Zaloguj się do konta

Poszukuje towarzysza na wyprawę

utworzono: 2012/04/02 20:58
elan

piszę w imieniu Pana Adama Jagielskiego, który wędkuje od lat, ale nie posiada komputera, a poszukuje towarzysza wędkarstwa z łódka na dziwną wyprawę na pewne jezioro na 2-3 dni na przełomie maja i czerwca. Telefon kontaktowy 22 8471810 

[2012-04-02 20:58]

Alexa

piszę w imieniu Pana Adama Jagielskiego, który wędkuje od lat, ale nie posiada komputera, a poszukuje towarzysza wędkarstwa z łódka na dziwną wyprawę na pewne jezioro na 2-3 dni na przełomie maja i czerwca. Telefon kontaktowy 22 8471810 

użytkownik: Igor Lange
alias: elan Początkujący (10)
zalogowany: 2012-04-02
koło:
o sobie:zalogowałem się w imieniu Pana Adama Jagielaka, który wędkuje od lat, jednak nie posiada komputera, chciałby jednak za moim posrednictwem nawiązać kontakt ze środowiskiem wędkarskim. Poszukuje osoby do wspólnego wędkowania na przełomie maja i czerwca. Prosi bardzo o telefon osoby ewentualnie zainteresowane - jego numer telefonu 22 8471810
Więc Pan Jagielak czy też Pan Jagielski?

Prefix warszawski - to dla mniej spostrzegawczych, ale reszta informacji tajemnicza i niespójna.

Pzdr.

Alexa
[2012-04-03 07:37]

Artur z Ketrzyna

To zapraszam na wspólne wędkowanie.Jeśli będzie na Mazurach, w okolicach Kętrzyna
Jest tu też troszkę do pozwiedzania; słynna kwatera Hitlera "Gierłoż - Wilczy Szaniec", Święta Lipka -piękny kościół i odpusty (targi z pamiątkami i nie tylko), Ryn, Kętrzyn, Reszel - zamki krzyżackie.

No i w przeciwieństwie do przedmówcy nie będę doszukiwał się jakiś niespójności. Wędkarz to wędkarz, byle był etyczny. Nad wodą poznamy się bliżej...

[2012-04-03 08:26]

Roxola

Alexa, gratuluję spostrzegawczości... niby taki mały szczegół, ale jakże ważny przy tego typu propozycjach.
Być może autor wątku nie ma złych intencji, ale tak mało informacji podaje o sobie i w dodatku sprzecznych,
że któż to wie jakie są jego intencje....
Pozdrawiam
[2012-04-03 08:38]

89krzysztof

A już myślałem, że jakaś młoda dziewczyna ten temat założyła ... ;)  [2012-04-03 08:49]

Alexa

Alexa, gratuluję spostrzegawczości... niby taki mały szczegół, ale jakże ważny przy tego typu propozycjach.
Być może autor wątku nie ma złych intencji, ale tak mało informacji podaje o sobie i w dodatku sprzecznych,
Pozdrawiam

Po prostu zadziała instynkt, skrzywienie zawodowe.
A wakacje tuż, tuż.

Pzdr.
Alexa
[2012-04-03 09:09]

Roxola

Moją uwagę bardziej zwróciło cyt. "... łódka na dziwną wyprawę na pewne jezioro na 2-3 dni..."
Pomyślałam, jaja sobie robi... kto się zdecyduje na taką propozycję...? 
Ale faktycznie, powinno się zwracać na takie sprawy uwagę, ponieważ nie tylko młodzież może wpaść w tarapaty.
Może się jeszcze autor wypowie i rozwieje nasze wątpliwości...

[2012-04-03 09:30]

Artur z Ketrzyna

Pozdrawiam

Po prostu zadziała instynkt, skrzywienie zawodowe.
A wakacje tuż, tuż.

Pzdr.
Alexa

Nie no, sam/sama nic o sobie nie pisze, awatara też niema. A innym wytyka. Może nie tyle co zadziałał instynkt, czy skrzywienie zawodowe. A porównanie do swoich intencji takiego samego logowania się na forum.

Zainteresowania:

dodaj do znajomych napisz wiadomość
użytkownik: Aleksandra
alias: Alexa Początkujący (10)
zalogowany: 2012-03-07
koło:
o sobie:Poławiam ryby

[2012-04-03 11:31]

Karpik1974

ale mi tez spostrzegawczość 22 hehe przecie to normalne ze to jest wawa jak 62 kalisz a63 konin co w tym dziwnego smiech na sali hehe [2012-04-03 12:31]

Alexa

Szanowny Kolego Prezesie.

Z pełnym szacunkiem do pełnionej przez Pana funkcji, pragnę nadmienić że tajemniczość Waszej organizacji /czytaj Stowarzyszenia?/ jest o wiele większa i bardziej spowita mgiełką tajemniczości.

Nadmienię tylko że podawanie składu Zarządu w postaci pełnego imienia i pierwszej litery nazwiska to budzi pewny niepokój oraz lęk. Ponadto, nie jest grzecznie próbować wychowywać kogoś, gdy jeszcze samemu nie osiągnęło się pewnych norm społecznych i moralnych.

Nie odpowiedziałeś szanowny Panie na wiele intrygujących forumowiczów pytań, a dotyczących np od kiedy Wasze Stowarzyszenie faktycznie nabrało prawa i osobowość prawną/zgodnie z przepisami od daty otrzymania zgody z Starostwa/.
Pozostaje wiele pytań bez odpowiedzi co do Pańskiego Stowarzyszenia, więc pozwolę sobie pozostać nadal osobą anonimową, nie namawiającą nikogo do wpłacania składek na Wasze konto.

Pozostając z wyrazami szacunku dla Pana Prezesa

Alexa

[2012-04-03 12:31]

Roxola

ale mi tez spostrzegawczość 22 hehe przecie to normalne ze to jest wawa jak 62 kalisz a63 konin co w tym dziwnego smiech na sali hehe

Obawiam się, że po drodze gdzieś Koledze umknęło czytanie ze zrozumieniem...

Jeżeli jest problem to przeczytaj posty ze szczególnym uwzględnieniem podkreślonych słów.
[2012-04-03 12:39]

Karpik1974

Roxa ze tez chce ci sie czytać takie bzdety i sie angażować w tak prymitywny temat niech sobie pisze i tyle a wywodzić sie nad czym czego praktycznie nie ma pozdrawiam. [2012-04-03 12:46]

Iras1975

A już myślałem, że jakaś młoda dziewczyna ten temat założyła ... ;) 

Też się złapałem... inaczej bym tu nie zajrzał. ;))) [2012-04-03 12:51]

ryukon1975

Też się złapałem... inaczej bym tu nie zajrzał. ;)))

Mam dla Ciebie Irku pannę.
Też szuka towarzysza.
Zabierze Cie w inny wymiar.:)
[2012-04-03 13:17]

Arcymisiek

Też szuka towarzysza.

Tylko nie wiem co na to Popeye,czyt.(Papaj)toć to jego Kobieta:)

[2012-04-03 13:29]

CZzesio

Bardzo dobrze ,że jest wśród nas Ktoś co ma jasne spojrzenie na "internet" i było nie było dziwne propozycje  ...
" ...łódka na dziwną wyprawę na pewne jezioro na 2-3 dni " 

Ludzie ...  z pełnym szacunkiem , ale bez pełnego zaufania .

Dziękuję  i pozdrawiam :))  Czuwaj ! ;)
[2012-04-03 13:33]

Iras1975

Też szuka towarzysza.

Odpada! Ja nie palę i nie przepadam za damami z papierosem.:) [2012-04-03 16:28]

[2012-04-03 17:25]