POSZUKUJE KOMPANA DO WSPÓLNYCH ZASIADEK KARPIOWYCH

/ 6 odpowiedzi
Witam poszukuje osoby do wspólnych zasiadek karpiowych najlepiej z okolic południowej części Warszawy, dodam ze swoja przygodę z karpiami zaczynam od nie dawno  poszukuje osoby która ma obeznanie w tym temacie i  chętnie podzieli się swoją wiedzą.... SĄ JACYŚ CHĘTNI??
wojtas1974


Szkoda że mieszkasz tak daleko bo ja również często nie mam z kim pojechać ale jestem z Zabrza więc nie pomogę.

Jednak gdyby ktoś z tej okolicy miał podobny problem to piszcie.

Pracuję więc w grę wchodzą jedynie wekendy.

(2011/05/01 16:59)

JKarp


Cześć
A północ Warszawy to znaczy Legionowo:-)
Janusz JKarp (2011/05/01 18:28)

sopli86


Raczej poszukuje ludzi z moich rejonów bo do legionowa mam spory kawałek (2011/05/01 20:51)

tstaros


Kolego Sopli,

na łowisko karpiowe to i tak musisz pojechać kilkadziesiąt kilometrów za Wawe, tak więc czy będzie to ktoś z Legionowa, Pruszkowa czy dajmy na to Otwocka to i tak w sumie chyba bez różnicy.

(2011/05/02 08:51)

0
JKarp


Cześć
Nie chcę być natrętny i niegrzeczny ale piszesz o wiedzy a nie o tym, że sam nie chcesz siedzieć w nocy:
"Witam poszukuje osoby do wspólnych zasiadek karpiowych najlepiej z okolic południowej części Warszawy, dodam ze swoja przygodę z karpiami zaczynam od nie dawno  poszukuje osoby która ma obeznanie w tym temacie i  chętnie podzieli się swoją wiedzą.... SĄ JACYŚ CHĘTNI??"
A jeśli chodzi o wskazanie miejscówki to ja już wyrosłem z tego żeby wskazywać swoje miejscówki Komuś, Kogo absolutnie nie znam :-( Już kiedyś zrobiłem taką głupotę i potem tego żałowałem. Dość powiedzieć, że spotkałem tam bodaj trzech "karpiarzy" wyznających zasadę co na haczyku to i na patelni.
Byłem pewny o przekazanie wiedzy i podzielenie się nią na łowisku gdzie nie trzeba siedzieć trzy doby i czekać na brania. A najszybciej można nauczyć się karpiowania jednak gdzieś na łowisku, na którym te karpie są a potem próbować swoich sił na wodach PZW.
Janusz JKarp
(2011/05/02 13:34)