Zaloguj się do konta

Pozwolenie na Zalew Sulejowski - gdzie wykupić?

utworzono: 2011/07/01 20:47
ecosan

Witam wszystkich, na imie mam Tomek, mieszkam w Pruszkowie i wędkuje od ponad 30 lat, jednak nigdy na Zalewie Sulejowskim, mam więc prośbę do was; mianowicie gdzie i kiedy, ile kosztuje pozwolenie na spiningowanie z łódki na zalewie. za pomoc z góry dziękuje. [2011-07-01 20:47]

domin77

pozwolenie  jednodniowe według składek okręgowych dla członka pzw 20zł, łódka na barkowicach 15zł na dobę                                                     [2011-07-01 22:52]

ecosan

Dzięki, ale ja nigdy nie byłem w tych okolicach, więc poproszę o więcej szczegółów, gdzie dokładnie można kupić  pozwolenie, w jakie dni i w jakich godzinach.z powodu pogody, a raczej nie pogody w akcie rozpaczy poszedłem na zalew Komorowski na który mam blisko, rezultat ; 3 ledwo wymiarowe zębate. mam nadzieje, że do przyszłej soboty pogoda się wyklaruje i będę mógł spróbować sił na Sulejowie. [2011-07-02 12:20]

domin77

znajdz na mapie Barkowice Mokre,jest tam stanica wędkarska i tam wykupisz sobie wszystko teraz w sezonie jest czynne całą dobę.Barkowice mieszczą się na przewężce zalewu.Jak coś to pisz,spróbuję jeszcze pomóc. [2011-07-02 15:33]

sandacz206

znajdz na mapie Barkowice Mokre,jest tam stanica wędkarska i tam wykupisz sobie wszystko teraz w sezonie jest czynne całą dobę.Barkowice mieszczą się na przewężce zalewu.Jak coś to pisz,spróbuję jeszcze pomóc.


Wetnę się i zapytam;

Czy składka członkowska PZW ważna jest na całą Polskę? I czy wystarczy w innym okręgu uiszczyć składkę za wędkowanie na danej wodzie, i można wędkować? Czy od nowa płacić drugą składkę członkowską?

[2012-03-12 17:46]

PitekSRD

witam, nie mam karty wedkarskiej a chce polowic na zalewie. czy bez karty po oplaceniu czegos tam bede mogl legalnie lowic czy potrzebna jest karta?
[2012-07-01 22:36]

osmial

nie ma karty nie ma legitymacji z PZW = nie ma łowienia. Karta to koszt 10pln wydawana w ciągu tygodnia w urzędzie miejskim jaki to problem ogarnąć ?:P
[2012-07-02 00:30]

klu222

Kolego Ecosan, tak jak napisał Tobie kolega Domin77, jedż do Barkowic i tam wykup, lepiej roczne 90zł, niż 20zł za dobę ja tak będe robił bo jadę na 2 tygodnie, najprościej jedż do Piotrkowa i z Piotrkowa na Sulejów, przed mostkiem w lewo na Barkowce Mokre, tam tez wypożyczysz łódż, ja jeszcze nie wiem czy bedę wypożyczał, czy targać ponton, co prawda powiedzieli mi w Barkowicach jak byłem,że mogę zostawiać  u Nich ,żeby codziennie go nie dmuchać i nie wozić, bo będę koczował koło Sulejowa, przy okazji pytanie do kolegów z okolic zalewu, czy lepiej pozyczyć łódkę na miejscu, czy brać ponton, bo zalew znam tylko od strony tamy, Borki, Smardzewice i tylko łowienie z brzegu, ale dawno tam nie wędkowałem, ostatnio jakieś 20 lat temu, nastawiam się na drapieżnika, głownie spining [2012-07-02 00:56]