Zaloguj się do konta

Prawa wędkującego na wodach PZW przepis

utworzono: 2011/07/14 20:22
edward1946

Witam, mam pytanie czy zmienił sie przepis ,,PRAWA WĘDKUJĄCEGO NA WODACH PZW'' § 1 punkt 6/b 

( w ramach uprawnie ń stanowiska i dziennego limitu połowu ryb swojego opiekuna,maj ą prawo w ę dkowa ć dwie osoby, każ da na jedn ą w ę dk ę . Udost ę pnienia stanowiska i limitu dwóm osobom nie wyklucza w ę dkowania opiekuna na jedn ą w ę dk ę .)

Dziekuje ;)

[2011-07-14 20:22]

6. Młodzież niezrzeszona w PZW w wieku do 14 lat ma prawo wędkować:a) wyłącznie pod opieką i w ramach uprawnień, stanowiska i dziennego limitu połowuryb osoby pełnoletniej, posiadającej kartę wędkarską, metodą gruntowo-spławikowąmaja prawo wędkować dwie osoby, każda na jedną wędkę. Udostępnieniestanowiska i limitu dwóm osobom nie wyklucza wędkowania opiekuna na jednąwędkę.b) wyłącznie pod opieką i w ramach uprawnień i dziennego limitu połowu, osobypełnoletniej, posiadającej kartę wędkarską, metodą spinningową i muchową.Przekazanie uprawnień nie wyklucza wędkowania opiekuna na jedna wędkę. [2011-07-14 20:31]

MARA77

Jeżeli dobrze zrozumiałem, to dwoje moich dzieci może wędkować metodą spławik-grunt, a ja dodatkowo mogę łowić na jedną wędkę?
[2011-07-14 21:56]

sigurd1980

6. Młodzież niezrzeszona w PZW w wieku do 14 lat ma prawo wędkować:a) wyłącznie pod opieką i w ramach uprawnień, stanowiska i dziennego limitu połowuryb osoby pełnoletniej, posiadającej kartę wędkarską, metodą gruntowo-spławikowąmaja prawo wędkować dwie osoby, każda na jedną wędkę. Udostępnieniestanowiska i limitu dwóm osobom nie wyklucza wędkowania opiekuna na jednąwędkę.b) wyłącznie pod opieką i w ramach uprawnień i dziennego limitu połowu, osobypełnoletniej, posiadającej kartę wędkarską, metodą spinningową i muchową.Przekazanie uprawnień nie wyklucza wędkowania opiekuna na jedna wędkę.

Podziwiam Cię Brachu,że chce Ci się za każdym razem przeklejać te wersety dla każdego kto pyta.

Pozdrwiam [2011-07-15 04:09]

Jeżeli dobrze zrozumiałem, to dwoje moich dzieci może wędkować metodą spławik-grunt, a ja dodatkowo mogę łowić na jedną wędkę?


Dobrze zrozumiałeś.

[2011-07-15 08:20]


Podziwiam Cię Brachu,że chce Ci się za każdym razem przeklejać te wersety dla każdego kto pyta.

Pozdrawiam


Jeszcze daję radę, ale kontrolka poziomu cierpliwości już mi mruga. Podobno w naszym kraju nie ma już analfabetów, ale coraz mniej w to wierzę. Ale póki co......[2011-07-15 08:23]

Artur z Ketrzyna

Ludzie się pytają ponieważ nie zawsze są pewni czy dobrze interpretują przepisy, i poprostu chcą się upewnić.
 Z interpretacją przepisów to nawet radcy prawni mają problem. Naprzykład R. Maślany Z Olsztyna, ten to dopiero zakręcony.
A to że kolega służy pomocą w wyjaśnieniu wątpliwości to mu się chwali. Zresztą jako strażnik jest do tego najlepszą osobą.
[2011-07-15 11:32]

bluehornet

Jeszcze daję radę, ale kontrolka poziomu cierpliwości już mi mruga. Podobno w naszym kraju nie ma już analfabetów, ale coraz mniej w to wierzę. Ale póki co......

Maciek , nie przejmuj się , u mnie ta kontrolka cierpliwości z procesorem udzielania wyjaśnień w Kole i telefonicznie dawno wysiadła !!! W chwili obecnej jadę na zasilaniu awaryjnym ( tylko do końca roku ) !!! Na razie - o Jezzzzu !!![2011-07-16 09:06]