Zaloguj się do konta

Potrzebna informacja- wykaz wód

utworzono: 2009/06/23 23:26
jacekm67

Witam kolegów. Mam pytanko dotyczące wykazu wód. Jestem z Okręgu PZW Poznań. W naszym wykazie, w tabeli „Rzeki” są wpisy np. Warta nr 6., Warta nr 7., Warta nr 8., Warta nr 9., Warta nr 10. Moje pytanie dotyczy tego, gdzie znajdę informacje wyjaśniające gdzie są te odcinki. Np. Warta nr 9. –na jakim odcinku ona jest, jakieś wyjaśnienie że ten odcinek zaczyna się od mostu w miejscowości X a kończy w miejscowości Y. [2009-06-23 23:26]

jacekm67

nikt nie wie gdzie mogę to znaleźć ?? [2009-06-24 22:29]

obwód rybacki rzeki warta nr.9
.....odcinek od lini prostej prostopadłej do lini lewego brzegu rz. warta przechodzącej przez punktpołożony nba zbiegu lini lewego brzegu rzeki smolnica z liniąprawego brzegu rzeki warta do lini prostej prostopadlej do lini lewego brzegu rzekiwartaprzechodzącejprzez punktpołożony na zbiegu lini lewego brzegu dopływu z jeziora chojeńskie z linią prawegobrzegu rzeki warta wraz z wodami jej dopływów na tym odcinkuoraz wodami starorzeczy i innych zbiorników wodnych o ciągłym bądź okresowym dopływie lub odpływie do wód tego odcinka albo jego dopływów
zagmatwane ale niby tak jest to cyt.. z wykazu obwodów rybackich w regionie wodnym warty...jeżeli chcesz więcej wpisz w google wykaz obwodów itd.. a zapewne znajdziesz to co potrzebujesz . te wyżej wymienione to dane z 2007 roku. pdk
[2009-06-24 23:09]

jacekm67

serdeczne dzięki Dyrekto, sprawdze co tam piszą, [2009-06-24 23:28]

wojtunio64

Ten problem jest od dawna.Wykaz wód każdego koła powinien byc w formie dokładnej mapki.Powinna byc dostępna na stronie każdego koła. [2009-06-25 20:45]

jacekm67

Już rozwiązałem ten problem, szukałem obwodów rybackich a znalazłem całkiem niezły opis na wykazie opiekunów wód, link podaje na blogu podpisany "wykaz opiekunów wód 2009" [2009-06-26 22:30]