Zaloguj się do konta

pożegnanko :)

utworzono: 2009/03/02 20:37
kalmar

pozdrawiam wszystkich, z którymi miło mi się gawędziło :) szczególnie dziękuję, grzesiowi, markowi, jurkom za porady :) i stachowi za pierwszą potyczkę ;) teraz zwijam się i "lecę na łowisko" trzymajcie się opaki ;) i ty moniko :) [2009-03-02 20:37]

powodzenia [2009-03-02 20:39]

rysiek38

Kalmar-ku co ty odwalasz poczekaj a pare spraw wyjdzie i bedzie ciekawie nie mow ze spadfasz bo szkoda by bylo - prosze !!! [2009-03-02 20:52]

mikadus

Nie traktujmy tego tak powaznie.To tylko miejsce gdzie możemy sobie pogadać o naszym hobby.To tylko zabawa [2009-03-02 20:59]

Zdzichu

Cóż to za zabawa skoro tak ... się kończy, nie pierwszy raz zresztą.Zmieńmy ton dyskusji bo złośliwości mamy dość na co dzień. Pozdro ... [2009-03-02 21:37]

rysiek38

zdzichu ja staram sie byc w miare opanowany ale wrazliwosc ludzka jest rozna ale tez mi przykro jak mysle ze to przezemnie ktos rezygnuje-mam nadzieje ze teraz tonie z mego powodu [2009-03-02 21:43]

niech Ci nie będzie przykro bo tym razem to z mojego powodu. Nic nie miałem do człowieka do momentu kiedy ostro mi pojechał. Nie toleruję takiego zachowania i wynikła sprzeczka. Nie sądziłem, że zakończy się ucieczką ale nie dawał mi wyboru. [2009-03-02 21:49]

mikadus

Może więcej piszmy o metodach,sposobach połowu i o przyrodzie,a mniej o tematach wrażliwych.Tu jest więcej nieporozumień niż towarzyskiej rozmowy.Kiedyś ktoś zaproponował żeby się spotkać i wspólnie powędkować.Myślę,że nie było by przyjemnie,bo kłótnie portalowe przeniosły by się na trawke.Całe szczęście,że wiosna tuż tuż.Częste wypady na rybki dobrze nam wszystkim zrobią.Wtedy będziemy rozmawiać tylko o naszych wypadach. Pozdrawiam [2009-03-02 21:54]

Masz rację Mikadus weźmy się za to do czego służy ten portal. Szkoda kolegi a to już kolejny w ciągu 2 miesięcy. Chłopak w poradach nie może się doczekac porady nt kołowrotka mathowego bo akurat wszyscy wielcy tego portalu zajęci są napier........m się między sobą Wstyd i jeszcze raz wstyd!!!!!!!!!!Jestem na portalu zaledwie od 2 miesięcy i włosy się jeżą co się tu dzieje. Zastanawiam się, czy na tym portalu tak jest od zawsze może mi ktoś odpowie!!
Bo jeżeli tak, to ja też wysiadam, chociaż za mną nikt tu pewnie nie będzie tęsknił, bo nie jestem znany, ale jak odpadają ludzie z długim stażem to już nie jest dobrze!! [2009-03-02 22:25]

rysiek38

chetnie popisze o metodach,lowiskach,przynetach itd a i tak za pare minut ktos rzyci cos w temacie no kill itp po czym wejde na jego blog i zobacze kolejne foty ryby w 100% nie zywej-sory ale psycha mi w tym momencie puszcza tymbardziej ze ci wszyscy no kill to no kill tylko szczupak lub karp a reszta ryb jest bee a jak dostaje pytanie od takiego no kill jaki jest najskuteczniejszy zywiec to chetnie bym frajera sam zapiol na kotwice i to tyle [2009-03-02 22:26]

mikadus

Rysiek może po prostu takie tematy omijajmy i już.Temat"no kill"jest już przegadany.Nie dojdziemy nigdy do kompromisu [2009-03-02 22:34]

mikadus

GRZEGORZYK mi się włosy już nie jeżą bo ich prawie nieposiadam.Hahaha [2009-03-02 22:36]

rysiek38

tego sie nie da przegadac to takjak pewien odlam chrzescianstwa Ci w garniturkach co chodza po mieszkaniach jednego przegonisz a za 5 minut nastepny dzwoni do drzwi i daje darmowa gazetke-jedyny plus to ze mam czym rozpalic za friko.o czym tu gadac jak nawet znawcy teori no kill przyznaja ze czasem biora ryby -ludzie powtarzam z sensem i umiarem i bedzie ok. [2009-03-02 22:41]

rysiek38 masz rację bo oni wszystko puszczają ,a zdjęcia robią po zakupach w sklepie rybnym żeby coś dodać do galerii i rekordów. [2009-03-02 22:45]

Rysiek przeciez po awanturze po której nopnopnop odszedł każdy zarzekał się, ze będzie omijał drażliwe tematy!! Nie wiem jak inni ja omijałem. Zrobiłem wyjąte dla tego posta i więcej nie zrobie. Radzę innym tak, jak Mikadus omijac drażliwe tematy, jak śmierdzące gówno, ja spadam i więcej nie mam zamiaru nawet czytac o C&R ZiW i tp mam to w dupie. Założe się, że większośc tych "humanitarnych"Wielkich Łowców nie raz jeszcze łyknie rybkę do domu a na blogu sieją zamęt ku własnemu zadowoleniu!!
[2009-03-02 22:47]

Mi wydaje się że Ci panowie ZiW to mają alergie na białko,w dziecinstwie ość im w gardle utknła, mieszkają nad własnym stawem hodowlanym lub takie okazy łapią że tylko im życie darować z powiedzeniem "idz po dziadka" [2009-03-02 22:57]

rysiek38

tak tylko ze szkoda takich jak nopek i paru innych ja w kazdym razie niemam zamiaru teraz rezygnowac ale przyznam ze zaklamanie pewnych osob siega zenitu [2009-03-02 22:57]

i tu się z tobą zgadzam ryśiek [2009-03-02 23:18]

"Co tu sie kurna wyprowio???" Andrzej (Kalmar)-mam nadzieję, że jak zwykle jaja sobie robisz i poszedłeś tylko na rybki. Ja tez mam z wieloma "na pieńku", ale nie mam zamiaru tracić kontaktu z kumplami na portalu. Naprawdę nie wiem, co tu się od pewnego czasu dzieje... [2009-03-02 23:35]

rysiek38

tinca zle sie dzieje i powiadam ze mam pewne podejrzenia nawet dlaczego ale niechce o tym pisac bo mam nadzieje ze sie myle ale z drugiej strony wszystko na to wskazuje ze niestety mam racje [2009-03-02 23:39]

swiezy

... witam ale tu dzisiaj ostro kalmar wróć !! Czyżby to emocje po ostatnich zmaganiach ??... [2009-03-02 23:57]

teraz ja będę ten zły. poruszyłem temat kłusownictwa a kalmar wszedł tam tylko po to aby mi dopieprzyć. pytam po co? to nie był drażliwy temat. [2009-03-02 23:58]

jednak chcę aby wrócił ma u mnie odpust. [2009-03-03 00:00]

rysiek38

matek ani slowem niepowiedzialem ze cos zawiniles jestes kumaty wiec przejrzyj wpisy-blogi itp i powinienes sie kapnac co sie kroi sam w to nie chce wierzyc ale wszystko nabiera sensu i obym sie mylil [2009-03-03 00:02]

rysiek38

kiedys napisalem dlaczego mam ksywke paskuda i teraz niechcialbym by do mnie pasowala bo bylo by to smutne dla wszystkich [2009-03-03 00:05]

wszystko w porządku rysiek. nic tu się złego nie wydarzy a i kalmar pewnie wróci. aby do wiosny i będzie nowy duch w portalu. ja już napisałem nowy artykuł o nocy nad Wisłą. wszystkich ciągnie nad wodę i pierwsze wypady załagodzą atmosferkę na portalu. Pozdrawiam. i idę palulu [2009-03-03 00:37]