Zaloguj się do konta

Poszukuję kompana do wędkowania

utworzono: 2013/05/07 06:59
marcelmuz

Witam serdecznie!Przeprowadziłem się z zachodniopomorskiego do Piaseczna. Od lat łowię ale tylko amatorsko.Nie jestem zapaleńcem, który wydaje krocie na sprzęt - od tego mam inne hobby ale uwielbiam relaksować się nad wodą. Niestety całkowicie nie znam tych terenów i łowisk. Tak jak w temacie - poszukuję bratniej duszy która pokaże mi ciekawe łowiska z których można czerpać przyjemne z pożytecznym. Posiadam swój sprzęt i transport - chętnie wyruszę z kimś na wyprawę. Info proszę na maila : mkmuz@interia.pl lub tu na forum - pozdrawiam Marcel  [2013-05-07 06:59]

damiangrzeskowiak

mógł bym sie z tobą wybrac ale mieszkam zadaleko,ale pozdro. [2013-05-07 18:26]

marcelmuz

Dzięki za szczere chęci ale rzeczywiście trochę daleko :-)
[2013-05-07 23:39]

Artus

A co Ciebie interesuje? Spinning, grunt?
[2013-05-08 06:34]

marcelmuz

Przede wszystkim możliwość spędzenia wolnego czasu nad wodą a co do wędkowania to grunt,spławik i spining choć przyznam że z tym ostatnim miałem najmniej do czynienia.Pewniedzięki temu forum i kolegom forumowym jeszcze wiele się nauczę. [2013-05-08 13:22]

Boolek

Zapraszam do Gdańska [2013-05-08 17:26]

RuchPalikota2

Do piaseczna obok warszawy czy do piaseczna w kuj.-pom. ???
[2013-05-10 14:11]

Może napisz , że dysponujesz podwójnym łóżkiem karpiowym ze wspólną poduszką - może wtedy ktoś się skusi ?
[2013-05-10 16:23]

marcelmuz

Piaseczno koło Warszawy [2013-05-13 15:15]

marcelmuz

Może napisz , że dysponujesz podwójnym łóżkiem karpiowym ze wspólną poduszką - może wtedy ktoś się skusi ?
 
Ha ha ha dobre ale z tym co napisałeś to nie ten adres - preferuję tylko i wyłącznie kobiety.Pewnie wszyscy już mają ekipy na zgrupowania wędkarskie....trudno - pozdrawiam.

[2013-05-13 15:18]

Dual

Witaj,

 

ja generalnie łowiłem z długimi przerwami od lat dziecinnych, jeszcze z ojcem na bambusa w podstawówce (największy wtedy sukces to dorodny lin).

W zasadzie od roku znowu połknąłem bakcyla i jestem z Mysiadła.

W tym roku już trochę połowiłem, na ile czas pozwolił i chętnie korzystam z możliwości zazwyczaj w niedziele raniutko.

Tak naprawdę sam odkrywam wody w okolicy, również z pomocą kolegi poznanego na wedkuje.pl

 

Ale jakby termin Ci odpowiadal i mialbys czas polowic to możemy się gdzies wybrać na wedkowanie.

 

 

 

[2013-06-17 23:17]

tapi75

Witam , chętnie się umówię na wspólne wędkowanie kolego Dual , ty masz tam w Mysiadle ładny stawik ale to nie woda PZW ,male w okolicy i nie tylko jest gdzie połowić. Pozdrawiam [2015-01-10 18:18]

pakul1206

Witam serdecznie!Przeprowadziłem się z zachodniopomorskiego do Piaseczna. Od lat łowię ale tylko amatorsko.Nie jestem zapaleńcem, który wydaje krocie na sprzęt - od tego mam inne hobby ale uwielbiam relaksować się nad wodą. Niestety całkowicie nie znam tych terenów i łowisk. Tak jak w temacie - poszukuję bratniej duszy która pokaże mi ciekawe łowiska z których można czerpać przyjemne z pożytecznym. Posiadam swój sprzęt i transport - chętnie wyruszę z kimś na wyprawę. Info proszę na maila : mkmuz@interia.pl lub tu na forum - pozdrawiam Marcel 

Jakbyś miał ochotę pojechać z 1,5godz do mnie to zapraszam na lina,karasia takie w granicach 40cm. moge zagwarantowć , mała kładka , dużo grążeli tak więc jak rybka jeżdzi od liścia do liścia to trochę zabawy jest. [2015-01-10 23:56]

tapi75

Witam , a gdzie łowisz kolego ? [2015-01-11 00:35]

pakul1206

Witam , a gdzie łowisz kolego ?


Okolice płocka,gostynina.Reszta to tajemnica:) [2015-01-12 19:35]