Pozwolenie na kilka dni

/ 14 odpowiedzi
hej mam pytanko czy moge wykupic pozwolenie w PZW na kilka dni bo za jakis czas bede w kraju przez kilka dni a wyrobic karte to troszke bez sensu bo jestem w PL raz do roku 
arus


jesli bedziesz w kraju tylko kilka dni to radzilbym poszukac jakiegos lowiska komercyjnego ( prywatnego ) mniej klopotu i przynajmniej lad i porzadek jasne zasady i woda zadbana ( jeden w³a¶ciciel ) w tarnobrzegu z tego co slyszalem porobili lowiska specjalne ( np szymanowice ) i nawet dla cz³onków innych okrêgow PW nmie ma op³at okresowych ( PODOBNO ) takze polecam komercjê . Ja w wakacje jezdzê na komercje takie zadupie 3 stawy do tego domek tzw RYBACZÓWKA z kuchni± iwêzlem sanitarnym cisza spokój to co lubie (2011/01/05 18:44)

u?ytkownik60251


hej mam pytanko czy moge wykupic pozwolenie w PZW na kilka dni bo za jakis czas bede w kraju przez kilka dni a wyrobic karte to troszke bez sensu bo jestem w PL raz do roku 

PZW sprzedaje zezwolenia nie z¿eszonym ,ale to drogo ciê wyniesie ,lepiej jedz na komercjê (2011/01/05 18:48)

u?ytkownik52227


Zgadza sie ,poszukaj w necie a napewno cos znajdziesz co Cie zainteresuje.Niewiem czy warto na wody PZW-to moze byc stracony czas....Ale jesli Ci zalezy to mozesz wykupic jako cudzoziemiec-jesli niemasz karty wedkarskiej. (2011/01/05 18:57)

bobus86


hej jak pisza wyzej prywatne lowisko wyjdzie cie napewno taniej,pozwolenie na wedkowanie w wodach pzw tez mozesz wykupic
oplata kresowa dla czlonka PZW-15zl(jeden dzien)                                          -30zl(3 dni_)nierzeszony                           _30zl(1 dzien)
robisz przelew na poczcie na num konta okregu w ktorym chcesz wedkowac,i przy kontroli okazujesz dowod przelewu (2011/01/05 19:11)

leniwiec46


dzieki za porady a tak wogule to chcialem sprubowac  sil na Dunajcu chcem zapolowac na pstraga  ale w razie W poszukam stawow prywatnych (2011/01/05 19:29)

ayem


W PZW aby ³owiæ to i tak trzeba mieæ kartê wêdkarsk± a wtedy mo¿na wykupiæ zezwolenie i ³owiæ. Niezrzeszony wedkarz to ten co nie nale¿y do ¿adnego ko³a, nie ma legitymacji cz³onkowskiej,  ale kartê wêdkarsk± trzeba mieæ aby móc ³owiæ. (2011/01/05 22:51)

bernal


Wojciechu od kiedy Polak robi w kraju op³aty jako cudzoziemiec? (2011/01/06 21:59)

pawelz


dzieki za porady a tak wogule to chcialem sprubowac  sil na Dunajcu chcem zapolowac na pstraga  ale w razie W poszukam stawow prywatnych



Jesli lowisz na sztuczna muche to goraco polecam OS na Dunakcu (odcinek od Kroscienka).
Pstraga duzo i sporego. Licencje kupisz na miejscu w hotelu "Trzy korony" w Kroscienku (2011/01/07 09:34)

ayem


Najlepiej by³oby po¶wieciæ dzieñ na egzamin i zdaæ na kartê wêdkarsk± potem do starostwa i gotowe. Nastêpnym razem jak przyjedziesz to tylko wykupisz zezwolenie na wodê jak± zechcesz i po k³opocie. Karta wêdkarska zostaje ci na ca³e ¿ycie a do ¿adnego ko³a zapisywaæ siê nie musisz. A tak to pozostaj± ci stawy prywatne i to te gdzie nie wymagana jest karta wêdkarska. (2011/01/07 12:18)

pawelz


Zakladam ze ma wiecej jak 14 lat.
Jesli ma obywatelstwo polskie, to MUSI miec karte wedkarska (poza prywatnymi lowiskami).
Jesli nie ma polskiego obywatelstwa (badz inne oprocz polskiego a do polskiego sie nie przyzna) to nie musi miec nigdzie karty wedkarskiej. Lowi jako obcokrajowiec. (2011/01/07 12:23)

u?ytkownik57785


hej mam pytanko czy moge wykupic pozwolenie w PZW na kilka dni bo za jakis czas bede w kraju przez kilka dni a wyrobic karte to troszke bez sensu bo jestem w PL raz do roku 


Je¶li bêdziesz juz w kraju, to wyrobienie sobie karty wêdkarskiej bêdzie najlepszym wyj¶ciem, albo pozostaje Ci jakie¶ ³owisko komercyjne za kasê (niema³±). Bez karty wêdkarskiej nie mo¿esz ³owiæ byle gdzie, nawet z pozwoleniami.

(2011/01/07 12:47)

u?ytkownik52227


Wojciechu od kiedy Polak robi w kraju op³aty jako cudzoziemiec?


Pytanie tylko czy niema czasami innego obywatelstwa?Niestety ale bez karty wedkarskiej nie polowi na wodach PZW-chyba ze wystapi o pozwolenie jako cudzoziemiec no nie? (2011/01/07 13:07)

leniwiec46


no obcokrajowcem to niejestem  (2011/01/08 07:19)

u?ytkownik52227


no obcokrajowcem to niejestem 


Tak wiec na wody PZW musisz wyrobic karte wedkarska a pozwolenie to juz swoja droga,chyba ze drugi wariant-lowisko komercyjne.Tak jak pisal kolega Mastiff warto wyrobic karte.pozdrawiam. (2011/01/08 08:10)