Zaloguj się do konta

Poszukuję wędkarza/wędkarki do filmu

utworzono: 2012/07/22 17:18
Bigart

Witam wszystkich. Poszukuję wędkarza/wędkarki w wieku około 30-35 lat do współpracy przy filmach wędkarskich. Fajnie by było aby ta osoba zachowywała się swobodnie przed kamerą, umiała prowadzić rozmowę i opisywać sprzęt którym się posługuje. Oferujemy fajną przygodę i trochę pieniędzy. Zrób krótki film na którym się przedstawisz, opowiesz o swoich połowach, sprzęcie itp przyślij na adres   info@big-art.com.pl Pozdrawiam Piotr [2012-07-22 17:18]

Artur z Ketrzyna

Powiedz w jakich okolicach te filmy chcesz kręcić. Dla kogo i jaki budżet na to masz.
Napisał byś coś więcej o tym projekcie...

Ps. też kiedyś myślałem kilka filmików nakręcić, ale nie znam się na programach komputerowych i trudno było by mi obrobić nakręcone materiały.
[2012-07-24 15:33]

Roxola

Oj, Artur, Artur...  To nie są amatorzy  :)
http://big-art.com.pl/index.php/kontakt/index.html

[2012-07-24 15:42]

JKarp

Powiedz w jakich okolicach te filmy chcesz kręcić. Dla kogo i jaki budżet na to masz.
Napisał byś coś więcej o tym projekcie...

Ps. też kiedyś myślałem kilka filmików nakręcić, ale nie znam się na programach komputerowych i trudno było by mi obrobić nakręcone materiały.

CześćArtur nikt przy zdrowych zmysłach nie powie jaki to projekt, dla kogo i za jakie pieniądze.JK [2012-07-24 17:23]