Powiat Chełmski woj.Lubelskie opisy łowisk

/ 4 odpowiedzi
Witam zakładam taki wątek ,ponieważ jestem amatorem i chciałbym posłuchać waszego zdania na temat łowisk w jakim miejscu co bierze i wgl. ;) Opowiadajcie ;D
u?ytkownik60174


Cześć!
Sprecyzuj o jakie łowiska Ci chodzi to coś w wolnym czasie poopowiadam :) Ja raczej te łowiska bliżej Łęcznej :)

Pozdrawiam Damian :) (2013/03/19 21:34)

Grejszian


No chodzi mi o te np. Stańków,żółtańce,glinianki horodyskie,bug itp ;) (2013/03/20 14:17)

u?ytkownik60174


Cześć!
No to niestety Ci nie pomogę :( Nie te rejony...

Pozdrawiam Damian :) (2013/03/20 18:44)

seboa


Witam
Glinianki obfitują w sumiki karłowate więc jak chcesz to możesz dośc sporo ich połowiśc głównie na wszelkiego rodzaju robaki , kukurydzę . Jest też sporo innych ryb tj. Karaś , lin , płoć , sum, szczupak,okoń, leszcz,krąp,karp,amur ,sandacz .Ogólnie dość łatwym łupem są płocie , karasie ,liny choć jak wszędzie można wrócic o kiju.

Stańków ryby te co na Gliniankach tylko brak sandacza i leszcza . W lecie łowi się karasie liny , biorą nawet czasami ładne sztuki są karpie i amury ale na nie trzeba się nastawic .Metody to spławik i grunt , spining na drapieżniki.

Żółtańce Małe i Duże
sporo leszczy , płoci ,jest lin , karaś , karp sandacz , szczupak, okoń , są też jesiotry które dość często się trafiają z gruntu i nie można łowić z grobli pomiędzy zbiornikami
Tyle ode mnie pozdrawiam (2013/04/02 13:20)