Zaloguj się do konta

Power Pro -kolor

utworzono: 2012/02/27 21:59
przemek-bialy

Witam mam zamiar zakupić plecionkę POWER PRO 0,25 na spining zastanawiam się nad kolorem.Jaki kolor polecacie?I pytanie dotyczące podróbek Power Pro naczytałem,że te plecionki które mają podane parametry w metrach i kg to podróby a te co w lbs i yd to oryginały.Jak to odbierać?I jeszcze jedno czy krętlik wiązać jak na,żyłce standardowo przez dwie pętelki,będzie dobrze?
[2012-02-27 21:59]

matiuss

Proponuje ci jaskrawy kolor plecionki, np. zółty, czerwony, bo przy połowie np. sandaczy, kiedy delikatnie biorą trzeba patrzeć również na naprężenie plecionki, a nie spotkałem się osobiście z przypadkiem, żeby kolor odstraszał ryby, jak szczupaki się nie boja wolframów, to tego tez raczej nie będą. Nie jest to tylko moje zdanie. Lubie sobie czasami poczytać czasopisma wędkarskie i coś takiego tam przeczytałem.
[2012-02-28 19:02]

a ja Ci proponuje wyteżyć umysł i poszukać miliard razy omawiane...Forum to nie śmietnik ani targ, to kopalnia wiedzy SZUKAJ! [2012-02-28 19:24]

henryk58

Do jemesbond - bądź bardziej grzeczny , to jest Forum i każdy może pytać .Jeśli nic nie możesz

pomóc to się nie loguj.

Przemek odnośnie plecionek polecam fluo żółte Dragon Ultima ,mają zdecydowanie lepsze parametry niż Pro , dla mnie rewelacja ,widoczne w każdych wrunkach. Pro-0.23-15kg ,

Ultima 0.15-14.4kg , 0.2-21.7kg 

jeśli chodzi o czerwone to w ubiegłym sezonie testowałem Spiderwire Stealth Red 0.14 -10.kg

nie zawiodłem się .Po sezonie trochę straciła kolor . Znam opinię że "gubią" teflon i strzępią się

ale myślę ,że to jest wina sprzętu (niskiej klasy przelotki na wędkach i kabłąków  kołowrotków)

 

[2012-03-03 13:49]

piotrbiniu83

A ja się zgodzę z użytkownikiem JamesBond ponieważ forum jest niczym innym jak bazą wiedzy, co nie oznacza, że każdy może wchodzić i zakładać temat o którym chciałby się czegoś dowiedzieć. W takim przypadku mielibyśmy co chwilę podobny temat (czyt. śmietnik)- może nieco inaczej sformułowany.

Ja jeżeli czegoś chcę się dowiedzieć to w pierwszej kolejności używam opci "SZUKAJ" i jeżeli nie znajdę odpowiedzi to zadaję konkretne pytanie.

Pozdrawiam

[2012-03-03 14:15]

Do jemesbond - bądź bardziej grzeczny , to jest Forum i każdy może pytać .Jeśli nic nie możesz

i tu się mylisz. Może pytać, ale tu masz kopalnie wiedzy więc zamiast pytać, poszukaj. Na ryby też taki leniwy jesteś, że każesz innym łowić? a co do grzeczności... nie z takimi odzywkami do mnie. 

[2012-03-03 14:42]

A ja się zgodzę z użytkownikiem JamesBond ponieważ forum jest niczym innym jak bazą wiedzy, co nie oznacza, że każdy może wchodzić i zakładać temat o którym chciałby się czegoś dowiedzieć. W takim przypadku mielibyśmy co chwilę podobny temat (czyt. śmietnik)- może nieco inaczej sformułowany.

Ja jeżeli czegoś chcę się dowiedzieć to w pierwszej kolejności używam opci "SZUKAJ" i jeżeli nie znajdę odpowiedzi to zadaję konkretne pytanie.

Pozdrawiam


+1, ale widać niektórzy wszystko muszą mieć na tacy/ [2012-03-03 14:43]