Poszukuję trzeciego składu Dragon Mystery XT 3,90

/ 5 odpowiedzi
Panie i panowie, poszukuję tytułowego trzeciego składu licząc od dolnika do wędki typu feeder, a konkretnie modelu dragon mystery XT 3,90 cm. i c.w. 40 - 80 g. Wędka już nie jest na gwarancji, zakupiłem ją zdaję się w 2013 roku. Co ciekawe skład ten złamał mi się drugi raz, a niejako przy okazji straciłem bardzo, bardzo ładnego karpia ... Za pierwszym wymienono mi uszkodzoną część bo wtedy wędka była na gwarancji. Napiszę jeszcze do serwisu dragon, może mają tę część gdzieś na magazynie, albo dopasują mi tenże element z innego modelu.

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

erykom

Fajnie byłoby jakbyś zdjęcie obrócił :))) (2016/11/20 10:42)

pakul1206

Chłopaki od Dragona piszą że mają one potężną moc, twój chyba nie miał :)  To się nazywa hu...wa końcówka sezonu, szkoda kija. (2016/11/20 17:00)

notaki

=== (2016/11/20 17:02)

SlawekNikt

Fajnie byłoby jakbyś zdjęcie obrócił :)))
A masz z innej perspektywy :-) (2016/11/20 17:22)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

SlawekNikt

Chłopaki od Dragona piszą że mają one potężną moc, twój chyba nie miał :)  To się nazywa hu...wa końcówka sezonu, szkoda kija.
Do końcówki sezonu jeszcze trochę pozostało :-) Parę fajnych rybek wędka pociągnęła ... a co do jej mocy to zapewne była dość duża, ale to jak już pisałem zdarzyło mi się po raz drugi zatem uważam, że ten trzeci skład za delikatnie zaprojektowany został skoro wytrzymują drgające szytówki, a pada element zaraz za ds.
  (2016/11/20 17:25)