Zaloguj się do konta

Potrzeba czy przymus?

utworzono: 2011/12/28 11:24
Diablo

Jeśli komuś będzie zależało na poradzie to umieści to na forum ogólnym. Mnie natomiast średnio interesują te grupy. W ogóle tam nie zaglądam bo swoje zdanie potrafię wyrazić publicznie. Wracając do grup to one mi nie przeszkadzają ja je po prostu olewam i nie zaglądam do nich. Natomiast jeśli ktoś ma potrzebę założenia grupy bądź też należenia do jakiejś grupy to ja to szanuję.


A jak tam Twoja ekipa..tzn grupa?

O czym piszesz kolego?

kolego? Na to słowo inni pracują swoja osobowością i stylem bycia cały czas.

Pytam sie jak tam Twoja grupa?...Nie jesteś już bossem ?

Człowieku pozwól, że Ci coś objaśnię. Myślałem, że masz na tyle honoru aby puścić "tamto" w niepamięć ale widzę że jest z goła inaczej. Wiedz, że w żadnym stopniu i żadnej mierze nie reprezentujesz sobą godnego rozmówcy. Ale skoro pytasz jak moja grupa, powiem Ci tyle, że ta grupa zrobiła niebywały postęp a ja jestem z nich dumny.










Resztę piany z ust pominąłem dla Twojego dobra,dla Twojego bo wież mi chłopcze nie chciałbyś czytać mojej odpowiedzi .
Na pytanie jak tam ekipa--odp.Twoja-- grupa zrobiła niebywały postęp i że jesteś z nich dumny --mi wystarczy..Krótkie zwykłe pytanko i krótka odpowiedź--nie spowiedź .
Każdy ma ekipe na jaką zasługuje  ,a ten honor ,jakieś tamto zdarzenie ,niepamięć i pamięć ,godny i niegodny rozmówca...Si sinore po co,na co i na jaką okazje ...To nie jest bal wszystkich świętych ..aaa Boss i nie strasz ,tzn .dzieci duchami jak są niegrzeczne wskazane-ludzi na forum sobie odpuść .

Post edytowany ,bo zlewka w całość-ciężko ogarnąć.


Ktoś tu wcześnie sylwestra rozpoczął ... Albo jeszcze Świat nie skończył :)
[2011-12-28 21:54]

spokojny

Stowarzyszenia powstają i grupy tematyczne powstają . Za chwile nie można napisać będzie nigdzie na forum ,jak do grupy lub stowarzyszenia się należeć nie będzie.Nawet sama redakcja zakłada grupy. Co się dzieje na portalu? Niech mnie uświadomi kto . Do czego to potrzebne?Pozdrawiam hoplita.

WitamI jak rozmawiać na tym forum?Skoro tematem są grupy, a za chwilę  w tym samym temacie zaczynają się osobiste wycieczki i prowokacje.Grupy są właśnie po to aby właśnie uniknąć tych sprzeczek, i zdań które niczego nie wnoszą do tematu.Tworząc grupę zamkniętą, sami moderujemy sobie tor dyskusji, dopuszczamy do głosu tylko te osoby które chcą wypowiedzieć się "na temat".
I to chyba tyle, (aż tyle)
Pozdrawiam [2011-12-28 22:07]

Jędrula

Stowarzyszenia powstają i grupy tematyczne powstają . Za chwile nie można napisać będzie nigdzie na forum ,jak do grupy lub stowarzyszenia się należeć nie będzie.Nawet sama redakcja zakłada grupy. Co się dzieje na portalu? Niech mnie uświadomi kto . Do czego to potrzebne? Pozdrawiam hoplita.

Witam I jak rozmawiać na tym forum? Skoro tematem są grupy, a za chwilę  w tym samym temacie zaczynają się osobiste wycieczki i prowokacje. Grupy są właśnie po to aby właśnie uniknąć tych sprzeczek, i zdań które niczego nie wnoszą do tematu. Tworząc grupę zamkniętą, sami moderujemy sobie tor dyskusji, dopuszczamy do głosu tylko te osoby które chcą wypowiedzieć się "na temat".
I to chyba tyle, (aż tyle)
Pozdrawiam

 

 

 

 

 

 

 

*****



[2011-12-28 22:13]

Stowarzyszenia powstają i grupy tematyczne powstają . Za chwile nie można napisać będzie nigdzie na forum ,jak do grupy lub stowarzyszenia się należeć nie będzie.Nawet sama redakcja zakłada grupy. Co się dzieje na portalu? Niech mnie uświadomi kto . Do czego to potrzebne?Pozdrawiam hoplita.

WitamI jak rozmawiać na tym forum?Skoro tematem są grupy, a za chwilę  w tym samym temacie zaczynają się osobiste wycieczki i prowokacje.Grupy są właśnie po to aby właśnie uniknąć tych sprzeczek, i zdań które niczego nie wnoszą do tematu.Tworząc grupę zamkniętą, sami moderujemy sobie tor dyskusji, dopuszczamy do głosu tylko te osoby które chcą wypowiedzieć się "na temat".
I to chyba tyle, (aż tyle)
Pozdrawiam

Brawo Grzesiu............wielokrotnie właśnie o tym wspominałem :):)
[2011-12-28 23:28]




Resztę piany z ust pominąłem dla Twojego dobra,dla Twojego bo wież mi chłopcze nie chciałbyś czytać mojej odpowiedzi .
Na pytanie jak tam ekipa--odp.Twoja-- grupa zrobiła niebywały postęp i że jesteś z nich dumny --mi wystarczy..Krótkie zwykłe pytanko i krótka odpowiedź--nie spowiedź .
Każdy ma ekipe na jaką zasługuje  ,a ten honor ,jakieś tamto zdarzenie ,niepamięć i pamięć ,godny i niegodny rozmówca...Si sinore po co,na co i na jaką okazje ...To nie jest bal wszystkich świętych ..aaa Boss i nie strasz ,tzn .dzieci duchami jak są niegrzeczne wskazane-ludzi na forum sobie odpuść .

Post edytowany ,bo zlewka w całość-ciężko ogarnąć.


Perwer wiem, że nie do mnie te słowa ale weź mi to jeszcze raz wytłumacz jak już wytrzeźwiejesz bo nie wiem jak reszta ale ja ni w ząb nic nie rozumiem:):):)
[2011-12-29 00:03]

perwer




Resztę piany z ust pominąłem dla Twojego dobra,dla Twojego bo wież mi chłopcze nie chciałbyś czytać mojej odpowiedzi .
Na pytanie jak tam ekipa--odp.Twoja-- grupa zrobiła niebywały postęp i że jesteś z nich dumny --mi wystarczy..Krótkie zwykłe pytanko i krótka odpowiedź--nie spowiedź .
Każdy ma ekipe na jaką zasługuje  ,a ten honor ,jakieś tamto zdarzenie ,niepamięć i pamięć ,godny i niegodny rozmówca...Si sinore po co,na co i na jaką okazje ...To nie jest bal wszystkich świętych ..aaa Boss i nie strasz ,tzn .dzieci duchami jak są niegrzeczne wskazane-ludzi na forum sobie odpuść .

Post edytowany ,bo zlewka w całość-ciężko ogarnąć.


Perwer wiem, że nie do mnie te słowa ale weź mi to jeszcze raz wytłumacz jak już wytrzeźwiejesz bo nie wiem jak reszta ale ja ni w ząb nic nie rozumiem:):):)


Nie dało sie ukryć -eh bywa...Co do tłumaczenia ,Boss Ci wytłumaczy na walnym zebraniu...
a ogólnie co tam -paczka rośnie w siłe ,czy sie wykrusza?
[2011-12-29 10:33]

Nadużywasz myślnika:)
[2011-12-29 10:45]

perwer

Nadużywasz myślnika:)


Nadużywasz  cierpliwości.

Opowiedz lepiej jak tam paka.Na kogo w planach w tym tygodniu jest atak ,jakie dyspozycje daje boss na walnych zebraniach i jakie plany na przyszłość.Nie ma sie co krepować ,w grupie przecież siła ,a temat o grupach - to śmiało wiginaj ciało. Macie delegata na modka ?
[2011-12-29 11:50]

Grupy , grupki, grupeczki.

Jedna ma się coraz lepiej i żałuję że do niej nie należę, a druga idzie pomalutku na dno z czego się cieszę. 

Mateusz, pozdrawiam.

[2011-12-29 11:50]

mateuszwos

Nadużywasz myślnika:)


Nadużywasz  cierpliwości.

Opowiedz lepiej jak tam paka.Na kogo w planach w tym tygodniu jest atak ,jakie dyspozycje daje boss na walnych zebraniach i jakie plany na przyszłość.Nie ma sie co krepować ,w grupie przecież siła ,a temat o grupach - to śmiało wiginaj ciało. Macie delegata na modka ?

Nie tylko delegata ale mamy "modka". Zdziwisz się jak zobaczysz kto nim jest:)

Pozdro DUCHOWSKI
[2011-12-29 15:30]

To samo chciałem napisać...
[2011-12-29 15:40]

perwer

Nadużywasz myślnika:)


Nadużywasz  cierpliwości.

Opowiedz lepiej jak tam paka.Na kogo w planach w tym tygodniu jest atak ,jakie dyspozycje daje boss na walnych zebraniach i jakie plany na przyszłość.Nie ma sie co krepować ,w grupie przecież siła ,a temat o grupach - to śmiało wiginaj ciało. Macie delegata na modka ?

Nie tylko delegata ale mamy "modka". Zdziwisz się jak zobaczysz kto nim jest:)

Pozdro DUCHOWSKI


No i Boss na kilka kont jedzie,na jednym zbanują to drugim można dalej ataki prowadzić  --żałosne.
No nic Jaka grupa taki boss.
Thunderku nie wchodź w słowo bossowi bo na zjedzie będzie lanie i ban.

To pochwalcie sie kto bedzie was wspierał jako moderator we wprowadzaniu chaosu i zadymy na forum?ŚMIAŁO PANOWIE ..ŚMIAŁO..
[2011-12-29 16:13]

roman76

witam,od jakiegoś czasu próbuję ogarnąć o czym wy koledzy piszecie w tym i podobnych wątkach i .....poddaję się ,jakoś nie mogę tego ogarnąć,
[2011-12-29 16:25]

Piszemy o tym, że jedyna grupa jaka ma rację bytu na forum to grupa zbynia, a wszelkie zadymy jaskie powstają zawsze mają udział członków jego grupy.  Tak zadane pytanie jak postawił kolega perwer jest zwykłą zaczepką, ale usuwa się konta wszystkim, których ci panowie przed adminami oczernią albo się na nich poskarżą. Tu ukłon w stronę redaktorów, adminów czy jak ich tam zwał. Są tu tacy, którzy mogą mieć kilka kont, szyć i knuć, a redakcja jest jak ten karp - nie ma głosu. Setki wysyłanych powiadomień nic nie znaczą, bo grupa ta ma prawa widocznie przyznane przez administrację, a reszta ich nie ma. Perwer może od wielu miesięcy obrażać ludzi, meridianon może bezkarnie gnębić kogo chce, wklejać privy, kombinować, działać z innych kont, Miru może bezkarnie szydzić z uczciwości innych wklejając setki przepisów kulinarnych potem je ukrywając, Jurek może atakować z lewych kont i podpuszczać ile się mu podoba, ale to oni właśnie mają prawo do reakcji na wysyłane powiadomienia, załatwiają bany ad hoc, i maja sie dobrze. Zachodzi więc pytanie, czy ideologia Mastiffa poległa, czy może uległa wzmocnieniu przez jego zwolenników. Setki powiadomień wysyłałem i za każdym razem dostawałem bana. 

PRAGNĘ POINFORMOWAĆ WSZYSTKICH, WŁĄCZNIE Z REDAKCJĄ I OBOZAMI WŁADZY, ŻE KAŻDY BAN BĘDZIE DLA MNIE POLECENIEM ZAŁOŻENIA KILKU KONT I DO CZASU AŻ ZACZNIE SIĘ TU TRAKTOWAĆ WSZYSTKICH JEDNAKOWO, TO CHOĆBY W ŚRODKU NOCY BĘDZIE MNIE STAĆ NA ZABRANIE GŁOSU W SPRAWACH BOLĄCYCH I PIEKĄCYCH. BANOWANIE BEZ POWIADOMIENIA, BEZ OSTRZEŻENIA, BEZ JAKIEJKOLWIEK INFORMACJI Z JAKIEGO POWODU, PRZYCZYNY NASTĄPIŁO BĘDZIE TYLKO WZMAGAĆ MOJA WOLĘ WALKI O   RÓWNOŚĆ WSZYSTKICH NA TYM PORTALU!

Tak mi dopomóż Wielki Nokilu i Kilu.

[2011-12-29 18:01]

roman76

ja pierdziele panowie przerażacie mnie ,zadam moje pewne pytanie raz jeszcze,czy to nadal jest portal wędkarski czy miejsce gdzie się toczy jakieś wojny,ubliżania i szykany na innych?ludzie weźcie się opamiętajcie bo to jest forum i wchodzą tutaj również nowi uczestnicy i z tego co czytają to mają wielki ubaw ,sorki koledzy ale tak to wygląda z boku
[2011-12-29 18:28]

To jest portal wędkarski Roman. Mam nadzieję że już niebawem będzie tylko wędkarski - wolny od tego syfu.
[2011-12-29 18:32]

No tak to Kolego wygląda. Na panów z tej grupy nie można wysłać naruszenia.  Statystyki jakie zrobiłem są żenujące. Ci panowie mogą robić co chcą i żadna odpowiedzialność ich nie spotyka. 

Ale oni usuwają za pośrednictwem redakcji kogo chcą, choć sami robią tu wiele złego. I ja się temu nie poddam.  Albo wszyscy równi, albo rozpierducha na całego.  Bezkarny nie bedzie tu nikt. 

Niestety jest to główna bolączka ADMINÓW.................

[2011-12-29 18:33]

Thund - czy ja Ci nie wysłałem numeru kontaktowego? Olałeś mnie? [2011-12-29 18:37]

roman76

To jest portal wędkarski Roman. Mam nadzieję że już niebawem będzie tylko wędkarski - wolny od tego syfu.

kolega chyba sam nie wierzy w to co napisał
[2011-12-29 18:42]

To jest portal wędkarski Roman. Mam nadzieję że już niebawem będzie tylko wędkarski - wolny od tego syfu.

kolega chyba sam nie wierzy w to co napisał

Ależ wierzę Romku. Zaszły pewne zmiany o których jeszcze wszyscy nie wiedzą. Tak czy owak będzie tu względny spokój już niebawem.
[2011-12-29 18:46]

Zibi60

W takim razie @DUCHOWSKI utwierdził moje podejrzenia. To forum nie dopuści do zjednoczenia, wymiany poglądów, tu rodzą się tylko podziały i kłótnie.
Po zamieszczeniu trzech przepisów kulinarnych - MOICH WŁASNYCH, wielokrotnie wypróbowanych - zauważyłem bardzo zaniżoną punktację, bez logicznego uzasadnienia. Zmowa i knowania poza forumowe zadziałały w moim przykładzie, to pewnie w innych także.
Dziś dowiaduję się, że przynależność do określonej grupy jest wyznacznikiem czy jestem "z" czy "przeciw".
Żyję już trochę na tym świecie, dużo działałem i działam społecznie, ale jeszcze nikomu się nie udało mnie przypisać(utożsamić) do osoby, czy grupy i raczej niech nie próbuje. Zawsze byłem sobą i dlatego bardzo mnie razi to co tu się wyrabia.
Nawet tak uroczy okres jak Święta i przełom roku nie zwalnia pędu do wzajemnych wycieczek.
Choć nie wierzę, że wróci normalność to jednak zaapeluję:
Redakcjo opracuj nowy regulamin i mianuj moderatorów bez konsultacji.
[2011-12-29 18:47]

perwer

No tak to Kolego wygląda. Na panów z tej grupy nie można wysłać naruszenia.  Statystyki jakie zrobiłem są żenujące. Ci panowie mogą robić co chcą i żadna odpowiedzialność ich nie spotyka. 

Ale oni usuwają za pośrednictwem redakcji kogo chcą, choć sami robią tu wiele złego. I ja się temu nie poddam.  Albo wszyscy równi, albo rozpierducha na całego.  Bezkarny nie bedzie tu nikt. 

Niestety jest to główna bolączka ADMINÓW.................


ha ha ha ha biedactwo.....Rozumiem że nie wszystkie leki są refundowane w tym roku ,ale żeby tak sie załamywać...Głowa do góry,jakoś to będzie....

[2011-12-29 18:54]

Perwer już niedługo ci ktoś podziękuje. 

Zibi60 - ja sam kiedyś publikowałem moje własne przepisy. Ale to różnica kopiować strony www i wklejać, a samemu coś wymyślić. Ja do Ciebie zawsze odzywam się jak należy. Jak tego nie zauważyłeś, to szkoda.

Ty nie masz lewych kont, Ty nie wklejasz copy & paste. Nie wdajesz się  (w większości w utarczki) Szacun.

Ale już zaczynasz gadać tym samym głosem co połowa twej grupy. Czyli uznajecie się za świętych.


[2011-12-29 19:20]

perwer

Rozumiem że nowy moderator?

[2011-12-29 19:29]

Moderator przyjacielu może tylko poprosić admina o usunięcie kogoś takiego. Ale już wkrótce piórka zostaną przypalone i ja mam nadzieję, że po założeniu bloga pod zbliżonym do oryginału nickiem, na którym to blogu nie będzie możliwości pałowania jak do tej pory, ale będą się liczyły opinie czytelników, powrócę do pisania moich opowieści, wspomnień i wędkarskich przygód. Wtedy ciepłym moczem oleję takich jak ty, bo nie będziecie mieli odwagi napisać negatywnego komentarza na blogu. Tacy jak ty potrafią tylko asymilować się do jakiejś szemranej grupki i lzyc w świetle regulaminu swych oponentów. 

Na szczęście znalazło się kilku gości na poziomie, którzy wcześniej czy później ukrócą poczynania takich ludzi jak ty. 

Wtedy ja oleje forum i założę bloga. Bo tak naprawdę to moim wyzwaniem jest pisanie na blogu i tworzenie rzetelnych opisów łowisk. Taki opis stworzyłem jeden, który wygrał tu konkurs na opis łowiska i był jak to twierdzę jedynym opisem skonstruowanym według wszelkich kanonów profesjonalizmu. Ty tego nie pamiętasz, ale są i tacy co poświadczą. Ja, w odróżnieniu od tobie podobnych piszę z zmiłowania i ogromnej miłości do przyrody. I przyjdzie czas, że znów zacznę pisać.... nie na tym dennym forum gdzie odznaka  jest ważna.  Ważna jest wiedza i umiłowanie wędkarstwa.

Każdy kto czytał moje opowieści potwierdzi, że nie pisałem o okazach, ogromnych rybach, ale zawsze pisałem o ludziach, sytuacjach, przygodach, pięknie natury, owadach, zjawiskach, PRZEŻYTYCH NIEBEZPIECZNYCH ZDARZENIACH i ze zawsze moje opowieści niosły jakiś morał.

Twoje wypociny kolego nie niosą ze sobą nic twórczego - pa.

[2011-12-29 19:46]