Pozwolenie - Solina

/ 3 odpowiedzi
Witam,Mam do was pytanie wiecie ile kosztuje pozwolenie na łowienie ryb w solinie jeśli mam 14 lat i opłaconą kartę wędkarską. A i jadę na 3 dni. Jest to mój pierwszy wątek więc proszę o wyrozumiałość. Dzięki :)
Nagelek


Łowiłem tam rok temu i jeśli nic się nie zmieniło to 1 dzień wędkowania kosztował 30zł a za cały rok płaciło się 120zł (co wg mnie jest bardziej opłacalne) Pewnie wprowadzili jakieś niewielkie zmiany. (2014/04/24 13:17)

daro254


Byłem na Solinie w ostatni świąteczny weekend i jednodniowe pozwolenie zostało bez zmian - wody nizinne 30zł/doba a cały rok 130zł. Fajna woda, ale trudny dostęp z brzegu. Trzeba najpierw trochę pojeździć, popatrzeć a najlepiej popytać miejscowych.  (2014/04/25 07:22)

Bernard51


Witam,Mam do was pytanie wiecie ile kosztuje pozwolenie na łowienie ryb w solinie jeśli mam 14 lat i opłaconą kartę wędkarską. A i jadę na 3 dni. Jest to mój pierwszy wątek więc proszę o wyrozumiałość. Dzięki :)
Jeżeli masz opłacone składki członkowskie na 2014 r i czy to w okręgu Krosno lub innym, a nie masz skończone 16 lat możesz łowić na wodach nizinnych PZW na terenie całego Kraju z wyjątkiem wód gorskich i łowisk licencyjnych.
Czyli możesz za FRIKO łowić też na Solinie.
Jeżeli posiadasz tylko jak napisałeś kartę białą bez legitymacji członkowskiej PZW, opłaconej na ten rok to jednak będziesz musiał opłacić zezwolenie na połów ryb na okręg Krosno. (2014/04/25 10:30)