Zaloguj się do konta

Powiększanie i wyostrzanie zdjęć

utworzono: 2016/09/26 20:54
Artur z Ketrzyna

I znów muszę się zwrócić do kolegów o pomoc.
Potrzebuje programu do powiększania i wyostrzania zdjęć.
A dokładniej. Mam foty/nagranie z monitoringu. I potrzebuje powiększyć i wyostrzyć zdjęcie by odczytać nr. rej. sprawcy.
Policja ma tylko fotoszopa i nie daje rady. [2016-09-26 20:54]

Artur z Ketrzyna

Kurcze są to pliki  XPS, i nie mogę tu go dodać, zmienić tez nie mogę na inny plik, bo image reziser nie widzi
  [2016-09-26 21:34]

ryukon1975

PZW nie zbawiłeś teraz chcesz policję poprawiać? Olej to mają na to miliony z kasy podatników i długu narodowego. Jak się czepisz jeszcze pis-u i kleru tak zginiesz.:))) Chyba że masz normalnie czasu za dużo. [2016-09-26 23:15]

Artur z Ketrzyna

PZW nie zbawiłeś teraz chcesz policję poprawiać? Olej to mają na to miliony z kasy podatników i długu narodowego. Jak się czepisz jeszcze pis-u i kleru tak zginiesz.:))) Chyba że masz normalnie czasu za dużo.

Czy PZW nie zbawiłem, to nie ci oceniać. Coś na lepsze zmieniłem. I zrobił bym więcej oby dano mi szanse i nie z ludźmi którzy maj gdzieś coś robić tylko sobie garnąć jak najwięcej.
Mówisz olać to? Z moim autkiem.
Nie ma sprawy, jak sponsorujesz mechanika :-) [2016-09-27 20:22]

Artur z Ketrzyna

Kolega Piter ponoć wyłuskał 3 literki, tak wiec chyba będzie dobrze :-) [2016-09-29 23:26]

Piotr 100574

PZW nie zbawiłeś teraz chcesz policję poprawiać? Olej to mają na to miliony z kasy podatników i długu narodowego. Jak się czepisz jeszcze pis-u i kleru tak zginiesz.:))) Chyba że masz normalnie czasu za dużo.
Czy PZW nie zbawiłem, to nie ci oceniać. Coś na lepsze zmieniłem. I zrobił bym więcej oby dano mi szanse i nie z ludźmi którzy maj gdzieś coś robić tylko sobie garnąć jak najwięcej.
Mówisz olać to? Z moim autkiem.
Nie ma sprawy, jak sponsorujesz mechanika :-)    

Artur ,jeśli to twoje auto to chyba znasz numer rejestracyjny?po co ci powiększenie zdjęcia:)
  [2016-10-04 18:53]

kedzio

Artur- to, co pokazują w telewizji, w tych wszystkich serialach typu "N.C.I.S" , to brednie. Może jakaś CIA ma odpowiednie oprogramowanie. Jednak to które posiadam, pozwala na kilka poprawek, tylko trzeba sie w tym środowisku że tak powiem poruszać dość biegle. Zajmuję się nieco grafiką, więc jak jestes zainteresowany, to pisz na priv. Musiałbyś mi podesłać foty.
  [2016-10-10 07:58]

Artur z Ketrzyna

Artur ,jeśli to twoje auto to chyba znasz numer rejestracyjny?po co ci powiększenie zdjęcia:)

Piotr 100574, kurcze morze buś przeczytał uważnie. Chę odczytać numery sprawcy i ewentualnie drugiego auta, ich ziomaka. Przyjechali razem i ten nawet kierował i zderzak im poprawił!

Jak chcesz spróbować swoich sił, to podaj emeil
jak odczytasz kilka liter i zrobisz foto, to zarobisz

Pioter kur... mać odczytał ale nie zrobił foto, i program mu wcięło bo to była 5 dniowa wersja.
Mi wystarczy by wskazać że kętrzyńskie (bo tak mu wyszło), i jedną czy 2 z drugiego ciągu tu też ustalił jedną.
są 2 auta, jedno z nich i sprawa rusza dalej
Mam nagranie i fotki

Oficjalnie mówię że minimum 100 daję. a jak wystawisz fakturę czy umowe zlecenie, to i 1000 zł [2016-10-10 10:23]

kedzio

masz juz e-mail - dawaj więc foty.
  [2016-10-10 17:59]

Artur z Ketrzyna

masz juz e-mail - dawaj więc foty.

Poszły 4 zdjęcia i filmik.
Czekam na efekt.
Może ktoś jeszcze chętny spróbować swych sił? [2016-10-10 19:21]

kedzio

Każdy przegra w tej nierównej walce. Najgorszy przykład monitoringu i zastosowanych formatów. Nie do ruszenia. Przy tych rozdzielczościach, nawet po ich zmianie, nie da się odfiltrować szczegółów. Mam dość dobre oprogramowanie, ale nie dałem rady tego ugryźć. 
  [2016-10-11 17:18]

Artur z Ketrzyna

Kedzio to że ty przegrałeś nie znaczy że karzy
Ten z Kętrzyna już odczytuje NKE tylko nie wyraźnie.

Aby można było odczytać, i tyle :-) [2016-10-15 09:38]

kedzio

Niewyraźnie - dobre określenie. Jak myslisz, że pokazywane w serialach sensacyjnych programy naprawdę istnieją, to raczej się mylisz. To fikcja. Poza tym jeśli sądzisz, że jest to do zrobienia, to dlaczego nie pójdziesz z tym na Policję?! Kto, jak nie oni, moze mieć odpowiednich grafików i oprogramowanie?! Sami nieraz spuszczają sprawy w klozecie, bo monitoringi są tak badziewne, że klękajcie narody! Ale zyczę ci powodzenia.

Niewyraźne, to se możesz odczytać napis na opakowaniu.
  [2016-10-17 22:05]

kedzio

PS: Bardzo cie proszę, żebyś mi przesłał na znany ci adres owoc pracy tego kogoś. Jestem ciekaw, co z tego wyciśnie. :)
  [2016-10-17 22:06]

25 maja 2018 roku wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 roku tzw. RODO. Nowe prawo nakłada na nas obowiązek uzyskania Twojej zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w plikach cookies

Oświadczam, iż zapoznałem sie z Polityką prywatności i zgadzam się na zapisywanie i przechowywanie w mojej przeglądarce internetowej tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie zaszyfrowanych w nich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania z innych stron internetowych, serwisów oraz parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez wedkuje.pl, oraz ZAUFANYCH PARTNERÓW.

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono

Hoblo Sp z o.o.,Warszawa 02-761, ul. Cypryjska 2G

Cele przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
2.świadczenie usług drogą elektroniczną
3.dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
4.wykrywanie botów i nadużyć w usługach
5.pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)

Podstawy prawne przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne – zgoda
2.świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
3.pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych

Odbiorcy danych

Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym podmioty ZAUFANI PARTNERZY, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą

Prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych; prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Inne prawa osoby, której dane dotyczą.

Informacje dodatkowe

Więcej o zasadach przetwarzania danych w „Polityce prywatności”

Ustawienia