Zaloguj się do konta

Poziom wody na Narwi- czy można połowić?

utworzono: 2011/06/29 12:07
Elwuo

Witam. Jak w tytule jaki jest poziom wody na Narwi w okolicy Orzechowa, chciałem sie wybrać na noc ale zapowiadają burze i nie wiem czy bd sie mozna schować na plaży pod drzewem w namiocie bo tak na otwartej przestrzeni to jakos mnie nieprzekonuje, byłem rok temu i woda w lipcu juz opadła na tyle ze mozna było zejsc ze skarpy, czy teraz tez juz mozna?  [2011-06-29 12:07]

Podczas burzy to się raczej nie chowaj pod drzewem, bo już nigdy możesz nie powędkować, albo jedynie w krainie wiecznych łowisk.  [2011-06-29 12:17]

Elwuo

Pewnie łowiłeś nieraz podczas burzy wiec doradzi mi ze swojego doswiadczenia, masz rzeke i najlepsze miejscówki sa na otwartym terenie 40m od tego miejsca sa pola to gdzie mam sie schowac na otwartym terenie pod namiaotem podczas burzy, bezpieczniej jest? [2011-06-29 12:41]

Elwuo

niz pod drzewem (nie pod samym drzewem) ale tak z 5m od niego, Tata jezdził nie raz nie dwa i nie 100 i jakos żyje ;) a chował sie pod drzewami najcześciej.. [2011-06-29 12:43]

Spining20

No tak czekaj na burzę schowaj się pod drzewem ,w jednej ręce trzymaj komórkę a w drugiej wędkę i będziesz hardkorem .

Pozdro
[2011-06-29 12:59]

Elwuo

Telefony nie uzywam wedka na podstawce a jakby byla burza do namiotu sie chowam i czekam, pozatym,napisałem ze nie wiem co zrobić!!!! licze ze ktos mi powie, a jak sam nie wiesz to poco w ogole piszesz takie komentarze, chlopie nic niewsnosisz do tego wątku poza debilnym komentarzem. Może ktoś napisać cos konkretnego? np lepiej z 5m od drzewa (wlasciwie to taki krzak ale dosc duzy pod namiotem czy na otwartym terenie pod namiotem?? taki jest wybór,  ogole to ten post zostaw stworzony poto aby ktos kurwa mi powiedział jaki jest poziom wody na Narwi i czy da rade zejsc ze skarpy..  [2011-06-29 13:11]

irex

Nie wiem jak poniżej zapory .Byłem we wtorek na Zalewie to stan wody był spory.Ostatnio bili larseny w Dębem i na dzień zatrzymywali całkowicie wodę to poniżej zapory musiało być bardzo płytko.Sądząc po wtorku mogli już skończyć to woda się podniosła.Jednak nie liczyłbym na jakiś większy stan ponieważ tak jak na górnej Narwi jak i Bugu jest niski stan wody.Jeśli chodzi o burze nad Narwią to muszę cię kolego ostrzec ,że gro piorunów jakie tam widziałem (a było ich sporo) waliło albo w piasek przy brzegu ,albo w wodę.Musisz wiedzieć ,że na brzegach i dnie Narwi występują pokłady rudy żelaza ,które bardzo skutecznie przyciągają pioruny.Nie raz siedziałem nad pustym brzegiem bez żadnego krzaczka (nie bez strachu) i obserwowałem walące pioruny.Mnie jak i innym wędkarzom się udało ale bezpiecznie nie było
[2011-07-01 17:54]