Zaloguj się do konta

Pozwolenie na połów dla niezrzeszonych

utworzono: 2014/05/22 12:45
zalek92

Witam kolegów po kiju, wczoraj przyjechał do mnie kuzyn obcokrajowiec , słyszałem o czymś takim jak pozwolenie wędkarskie dla niezrzeszonych pzw.Mógłby mi ktoś przybliżyć na jakiej zasadzie jest wydawane takie pozwolenie , gdzie i przede wszystkim ile kosztuje , i czy wymagane sa jakieś egzaminy itp ? pozdrawiam [2014-05-22 12:45]

darek-salamon

Wedkarze cudzoziemcy / w PZW wnoszą tylko oplaty wedkarskie w wymiarze ustalonym przez własciwy zarzad okręgu.Nie musi mieć pozwolenia ani karty wędkarskiej.Sprawdz sobie w jakim okręgu chce lapac bo sa rózne stawki.Mozesz zglosic sie osobiscie do biura okregu.Tam Ci wszystko wyjasnią [2014-05-22 13:38]

Artur z Ketrzyna

Witam kolegów po kiju, wczoraj przyjechał do mnie kuzyn obcokrajowiec , słyszałem o czymś takim jak pozwolenie wędkarskie dla niezrzeszonych pzw.Mógłby mi ktoś przybliżyć na jakiej zasadzie jest wydawane takie pozwolenie , gdzie i przede wszystkim ile kosztuje , i czy wymagane sa jakieś egzaminy itp ? pozdrawiam

Taką opłatę możesz uiścić w Biurze koła, lub zaprzyjaźnionym sklepie wędkarskim. Cennik opłat i składek masz na stronie swojego okręgu. Gdzie też możesz dokonać opłat.
W moim okręgu "PZW Olsztyn" jest też możliwość opłacenia na poczcie.
http://www.wedkuje.pl/wedkarstwo,skladka-jednodniowa-na-wody-nizinne-okregu-pzw-olsztyn,70571
Członkowie PZW wpłacają składkę członkowską Okręgową 15 złotych, natomiast niezrzeszeni wnoszą opłatę w wysokości – 30 zł.

[2014-05-22 14:15]

darek-salamon

Sprawdz czy nie ma obywatelstwa polskiego bo dzwonilem do PZW i jak ma polskie i tylko mieszka za granicą musi mieć kartę licencje ze starostwa. [2014-05-22 14:28]