Pożyczka na remont mieszkania

/ 11 odpowiedzi
Potrzebuję wyremontować mieszkanie, to będzie duży, gruntowny remont i nie wiem jak go sfinansować. Na pewno będę staraał się o kredyt i na początek myślałam, że hipoteczny, bo jest tańszy w spłacie, ale ostatnio słyszałam, ze to niekoniecznie najlepszy pomysł, że czasem opłaca się bardziej wziąć zwykły gotówkowy. Wiecie coś na ten temat?
kedzio

Ja ci pożyczę. Ale dopiero za rok. Na emeryture idę, to mi nieco płaciwa wpadnie. Podaj namiary... :)
  (2016/05/12 17:44)

piotr-benet

A ja polecam zorientowąć się czy masz zdolnośc kredytową na taki kredyt. Obecnie banki sa bardzo wybiórcze przy przyznawaniu takich kredytów i przekonałem się o tym na własnej skórze jak nie chcieli mi udzielić kredytu bo udzieliłem poręczenia kredytu studenckiego siostrze ( bez tego poręczenia nie miała możliwosći dostania  kredytu....).  (2016/07/18 12:44)

rudy120

Wszystko zależy od tego jak szybko chcesz go spłacić. Tak jak pisze tutaj osoba powyżej. Przekalkuluj sobie również sama koszta. Jesli nie znasz się w sprawach finansowych to proponuję również nie pytac się na tym forum ale po prostu skontaktować się z doradcą finansowym.
Nie ma opcji wzięcia pozyczki w banku bez zaświadczeń o dochodach
Możesz jednak postarać się w firmie prywatnej.  (2017/01/09 12:07)

kedzio

Pani z Prowidenta przyniesie kasę do domu - zero łażenia. Potem wpadną ruskie, przez szparę w drzwiach dadzą po pysku... idzie sie po obdukcję, otrzymuje się odszkodowanie z PZU, płaci się ratę. I tak co tydzień.
Łatwo załatwić, łatwo spłacić... polecam.
  (2017/01/09 13:49)

użytkownik146847

Kędzio jesteś nie możliwy , hihihihihihihi uśmiałem się trochę , te prywatne banki to porażka ,,wampiry "a banki to krwiopijcy . Miałem kredyt w jednym z banków , nie przemyślałem wszystkiego i się pospieszyłem z wzięciem , trochę żałowałem ale dopiołem swego , spłaciłem . Po jakimś czasie dzwonią z propozycją aby wziąść następny , co się okazało , w pierwszym kredycie płaciłem ubezpieczenie , którego nie musiałem płacić a bank nie ma obowiązku informowania o tym klienta, jednym słowem ,,NACIĄGANIE" (2017/01/09 20:19)

kedzio

Nie mów tak! Oglądasz telewizje i pewnie widzisz te reklamy!

Pani z Prowidenta przyniesie kasę do domu, bo dbaja o twój komfort. 

Vivus daje pozyczki darmo, bez ceregieli!

W Wonga sam ustalasz se ile i jak często będziesz płacił, a to wszystko za jedną jedyną dychę!

O chwilówkach nie wspomnę !

Czyli same darmowe, bezkosztowe, harytatywne rozdawalnie kasiory! Więc nie narzekaj!  

Mnie tam wcale nie jest żal ludzi, którzy się wpieprzają sami w to gó*no. Jak można być takim tępakiem, żeby dać się złapać na te reklamy?! Tak samo te ubezpieczenia! Nie obchodzi ich wiek, stan zdrowia, składka jest prawie zerowa, jak osiągniesz 90 rok życia, to wcale nie płacisz składki.... No jak w raju! Rodzina dostanie kasę w 24 godziny po twojej śmierci....  bez cyrku!

Tylko nikt nie czyta drobnego druku, a tam jest wypisane na co ci wolno wykitować, a na co nie!

Swiat jest pełen kretynów co na to lecą - nie żal mi ich.
  (2017/01/10 22:30)

kedzio

Jedyny kredyt który dopuszczam, to pożyczka w moim własnym banku  chyba, ż4e wezmę z zakładu, bo tam płacę składkę do kasy pozyczkowej i mogę bez procentu brać krotność wkładów. Ale podkreślam, jedynie mój, państwowy bank... no, prawie państwowy i to nie więcej jak 10 koła. Bo więcej będzie bolało.
  (2017/01/10 22:32)

karpowy

A myślisz,ze wszystkie banki mają takie dobre oferty? Wcale tak nie jest. W wielu przypadkach pożyczka taka jest niewiele tańsza od pożyczki w prywatnej firmie. Niby reklamowane oprocentowanie jest niższe ale dochodzą często dodatkowe opłaty takie jak;
prowizja
ubezpieczenie
czy też opłaty za przelewy i inne pierdoły jak konieczność założenia konta czy karty kredytowej . A jeśli chcecie pozyczyć mniejsze pieniądze to dobrze jest po prostu skorzystać z oferty pożyczki promocyjnej.  (2017/02/24 12:51)

Anastazja1120

Osobiście ja nie jestem jakoś negatywnie nastawiona na pożyczki, kredyty itd. Tak, rozumiem, że trzeba liczyć bardziej na swoje osobiste pieniądze, ale jednak trafiają się różne sytuacji życiowe i takie coś jak pożyczka lub kredyt każdemu może się przydać. Co do dobrej historii kredytowej - to może Pan przeczytać bardziej dokładnie o tym tutajhttps://fin32.com/pli według mnie zalety są oczywiste, szczegółnie dla tych, którzy chcą wziąc kredyt hipoteczny. (2018/09/13 10:26)

rudy120

No coż. Skoro ktoś tutaj pisze bardzo jasno, ze pytal sie w bankach i banki odmawiaja mu jeden za drugim to znaczy, ze jednak tej zdolnosci kredytowej nie posiada. I dlatego też poszukuje pożyczki w firmie prywatnej.
W tym celu polecam jednak
Albo pogadać z doradcą kredytowym, ktory za nas porówna oferty takich pożyczek
Albo samodzielnie porównać - do tego służą agregatory pożyczkowe
http://www.egospodarka.pl/148813,Agregator-porownywarce-nierowny,1,117,1.html (2018/10/12 13:17)