Power Pro -sprawdzony sklep.

/ 7 odpowiedzi
Witam KolegówMam takie pytanko jak w temacie. Chciałbym się kolegów dopytać o dobry i sprawdzony sklep najlepiej i chyba wyłącznie internetowy w którym mógłbym zakupić w/w plecionkę? Słyszałem o podróbkach a takiej bym nie chciał zakupić.U mnie w mieście w jednym tylko wędkarskim na 6 czy 7 sklepów można zakupić plecionkę Berkley-a ale jak czytałem o niej opinie to zdania podzielone więc pytam o PP no chyba że warto tego Berkley-a zakupić choć się strasznie waham (cena około 70zł za 120m ).Mam zamiar "Polować" na szczupaka i sandacza z przewagom na szczupłego którego w pobliskich jeziorach i po kopalnianych "stawach" ów drapieżnika nie brakuje,przynęty to kopyta na główkach 10-20g i własnoręczne cykadki o podobnej gramaturze.Z góry dziękujeMarcin

p.s Tak na marginesie dla bardziej dociekliwych jak również doświadczonych spinningistów sprzęt na który mam zamiar łowić to; Kijek shimano alivio BX 240M cw 10-30g oraz kręciołek Mistrall Nawigator 2000fd (taki tani na początek) 
maciek2544


www.aspius.pl , ogólnie to jak orginalną to wytrzymałość podana w lbs i długość w jardach.. Ale tez popatrz bo sprzedawca może wydrukować to.Ja i tato i wujek mamy orginalne PP różne średnice , ale ostatnio kupiłem w niewiedzy nie orginalną , i to totalna porażka. Lepsza już by była z Kongera za 30zł , ale orginalna to świetna sprawa.Nie chcę się narzucać  ale mam nadzieje że weźmiesz tą na 9kg i może czerwony lub żółty kolor. (2012/04/30 22:24)

matti073


Poszukaj na Ebayu. Ja przeważnie kupuje w stanach a na aukcji nawet z przesyłką wychodzi dużo taniej niż w Polsce. Co do jakości tej plecionki to jest dość głośna i stwarza duże opory czyli jest dość szorstka. Poza tym nie mam zastrzeżeń. Berkley-a  sobie odpuść bo jak ktoś pisze, że ta plecionka jest dobra to chyba tylko jedną plecionkę w życiu widział. Co do lbs i jardów to nie do końca prawda. Plecionka ze stanów ma właśnie parametry podane w tych jednostkach a ta przeznaczona na rynek europejski ma podane parametry w kg i metrach. Pozdrawiam (2012/04/30 22:55)

marcin27


.Nie chcę się narzucać  ale mam nadzieje że weźmiesz tą na 9kg i może czerwony lub żółty kolor.




Akurat tak się składa że własnie takową mam zamiar zakupić tyle że czerwoną :))))Ne e-bayu nie umiem kupować więc sobie na razie zakupy tam odpuszczę. (2012/05/01 10:12)

andrzej0817


Ja robię zakupy na www.wedkarski.com Skompletowałem u nich cały sprzęt, polecam, solidnie, tanio i duzy wybór sprzętu. Ostatnio kupiłem nanofil berkleya ale nie zdążyłem jeszcze go wypróbowac. (2012/05/01 18:18)

andrzej0817


Ja robię zakupy na www.wedkarski.com Skompletowałem u nich cały sprzęt, polecam, solidnie, tanio i duzy wybór sprzętu. Ostatnio kupiłem nanofil berkleya ale nie zdążyłem jeszcze go wypróbowac. (2012/05/01 18:18)

marcin27


Co do tego nanofila to akuratnie u mnie w mieście w tym jednym sklepie mają a że mój dobry kolega tam pracuje to powiedział że nie za bardzo ta żyłko-plecionka.Z resztom dzisiaj czytałem opinie na temat tego wytworu i również nie ma zdania dobrego na jej temat.Ale kolegom dziękuje za dobre rady i namiary na sklepiki gdzie mogę zakupić PP już zaglądałem a po długim weekendzie zamawiam :)))
PozdrawiamMarcin (2012/05/01 19:53)

00andre


Witam Kolegę !!!

Podam Ci sklep który jest sprawdzony od momentu otwarcia. Powiem tak nie kupowałem nigdy przez internet tylko osobiście. Plecionki ma w bardzo dużym asortymencie, sam ostatnio kupowałem na zębatego nazwy nie pamiętam ale jest dobra. Barkley jest przereklamowany są lepsze. Podam Ci nazwę z allegro slava-pl. tel. to 79144133 Połamania kija (2012/05/02 08:03)