Praca z młodzieżą w Kołach PZW Strzelce Op.

/ 2 odpowiedzi
W dniu 18 maja na Kanale Ulgi w Opolu  odbyły się VIII Wojewódzkie Mistrzostwa Szkół Podstawowych i Gimnazjalnych w Wędkarstwie Spławikowym.Startowało ok.160 zawodników z 20miejscowości.Reprezentacji z naszego miasta,jak można się było spodziewać,nie było.Znowu przegapiliśmy okazję do propagowania wędkarstwa wśród młodzieży.Jednoroczne akcje z okazji Dnia Dziecka nic nie dadzą.Potrzebny tu jest większy wysiłek nie tylko zarządów,ale nas wszystkich.
dendrobena


Z opinią kol nie mogę się zgodzić. Jednak takie akcje przynoszą skutek. Przecież wzięło w zawodach udział 160 zawodników z 20 miejscowości. To duży sukces.Widocznie  akcja propagowania sportu wędkarskiego wśród młodzieży jest niedostateczna na kol.terenie. Życzę powodzenia. Pozdrawiam. (2013/05/26 10:05)

jurek1950


Chyba nie zrozumiałaś.Jako jednorazową akcję uznałem zawody jakie organizuje nasze koło z okazji Dnia Dziecka,a nie wojewódzkie mistrzostwa.Natomiast z Twoim zdaniem,że propagowanie sportu wędkarskiego wśród młodzieży na naszym terenie jest niewystarczające,zgadzam się całkowicie.Pozdrawiam. (2013/05/27 11:03)