Zaloguj się do konta

Potrzeba czy przymus?

utworzono: 2011/12/28 11:24

Stowarzyszenia powstają i grupy tematyczne powstają . Za chwile nie można napisać będzie nigdzie na forum ,jak do grupy lub stowarzyszenia się należeć nie będzie.Nawet sama redakcja zakłada grupy. Co się dzieje na portalu? Niech mnie uświadomi kto . Do czego to potrzebne?Pozdrawiam hoplita. [2011-12-28 11:24]

leinad

Dla mnie to też głupota, bo ja chce się wypowiedzieć na dany temat, ale nie chce należeć do danej grupy, więc po co mam do nich wstępować, po co w ogóle są te grupy???

[2011-12-28 12:11]

perwer

Stowarzyszenia powstają i grupy tematyczne powstają . Za chwile nie można napisać będzie nigdzie na forum ,jak do grupy lub stowarzyszenia się należeć nie będzie.Nawet sama redakcja zakłada grupy. Co się dzieje na portalu? Niech mnie uświadomi kto . Do czego to potrzebne?Pozdrawiam hoplita.


A co ,nie chce Cie nikt zaprosić..):
[2011-12-28 12:32]

Na co komu tyle tego? Wejść można , ale po co ? Można pisać bez grupy . Czemu to służy ? Zarabia się na tym? Pozdrawiam hoplita.

[2011-12-28 12:49]

Stowarzyszenia powstają i grupy tematyczne powstają . Za chwile nie można napisać będzie nigdzie na forum ,jak do grupy lub stowarzyszenia się należeć nie będzie.Nawet sama redakcja zakłada grupy. Co się dzieje na portalu? Niech mnie uświadomi kto . Do czego to potrzebne?Pozdrawiam hoplita.


A co ,nie chce Cie nikt zaprosić..):

Dlaczego "niektórzy" wstydzą się własnego imienia i nazwiska?????
[2011-12-28 13:08]

perwer

Na co komu tyle tego? Wejść można , ale po co ? Można pisać bez grupy . Czemu to służy ? Zarabia się na tym? Pozdrawiam hoplita.


Po co komu tyle? Tzn., ile?
Czy ktoś na tym zarabia ? hmmm..na pewno ,bo w zamknietej grupie tam gdzie ja jestem ,jesli zostaniesz przyjety ,przesyłamy numer konta.Na ten numer co miesiąc trzeba wysłac abonament --wysokość zalezy od dochodów.Sprawdzamy zeznanie podatkowe za 2010 r. i na podstawie tego zeznania wyliczamy ile kasy sie należy.


[2011-12-28 13:11]

Na co komu tyle tego? Wejść można , ale po co ? Można pisać bez grupy . Czemu to służy ? Zarabia się na tym? Pozdrawiam hoplita.


Po co komu tyle? Tzn., ile?
Czy ktoś na tym zarabia ? hmmm..na pewno ,bo w zamknietej grupie tam gdzie ja jestem ,jesli zostaniesz przyjety ,przesyłamy numer konta.Na ten numer co miesiąc trzeba wysłac abonament --wysokość zalezy od dochodów.Sprawdzamy zeznanie podatkowe za 2010 r. i na podstawie tego zeznania wyliczamy ile kasy sie należy.



Darek ja mam dwie grupy i obie są otwarte, a do trzeciej należę, i ze wszystkimi jest tak samo jak u Ciebie.
[2011-12-28 13:21]

Jest na to metoda tylko jedna, jak chcę komuś odpisac a muszę najpierw przyłączyc się do jakiejś grupy poprostu już nieodpisuję bo te głupie grupy już mnie męczą , na głupotę nie ma rady. [2011-12-28 13:34]

jurek

Można napisać posta , a potem wejść na swój profil i grupy ,  i wypisz się z grupy .
[2011-12-28 16:20]

mateuszwos

Jeśli komuś będzie zależało na poradzie to umieści to na forum ogólnym. Mnie natomiast średnio interesują te grupy. W ogóle tam nie zaglądam bo swoje zdanie potrafię wyrazić publicznie. Wracając do grup to one mi nie przeszkadzają ja je po prostu olewam i nie zaglądam do nich. Natomiast jeśli ktoś ma potrzebę założenia grupy bądź też należenia do jakiejś grupy to ja to szanuję.
[2011-12-28 19:25]

perwer

Jeśli komuś będzie zależało na poradzie to umieści to na forum ogólnym. Mnie natomiast średnio interesują te grupy. W ogóle tam nie zaglądam bo swoje zdanie potrafię wyrazić publicznie. Wracając do grup to one mi nie przeszkadzają ja je po prostu olewam i nie zaglądam do nich. Natomiast jeśli ktoś ma potrzebę założenia grupy bądź też należenia do jakiejś grupy to ja to szanuję.


A jak tam Twoja ekipa..tzn grupa?
[2011-12-28 19:35]

ordyniec

Jeśli komuś będzie zależało na poradzie to umieści to na forum ogólnym. Mnie natomiast średnio interesują te grupy. W ogóle tam nie zaglądam bo swoje zdanie potrafię wyrazić publicznie. Wracając do grup to one mi nie przeszkadzają ja je po prostu olewam i nie zaglądam do nich. Natomiast jeśli ktoś ma potrzebę założenia grupy bądź też należenia do jakiejś grupy to ja to szanuję.





Mateuszu ja się zgadzam z tobą w 100%. Kilka razy mogłem komuś pomóc, ale olałem sprawę jak mi się okienko grupy otworzyło. 

Perwer a ciebie wszyscy zapraszają pewnie... hehe :)



[2011-12-28 19:39]

mateuszwos

Jeśli komuś będzie zależało na poradzie to umieści to na forum ogólnym. Mnie natomiast średnio interesują te grupy. W ogóle tam nie zaglądam bo swoje zdanie potrafię wyrazić publicznie. Wracając do grup to one mi nie przeszkadzają ja je po prostu olewam i nie zaglądam do nich. Natomiast jeśli ktoś ma potrzebę założenia grupy bądź też należenia do jakiejś grupy to ja to szanuję.


A jak tam Twoja ekipa..tzn grupa?

O czym piszesz kolego?
[2011-12-28 19:44]

perwer

Jeśli komuś będzie zależało na poradzie to umieści to na forum ogólnym. Mnie natomiast średnio interesują te grupy. W ogóle tam nie zaglądam bo swoje zdanie potrafię wyrazić publicznie. Wracając do grup to one mi nie przeszkadzają ja je po prostu olewam i nie zaglądam do nich. Natomiast jeśli ktoś ma potrzebę założenia grupy bądź też należenia do jakiejś grupy to ja to szanuję.


A jak tam Twoja ekipa..tzn grupa?

O czym piszesz kolego?

kolego? Na to słowo inni pracują swoja osobowością i stylem bycia cały czas.

Pytam sie jak tam Twoja grupa?...Nie jesteś już bossem ?
[2011-12-28 19:49]

ordyniec

Perwer boss jest tylko jeden. Jeden wyleciał, to teraz ty jesteś bossem.  :) [2011-12-28 19:51]

perwer

Perwer boss jest tylko jeden. Jeden wyleciał, to teraz ty jesteś bossem.  :)


 To miłe z Twojej strony ,lecz jestes powtarzalny jak ryjący ziemie odyniec-ordyniec ...
[2011-12-28 20:07]

ordyniec

No dalej kolego. Wiem że stać cie na lepsze teksty. [2011-12-28 20:09]

perwer

No dalej kolego. Wiem że stać cie na lepsze teksty.


Dla super ekipy moge zrobć wyjątek :

Zdrówka i wszystkiego dobrego na nowy rok ....Przede wszystkim jasności umysłu ,oraz rozeznania i fajnego balowania.

[2011-12-28 20:15]

ordyniec

Toż to szok! Ale dzięki i wzajemnie. Hehehe :) [2011-12-28 20:30]

mateuszwos

Jeśli komuś będzie zależało na poradzie to umieści to na forum ogólnym. Mnie natomiast średnio interesują te grupy. W ogóle tam nie zaglądam bo swoje zdanie potrafię wyrazić publicznie. Wracając do grup to one mi nie przeszkadzają ja je po prostu olewam i nie zaglądam do nich. Natomiast jeśli ktoś ma potrzebę założenia grupy bądź też należenia do jakiejś grupy to ja to szanuję.


A jak tam Twoja ekipa..tzn grupa?

O czym piszesz kolego?

kolego? Na to słowo inni pracują swoja osobowością i stylem bycia cały czas.

Pytam sie jak tam Twoja grupa?...Nie jesteś już bossem ?

Człowieku pozwól, że Ci coś objaśnię. Myślałem, że masz na tyle honoru aby puścić "tamto" w niepamięć ale widzę że jest z goła inaczej. Wiedz, że w żadnym stopniu i żadnej mierze nie reprezentujesz sobą godnego rozmówcy. Ale skoro pytasz jak moja grupa, powiem Ci tyle, że ta grupa zrobiła niebywały postęp a ja jestem z nich dumny. Wiesz co Ci radzę? Omijaj mnie szerokim łukiem bo nie wiesz z kim chcesz zatańczyć. Ja Ci mogę obiecać, że ten raz przemilczę i zignoruję te marne wypociny. Nie mniej jednak to był ostatni raz. Tu piszę otwarcie. Waż słowa abyś kolejnego ranka nie musiał zakładać nowego konta. To tyle ode mnie. Przemyśl co czynisz.

Mateusz Woś
[2011-12-28 20:39]

ordyniec

Żółwika...........  :) [2011-12-28 20:40]

Witam Witam! A co tu za prowokowanko bez Thundera?
[2011-12-28 21:18]

ordyniec

Hehehehe :) Czołgiem Piorunie. [2011-12-28 21:19]

Czołgiem. Zabiorę tez głos w temacie:) Grupy są po to by było więcej kasy dla redakcji, więcej punktów dla kolekcjonerów no i co więcej zabawa rodem z gimnazjum:):) Niektórzy jak widzę wyżej poziomem nie sięgają:) Czyli dla każdego coś dobrego.
[2011-12-28 21:23]

ordyniec

Ło! Mądrego to i dobrze poczytać. :) [2011-12-28 21:29]

perwer

Jeśli komuś będzie zależało na poradzie to umieści to na forum ogólnym. Mnie natomiast średnio interesują te grupy. W ogóle tam nie zaglądam bo swoje zdanie potrafię wyrazić publicznie. Wracając do grup to one mi nie przeszkadzają ja je po prostu olewam i nie zaglądam do nich. Natomiast jeśli ktoś ma potrzebę założenia grupy bądź też należenia do jakiejś grupy to ja to szanuję.


A jak tam Twoja ekipa..tzn grupa?

O czym piszesz kolego?

kolego? Na to słowo inni pracują swoja osobowością i stylem bycia cały czas.

Pytam sie jak tam Twoja grupa?...Nie jesteś już bossem ?

Człowieku pozwól, że Ci coś objaśnię. Myślałem, że masz na tyle honoru aby puścić "tamto" w niepamięć ale widzę że jest z goła inaczej. Wiedz, że w żadnym stopniu i żadnej mierze nie reprezentujesz sobą godnego rozmówcy. Ale skoro pytasz jak moja grupa, powiem Ci tyle, że ta grupa zrobiła niebywały postęp a ja jestem z nich dumny.










Resztę piany z ust pominąłem dla Twojego dobra,dla Twojego bo wież mi chłopcze nie chciałbyś czytać mojej odpowiedzi .
Na pytanie jak tam ekipa--odp.Twoja-- grupa zrobiła niebywały postęp i że jesteś z nich dumny --mi wystarczy..Krótkie zwykłe pytanko i krótka odpowiedź--nie spowiedź .
Każdy ma ekipe na jaką zasługuje  ,a ten honor ,jakieś tamto zdarzenie ,niepamięć i pamięć ,godny i niegodny rozmówca...Si sinore po co,na co i na jaką okazje ...To nie jest bal wszystkich świętych ..aaa Boss i nie strasz ,tzn .dzieci duchami jak są niegrzeczne wskazane-ludzi na forum sobie odpuść .

Post edytowany ,bo zlewka w całość-ciężko ogarnąć.

[2011-12-28 21:50]