Praca za granicą

/ 7 odpowiedzi

  • konto usunięte

Łosoś
Macie jakieś może sprawdzone oferty pracy fizycznej za granicą?np w niemczech albo włoszech?najlepiej zbiory.chodzi mi o sprawdzone przez was i waszych najbliższych i bez przekrętów
wicher


może nie zamieszcze tu sprawdzonej oferty o jaką koleda prosi ale zwróce małą uwagę na inne kraje, opierając się na doświadczeniu przyjaciółki. Ona chyba już takie hobby ma, że op Europie za pracą jeździ i zawsze najlepiej charakteryzuje pracę w Skandynawii (Norwegia i Finlandia konkretnie). Pod względem zarobków, miejsca zamieszkania itp. Do Włoch ma uraz od tej afery z Polskimi pracownikami wyzyskiwanymi kilka lat temu. (2011/02/08 19:29)

u?ytkownik29933


Austria – www.jobpilot.at, www.myjob.at, www.karriere.at, www.careesman.at, www.jobrapido.at, www.stepstone.at, www.jobwohnen.at

to masz z pierwszej ręki szukaj dzwoń i zarabiaj w Austrii (2011/02/13 20:42)

AKulik


Osoby jadące do pracy za granicą „w ciemno” powinny koniecznie, jeszcze przed wyjazdem, stworzyć listę adresową potencjalnych pracodawców z regionu, do którego się wybierają. Lista taka powinna zaczynać się od przedsiębiorstw, które mogą zatrudniać pracowników na stanowiskach pracy odpowiadających doświadczeniu zawodowemu i wykształceniu. Na takiej liście w dalszej kolejności powinny się także znaleźć firmy, o których powszechnie wiadomo, że zatrudniają wielu pracowników niewykwalifikowanych (np. sieci handlowe, bary szybkiej obsługi, etc.) – w takich przedsiębiorstwach istnieje zazwyczaj wysoka rotacja pracowników, dlatego też stosunkowo najszybciej i najłatwiej jest znaleźć w nich pracę. Lista taka może się także przydać osobie, która jeszcze przed wyjazdem znalazła pracę za granicą. Niestety zawsze może się okazać, że nie jest to praca odpowiednia, bądź pracodawca się rozmyślił i pojawia się pilna potrzeba znalezienia nowej pracy. Za: http://www.praca5.pl/praca-za-granica (2011/12/26 16:05)

JanuszW


Praca za granicą jest, tylko trzeba poszukać. generalnie jak wiadomo najlepiej zatrudnić się bezpośrednio u zagranicznego pracowadcy (2012/11/08 10:21)

gambi


Generalnie to najlepiej jednak jest szukać pracy jeszcze będąc w kraju, takie wyjazdy planuje się duzo wcześniej. Teraz obecnie zbliża się okres prac sezonowych możesz poszukać pracy za granica jest sporo ofert, obecnie trwa właśnie rekrutacja czy to do Niemiec czy Holandii. A druga sprawa, że im większe są twoje kwalifikacje tym lepsza praca, warto znać język czy niemiecki czy angielski, bo wielu pracodawców wymaga chociażby języka w podstawowej znajomości. (2013/02/11 17:54)

JanuszW


Generalnie to najlepiej jednak jest szukać pracy jeszcze będąc w kraju, takie wyjazdy planuje się duzo wcześniej. Teraz obecnie zbliża się okres prac sezonowych możesz poszukać pracy za granica jest sporo ofert, obecnie trwa właśnie rekrutacja czy to do Niemiec czy Holandii. A druga sprawa, że im większe są twoje kwalifikacje tym lepsza praca, warto znać język czy niemiecki czy angielski, bo wielu pracodawców wymaga chociażby języka w podstawowej znajomości.

http://www.pracazagranicaodzaraz.pl/oferty-pracy/praca-w-holandii/
(2013/05/20 09:49)

kambor


Od siebie mogę polecić Eurocare. Praca polega na opiece nad osobami starszymi, wymaga zaangażowania i czasu, aczkolwiek wynagrodzenie tego jest warte. Podsyłam stronę, będziesz miał bardziej szczegółowy opis http://www.eurocare.com.pl/praca-opiekunka-niemcy (2018/02/07 09:47)