012-08-24 09:55]

JKarp

CześćWięcej szczegółów poproszę - jakie to zbiorniki, w czyjej jurysdykcji, kto jest właścicielem?A tak na boku to my rozmawiamy o opiece na normalnej wodzie PZW bo pewnie jest tak jak mówisz a te wody pewnie mają jakiś inny statut.JK [2012-08-24 09:59]

pawelz

Janusz , w Płocku są 3 akweny , gdzie wędkarze mogą łowić na kartę wędkarską  ( biała ) i kontroluje ich często PSR , więc Karta Wędkarska jest dokumentem zezwalającym na połów ryb , tylko nie na wszystkie wody . Również w Polsce jest masę takich akwenów .

Jeżeli chcesz to napisz do blogera #rkucyk Robert Kucyk ---Komendant Wojewódzki PSR w Warszawie ( ma pod swoją opieką największy teren do kontroli w kraju ) , PSR kilka razy przegrała sprawę przed Sądem i teraz na tych akwenach respektuje tylko białą ,  Kartę Wędkarską , Policja również .

Tez jestem ciekaw, pod czyim wladaniem jest ta woda, na ktorej nie jest potrzebne zadne zezwolenie (a wiec i dodatkowe oplaty). A ktora to dodatkowo chroni tak PZW jak i PSR.
Jesli jest to woda RZGW to tam tez sie dodatkow placi i otrzymuje zezwolenie.
PS. Zezwolenie to nie wymysl PZW a ministra i dotyczy WSZYSTKICH prowadzacych dzialalnosc gospodarcza na wodach skarbu panstwa
[2012-08-24 10:14]

jurek

Paweł , jest jeden akwen -- " Sobótka " --- jest wodą Urzędu Gminy 

Akwen Stoczni Rzecznej w Płocku ( 13 ha ) , jest dzierżawiony przez 6 prywatnych spółek

II rozlewisko koło Portu Jachtowego w Płocku jest pod opieką RZGW w Warszawie i nawet sam Dyrektor RZGW napisał na swej stronie , że obowiązuje tylko Karta Wędkarska , to samo tyczy się tych dwóch akwenów w Płocku .
[2012-08-24 10:25]