Zaloguj się do konta

Prace na Gwdzie w Pile.

utworzono: 2014/04/03 21:06

Dziś po pracy wyskoczyłem na dwie godziny ze spiningiem nad rzekę, cóż mina mi zrzedła gdy zauważyłem powyciągane na brzeg pnie drzew zalegające w korycie rzeki. Zniszczone zostały naturalne miejsca w których zatrzymywała się troć, pstrąg. Lipień jest w trakcie tarła i niestety miejsca w których miał swe gniazda zostały przeorane przez wyciągane pnie drzew.
     Zastanawiam się co Władze Związku zrobią z taką dewastacją, obawiam się że sprawa nie zostanie ruszona gdyż rozdane zostaną koperty.
[2014-04-03 21:06]

adamszpily

w ktorym mijejscu to auwazyles moze ma wiazek z tym tranwajem wodnym [2014-04-03 21:37]

Powyżej nowego mostu, to ma związek z tramwajem wodnym z tym że nie do końca jest to wykonywane w pełni prawnie, liczę że prace zostaną choćby wstrzymane.
[2014-04-03 21:44]

bossi11

Byłem świadkiem wyciągania nurek w wodzie ze straży a panowie ciągnikiem targali masz racje tyle lat tam było stało się naturalną ostoją a tu rozpieprzyli wszystko porażka [2014-04-04 12:56]

Znajomy porobił zdjęcia i przymierza się choćby do powstrzymania tego procederu, prawdę powiedziawszy to zastanawiam się jakie będą koszty uruchomienia tramwaju wodnego a ile będzie dochodów z wątpliwej atrakcji turystycznej  czy w ogóle ona będzie funkcjonowała. Najgorsze jest że niszczą rzekę a w końcowym efekcie odstąpią od zamiaru końcowego czyli puszczenia w ruch wodny tramwaju.
[2014-04-04 16:28]