Zaloguj się do konta

Poszukuje ksiazki dedykowanej połowom w Odrze

utworzono: 2012/08/16 18:56
Esox_lucius1988

a hej. mysle ze dobry pokoj wybrałem do utworzenia tego watku. chciałbym sie was poradzic czy znacie jakies ksiazki, sprawdzone tytuły, autorów na temat polowu w Odrze. tak samo jak specjalisci od polowu konkretnych gatunków ryb np boleni pisza swoje ksiazki o sposobie polawiania, tak chciałbym znalesc ksiazke gdzie autor ukaze swoje caloroczne spostrzezenia na temat polowu w Odrze. konkretnie chodzi mi tu o takie rzecz jak sposoby zachowania sie nad rzeka, podchodzenia ryb, szukania ich, czytania wody, szukania rybek we wszystkich 4 porach roku itp itd. takie rzeczy jak dobor sprzetu, przynet i przyslowiowe oblawianie np ostrogi mnie nie interesuje. chciałbym troche dokladniej, doglebniej poznac tajemnice Odry. czy spotkaliscie sie moze z taka ksiazka?? [2012-08-16 18:56]

Piotr 100574

hmmmmm tajemnice odry :))))połowisz tam z 20 lat to poznasz tajemnice :)))))rzeki nie da się dokładnie opisać w książkach
[2012-08-16 19:10]

Esox_lucius1988

hehe spodziewałem sie takiej odpowiedzi, ale moze istnieje taka lub podobna ksiazka np o chociazby dokladnym czytaniu wody. w koncu z czegos musze zapoczatkowac swoja 20letnia "wedrowke" po odrzanskich doswiadczeniach? jak mam wspolpracowac z Odra skoro tak naprawde nie zawsze wiem co robie dobrze a co zle;) a wiem ze diabel tkwi w szczegolach dlatego odpusciłem sobie standardowe ksiazki dla pocztkujacych.

[2012-08-17 12:11]