Zaloguj się do konta

Prawdziwi karpiarze

utworzono: 2013/06/02 20:18
damiangrzeskowiak

I co wy na to? [2013-06-02 20:18]

yba

Dobrze że są na świecie ludzie, którzy dla przeżycia wspaniałej przygody są gotowi poświęcić się po całości.   Wielki  szacunek dla takich ludzi ! [2013-06-02 20:29]

zgred9595

Karpiówki przymarzną do Tripoda.hehe

Mam pytanie: Czy młynki nie zamarzną??
[2013-06-02 21:00]

Arca92

Karpiówki przymarzną do Tripoda.hehe

Mam pytanie: Czy młynki nie zamarzną??

jak będą mokre do zamarzną.  [2013-06-02 21:45]

Majster 81

Może są jakieś podgrzewacze do młynków )):
[2013-06-02 22:02]

catrinna

Też bym tak chciała łowić byle by było ciepło i ryby brały :D

[2013-06-02 22:27]

89krzysztof

łowiąc spod lodu czasami kołowrotki muszą pracować w temperaturach niższych niż -20 stopni i dają radę, więc w sytuacji takiej jak na obrazu też nic im nie będzie. Jeśli nie ma lodu na wodzie to aż tak zimno być nie mogło..:)
[2013-06-02 22:34]

JKarp

Z tego co pamiętam zdjęcie zrobiono w październiku tamtego roku - wtedy spadł znienacka śnieg.JK [2013-06-02 22:41]

catrinna

Ale z tego co widzę to niektórzy łowią w zimie, kiedy jest śnieg i jest na -. [2013-06-03 00:04]

Fajna fotka i jeszcze namiot bez winter skinu, kozaki:) [2013-06-03 07:40]

Sama prawda. Kolego możesz podać link do tego ? Bo szukałem i znaleźć nie mogłem, tam na demotywatorach tyle tych stron jest że aż głowa boli a ja potrzebuje link do tego :) [2013-06-03 10:26]

oskarkarp

Cześć
No to się nazywa  wytrwałość ja złowiłem ostatniego karpia w sezonie 1 grudnia nie był duży
ale sztuka się liczy hehe.
Pozdrawiam Oskar
[2013-06-03 15:56]

SZUWARdragon2

Snieg zniknol po godzine, co tu jest ostatnio czeste:)) [2013-06-03 16:33]

CZzesio

Cześć :) Dawno dawno temu ;)  Łowiliśmy karpie do 15 grudnia ...brania były po zachodzie słońca  i były bardzo delikatne , następowały chwilkę po zarzuceniu zestawu . Szesnastego zaczął sypać obficie śnieg , oblepiał wszystko , wędki, żyłki ...brania już nie były czytelna lub ustały :( ....parasol trzeba było co chwilę otrząsać bo groziło połamaniem .... a smak płynów rozgrzewających z termosu  niezapomniany ...z miodem ...goździkami ...przyprawami korzennymi. .
Ale najważniejsze w tym wszystkim jest ,żeby robaki były ciepłe ;)  
[2013-06-03 18:53]

bluehornet

[2013-06-03 19:30]

damiangrzeskowiak

i oto chodzi w łapaniu ryb nic nam nie przeszkodzi panowie i panie. [2013-06-03 20:18]

25 maja 2018 roku wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 roku tzw. RODO. Nowe prawo nakłada na nas obowiązek uzyskania Twojej zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w plikach cookies

Oświadczam, iż zapoznałem sie z Polityką prywatności i zgadzam się na zapisywanie i przechowywanie w mojej przeglądarce internetowej tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie zaszyfrowanych w nich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania z innych stron internetowych, serwisów oraz parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez wedkuje.pl, oraz ZAUFANYCH PARTNERÓW.

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono

Hoblo Sp z o.o.,Warszawa 02-761, ul. Cypryjska 2G

Cele przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
2.świadczenie usług drogą elektroniczną
3.dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
4.wykrywanie botów i nadużyć w usługach
5.pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)

Podstawy prawne przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne – zgoda
2.świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
3.pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych

Odbiorcy danych

Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym podmioty ZAUFANI PARTNERZY, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą

Prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych; prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Inne prawa osoby, której dane dotyczą.

Informacje dodatkowe

Więcej o zasadach przetwarzania danych w „Polityce prywatności”

Ustawienia