Zaloguj się do konta

Pośmiejmy się razem 4

utworzono: 2015/03/15 10:56

Uwaga! Ten wątek został zablokowany - nie możesz odpowiadać na posty

zbynio 33

No spoko. Jeśli więc usłyszę, że ktoś w rodzaju "arab" zgwałcił laskę gdzieś w okolicy, abu cuś ukradł, to pobije pierwszego napotkanego osobnika wyglądającego po arabsku, bo media kłamią. Mądry facet jesteś, więc wiesz, o co chodzi.  

No i tu jesteś jak TVN. W tym poście manipulujesz  ;))). Arabwi po cygańsku nie zaszkodzi...;))) [2015-11-10 14:48]

zbynio 33


[2015-11-10 18:27]

kedzio

No, muszę przyznać, że pokonaliście mnie. Zatem kończę tę sprawę. Normalnie zostałem rozjechany. Ale myślę, że wam te poglądy pasują, więc wszystko jest w porządelu. [2015-11-10 18:55]

pakul1206

"Prosiłem o konkretne przykłady kłamstw głoszonych przez TVN. Chodzi mi o konkrety."


Chciałeś konkrety to masz kol. kedzio, kłamstwo i manipulacja, zostałeś rozjechany więc najlepiej zakpić z przeciwników, posądzić ich o jakieś poglądy i się obrazić. Mógłbym dać ci tysiące takich zagrywek tv. ale ty powiesz że i tak to nie prawda.



[2015-11-10 19:35]

zbynio 33

Ba, ale co tam konkrety? Kedzio ogląda i porównuje i ma wyrobione zdanie. Nie słucha głosów z ulicy tylko z TV. Nie ważne,co ludzie mówią, bo powtarzają bezmyślnie zasłyszane opinie. Ważne, że w jednej telewizji powiedzieli to, a w drugiej tamto i już wie jaka jest prawda. Ale myślę, że mu te poglądy pasują więc wszystko jest w porządku :). [2015-11-10 20:13]

kedzio

Nie obraziłem się i nie zakpiłem z nikogo. Zwyczajnie się poddałem. Mam swoje poglądy tak polityczne, jak ekonomiczne i różne takie. Każdy ma swoje. Zresztą wiadomo powszechnie, że prawda jest jak dupa. Każdy ma swoją. To jest tylko i wyłącznie indywidualna sprawa każdego z nas - to, komu w co wierzymy. Są i tacy, którzy twierdzą, że wszyscy kłamią. Tak też uważa filmowy Dr.House. Nie ma sensu nikogo przekonywać, że nie ma racji. Nie ma sensu wskazywać, które media lepsze. Każdy ma swoje preferencje. A ja mam to serdecznie w d*. Bo mam swoje przekonania i tylko o to mi chodzi, że nie pozwalam nikomu tych przekonań  zmienić. Mam swój rozum i każdy z was ma swój. No więc myślę... tyle w temacie co nie?  [2015-11-10 20:17]

zbynio 33

Nie obraziłem się i nie zakpiłem z nikogo. Zwyczajnie się poddałem. Mam swoje poglądy tak polityczne, jak ekonomiczne i różne takie. Każdy ma swoje. Zresztą wiadomo powszechnie, że prawda jest jak dupa. Każdy ma swoją. To jest tylko i wyłącznie indywidualna sprawa każdego z nas - to, komu w co wierzymy. Są i tacy, którzy twierdzą, że wszyscy kłamią. Tak też uważa filmowy Dr.House. Nie ma sensu nikogo przekonywać, że nie ma racji. Nie ma sensu wskazywać, które media lepsze. Każdy ma swoje preferencje. A ja mam to serdecznie w d*. Bo mam swoje przekonania i tylko o to mi chodzi, że nie pozwalam nikomu tych przekonań  zmienić. Mam swój rozum i każdy z was ma swój. No więc myślę... tyle w temacie co nie? 



Nio. [2015-11-10 20:33]

Piotr 100574

ja zanotowałem wiele kłamstw telewizji ,od wielu lat tyle razy im się pogoda nie sprawdziła że moge śmiało stwierdzić że telewizja kłamie
[2015-11-10 21:27]

[2015-11-10 22:56]

[2015-11-10 23:05]

ryukon1975

[2015-11-11 07:00]

pstrag222

szczególnie TVN:)


Tiaaaaa. Ten TVN!.... Za to inne są uczciwe do bólu. Zastanów się.



A gdzie ja napisałem , że inne są Ok!!!!
Dla mnie wszystkie coś ukrywają ,ale TVN nIE POTRAFI LUB nie chce pokazać prawdy.A mi się wydaje , ze zamiast przezentować realia to przedstawiaja swoje poglądy .

Przykłady

zgwałcenie reporteki we włoszech przez uchodzców
Mikołaj w wykonaniu kibiców arki gdynia i tu sie temat rozszerza ponieważ wszystko co TVN mówi o kibicach jest jedną wieką brednią...

[2015-11-11 08:23]

kedzio

Mam dla was jedną radę. Nie oglądajcie żadnych wiadomości. Najlepiej w żadnej stacji. Nie czytajcie gazet, olejcie media internetowe. Otaczający was świat jest zbudowany na kłamstwie, sklejony kłamstwem, oparty o kłamstwo i nim przesycony. Więc nie ma sensu absorbować wiadomości z tego świata płynących.    [2015-11-11 10:00]

zbynio 33

Nie ma co przesadzać. Wg mnie każdy powinien wiedzieć co się na świecie dzieje, ale nie ma co wierzyć bezgranicznie telewizji TVN. To samo z radyjkiem lelija :)). Kedzio ważne, że już wiesz o co chodzi :), ale jakbyś miał jakieś jeszcze wątpliwości to pytaj śmiało ;))). [2015-11-11 10:17]

kedzio

No właśnie o to mi chodzi...... pojawia się tutaj nazwa TVN. Zauważyłem, że tytko TVN  jest postrzegany jako źródło kłamstwa medialnego. Ja osobiście mam gdzieś także TVN, choć czasem oglądam wiadomości też na tej stacji. Nie mogę tylko pojąć, dlaczego w podobnych rozmowach pojawia się ciągle TVN i TVN i TVN. Ja rozumiem, ze największe pretensje do TVN-u mają członkowie ugrupowania pod dźwięczną nazwą "Prawo i Sprawiedliwość" (cudzysłów celowy). Czyżbym więc oto był świadkiem zdemaskowania się większości tutaj zalogowanych userów?Rzygać się chce, jak się non stop słucha tylko o TVN-ie. Jest tam wielu dobrych dziennikarzy i nie rozumiem, co jest grane, że widzi się tylko przekłamania (podkreślam- przekłamania) tylko w tej stacji, podczas kiedy wszystkie inne media w tym kraju są takie same.Oczywiście, będę tu postrzegany jako zwolennik PO, jako wierny kibic TVN-u i takie tam brednie. Jednak nic bardziej mylnego. Nazywam rzeczy po imieniu i nie ściemniam nikomu. Piszę, co czuję. Za to już nie jestem pewny, przeciw komu występuję tutaj, w tym wątku, bo przeczytałem tu dość, by zaszufladkować wielu z was co do sympatii politycznych. [2015-11-11 11:55]

pakul1206

Żeby nie było że to tylko " tefałen " i żeby powstrzymać wymioty kol. kedzia proponuje zobaczyć np to ,tv publiczna chwali się że pomogła tym państwu zebrać pieniądze na mieszkanie i odpowiedz najbardziej zainteresowanych :


https://web.facebook.com/zbigniewstonogaoficjalne/videos/1841468606079812/

manipulacje tefaenu wytykają nie tylko zwolennicy najjaśniejszego prezesa, są jeszcze sympatycy Kukiza, G. Brauna, Korwina, Ruchu Narodowego, M. Kowalskiego ... [2015-11-11 12:59]

zbynio 33



Widzisz Kedzio ja nikogo nie szufladkuje. Prawy, czy lewy/ miesiarz, czy nk wsio ryba. Dla mnie liczy się człowiek i to co ma do powiedzenia. Nie ukrywam że bliżej mi do PiS-u niż do PO, ale na nich nie glosowałem! Nie chodzę do kościoła, nie lubię księży, ale dużo dalej mi do Biedronia i grodzkiej.... :))). Krzyż mi nie przeszkadza mimo, że jestem niewierzący, a ten rydzyk strasznie robi ludziom wodę z mózgu. A Ty już wiesz co popieram, już mnie przypisałeś do jakiejś partii. Co do dziennikarzy TVN to są bardzo nachalni i robią z igły widły. Kedzio podaj przykłady manipulacji innych stacji telewizyjnych, czy radiowych... Chętnie się dowiem co Ty wychwyciłeś i do jakich wniosków dochodzisz... Skoro oglądasz i porównujesz... Proszę bardzo masz pole do popis-u;))  [2015-11-11 13:24]

kedzio

No widzisz. Ja nawet nie potrafię takich przykładów podać. Mnie to nie interesuje i nie śledzę kto o czym ściemnia. Słucham wszystkich i wyrabiam sobie własne zdanie. Ten przykład z kłamstwem w TVN o tym, że Kukiz zrezygnował... ble ble ble... ja to Szkło Kontaktowe widziałem. Potem, następnego dnia widziałem w innych stacjach dementi tej pogłoski, potem usłyszałem jak Sianecki się przyznał do błędu. To była pogłoska której nie sprawdzono a powtórzono ja na wizji. Zwykłe przekłamanie, a nie kłamstwo. I tak jest w wielu przypadkach.Drugi przykład, ten z Maxem Kolonko. No ja przepraszam, ale pan MAX też ma swoją opcję i jego prześmiewczy materiał można by potraktować jako kabaret. Nie wiem, nie znam, nie nagrywam rzekomych kłamstw. Ale widzę, ze nie muszę tego robić. Tak zresztą, jak koledzy tutaj. Wklepujesz w przeglądarkę odpowiednie hasło, a potem wklejasz materiał, który ktoś, z jakiegoś powodu umieścił w sieci.Jednak jestem daleki od takich rozwiązań, by ci udowodnić, że wszyscy kłamią, czy tam że nie jestem zwolennikiem jednych, czy drugich. Gdyby w sieci nie było odpowiednich filmików, nagrań, nikt tutaj tak jak ja sam nie wiedziałby jaki konkretny przykład podać. A że są w sieci materiały zamieszczane przez skądinąd zwolenników lub przeciwników masmediów, to i koledzy mieli ułatwione zadanie. Z tym, że wcale nie świadczy to o "lepszości", czy "gorszości" jednej stacji od drugiej.Nie wymagaj zatem, bym ci tu teraz pisał, że Tomasz Lis dnia XXXXXX w programie XXX XXXXX NA STACJI XXX  gadał nieprawdę, albo Miecugow, albo Gugała, albo Durczok... etc, bo ja takich statystyk nie prowadzę. Mogę jedynie powiedzieć, że największa ściema i najgłębsze szambo to ta pedalska stacja z ryjem, co to staruszków ogłupia i wzbogaca kabzę ojca dyrektora. Tu mnie masz - to jest najbardziej szambiarska stacja. Tu mnie trafiłeś. [2015-11-11 13:59]

zbynio 33

Hmm to tylko tyle wychwyciłes manipulacji aby? To niewiele ;))) stąd też Twoje pytania.... Ja nie słucham i nie oglądam, a napisałem Ci z pamięci dwa przykłady. Myślałem, że cóś więcy wniosków wyciągasz jako obserwator dzienników, faktów i cóś tam jeszcze... :)) [2015-11-11 14:18]

kedzio

Jasne. Ty zaś nagrywasz zauważone przez siebie kłamstwa, by je teraz wykorzystać.  proszę:http://niezalezna.pl/67181-tvp-na-ostatniej-prostej-kampanii-uderzyc-w-dude-lis-klamie-o-jego-corce
http://www.se.pl/archiwum/w-tvp-kamie-sie-na-rozkaz_108993.html

http://forum.echodnia.eu/zamach-na-lasy-panstwowe-cenzura-i-klamstwa-w-telewizji-publicznej-t214269/
W sieci są setki przykładów jak media kłamią. Są materiały różne, dotyczące wszystkich stacji. Czy to jednak jest powód, bym szukał non stop dziury w całym i przekonywał na forum, że jedna stacja jest ok, a inna jest be?Nie rozumiesz co ci chcę przekazać o sobie. Odczytujesz mnie opacznie, niezgodnie z moimi intencjami. Kiedy poprosiłem o przykłady dobrze wiedziałem, ze ludzie zaczną wklejać linki z netu. Nie czaisz bazy? Myślałem, że jesteś bardziej tomny. [2015-11-11 14:40]

zbynio 33

Widzę, że się denerwujesz niepotrzebnie. Nic nie wklejałem, żadnych linków... Pisałeś, że oglądasz i wyciągasz wnioski.... Bronisz tvn-u itd.... Przypisales mi opcje polityczna... Myślę, że powinniśmy skończyć dyskusję. Przynajmniej ja kończę... Miło było... Dzięki za rozmowę i pozdrawiam :). [2015-11-11 15:02]

pakul1206

[2015-11-11 15:40]

kedzio

Pisałem, że oglądam różne stacje i sam wyciągam wnioski. Dokładnie to i tylko to miałem na myśli, nic poza tym. Nie podoba mi się, gdy ktoś krytykuje, atakuje jedną stację. Wszędzie zdarzają się wpadki i czasem ktoś pociśnie głupotę. I jak mówiłem, nie jestem zwolennikiem ani jednych, ani drugich. Jeśli ktoś atakuje tylko TVN, to chyba ma problem z orientacja polityczną (znaczy kocha pisiorów), bo powszechnie wiadomo, ze TVN jest raczej antypisowski. Jeśli już podjęliśmy taki temat, to starałem się zwrócić uwagę na fakt, że każda stacja ma jakąś orientację i jest sprawą naturalną, że będzie przedstawiać fakty z punktu widzenia własnego pojmowania rzeczywistości. Ale nie! Lepiej pokazać palcem na jednego winowajcę nawet wtedy, gdy się go nie słucha. No bo niby po co ktos ogląda wiadomości w stacji, która jest notorycznym kłamcą. [2015-11-11 15:52]

zbynio 33

No spoko :). Nie męczę...;) 


:)) [2015-11-11 16:54]

pakul1206

[2015-11-11 18:14]