Portal spotkań wędkarskich. Co o tym myślicie?

/ 18 odpowiedzi
Witam wszystkich
Chciał bym zaczerpnąć waszej opinii. Tak jak w temacie chciał bym założyć portal dla wędkarzy którego celem jest umawianie się na wspólne wyprawy. Zasada działania była by bardzo prosta. Poprzez dodanie wpisu na forum, który zawierał by miejscowość ,datę, i godzinę. Po prostu podstawowe informacje umawiali byśmy się na wspólne wyjazdy. Ile razy jest tak że nie macie się z kim wybrać na ryby albo nie wiecie gdzie lub coś podobnego. Sam nie raz miałem taką sytuację ,że samemu nie chciało mi się jechać. Założyłem już taką mini namiastkę tej strony ale to dopiero projekt więc proszę o wyrozumiałość. Oto jej adres: http://naryby.mixxt.com/  . Jeśli uważacie ,że pomysł jest dobry zachęcam do rejstracji i polecanie znajomym. Portal oczywiście ma być darmowy. Jedyne co chcę osiągnąć to rozwijać naszą pasję. Z czasem nawet można by organizować jakieś zawody regionalne ect. Możliwości są ogromne. Tak naprawdę wszystko zależy od nas. Piszcie co o tym myślicie.
Pozdrawiam 
Roxola


Pomysł do kitu.Na tym portalu również się poznajemy i umawiamy na wspólne wędkowanie.W dużej części znamy się osobiście i bez obaw możemy takie spotkania realizować,po co więc tworzyć nowy portal tylko dla spotkań zupełnie przypadkowych osób ?Ja się na to nie piszę - takie jest moje zdanie. (2013/08/09 19:41)

ryukon1975


Nie sądzę żeby portal wędkarski mógł się opierać tylko na umawianiu się na wspólny wyjazd na ryby.
Z moimi znajomymi mogę umówić się przez telefon czy osobiście a wyjazd gdzieś nie wiadomo gdzie z obcymi ludźmi jakoś mnie nie bierze.
Zupełnie inna sprawa wyjazd z ludźmi których znam na przykład tu z portalu ale czy aby sie umówić musimy logować sie na innej stronie ?

Niemniej powodzenia życzę. (2013/08/09 19:53)

Roxola


Zapomniałam dodać, że odradzam młodym adeptom wędkarstwa takich przypadkowych spotkań. (2013/08/09 21:01)

Mazak86


Tak jak już pisałem to tylko pomysł. Ale przyznam że wasze uwagi są trafne. Chociaż moim zdaniem społeczność wędkarska jest bardzo otwarta na ludzi. Gdzie nie pojadę to zawsze z kimś się porozmawia i przywita. Zapyta co i jak. W sumie takie wyjazdy to raczej powinny być przez lokalne koła organizowane. Ja to zaproponowałem bo na palcach jednej reki mogę policzyć znajomych co wędkują a nie ukrywam że ktoś na takie wyjazdy by mi się przydał. Z prostego względu że żadna to radocha siedzieć całą noc samemu nad wodą, nie wspomnę już o bezpieczeństwie. A nie raz tak jak np dzisiaj wybrał bym się z kimś na zasiadkę weekendową. Ale co racja to racja. Nie wiadomo na kogo się trafi i z dobrego pomysłu może się zrodzić kiepski a wręcz niebezpieczny. Dzięki za opinie i pozdrawiam. Pozostaje mi żonę przekupić żeby ze mną jeździła na ryby :p  (2013/08/09 21:58)

Iras1975


No dobra.. jedzie ktoś ze mną na ryby?

(2013/08/09 22:04)

ryukon1975


Na widok dołączonego obrazka zaraz nabrałem ochoty na " łowienie". :) (2013/08/09 22:09)

Roxola


Pozdrawiam Kolego @Mazak86 i wierzę, że nie miałeś złych zamiarów :) (2013/08/09 22:17)

Lipkor


No dobra.. jedzie ktoś ze mną na ryby?





... o, na takie brania też chętnie się dołączę :) (2013/08/09 22:23)

ryukon1975


Ile przynęty trzeba zabrać ? Planujemy długą "zasiadkę" ? :) (2013/08/09 22:27)

ZanderHunter


No dobra.. jedzie ktoś ze mną na ryby?





... o, na takie brania też chętnie się dołączę :)


....Ile przynęty trzeba zabrać ? Planujemy długą "zasiadkę" ? :)








Też się piszę....:) Krzysztofie przy takich braniach "zasiadka" będzie baaaardzo dłuuuuuga...:))

P:) (2013/08/09 22:39)

ryukon1975


Łoj, Andrzeju to znów trzymiesięczny urlop od portalu mi się szykuje. :) (2013/08/09 22:42)

Iras1975


Ilość użytej "przynęty" zależy od możliwości wędkujących-regulamin nie określił tego precyzyjnie. ;) (2013/08/09 22:44)

ryukon1975


To dobry regulamin bo możliwości mamy ogromne, limit na dobę (głowę:)) mógłby być zaniżony. (2013/08/09 22:47)

ZanderHunter


Ilość użytej "przynęty" zależy od możliwości wędkujących-regulamin nie określił tego precyzyjnie. ;)



To dobry regulamin bo możliwości mamy ogromne, limit na dobę (głowę:)) mógłby być zaniżony.





Mówi się że regulaminy trzeba łamać....ale taki jak ww. mi pasuje...:) i nie mam go zamiaru łamać...:)))

P:) (2013/08/09 22:51)

Artur z Ketrzyna


Pomysł do kitu.Na tym portalu również się poznajemy i umawiamy na wspólne wędkowanie.W dużej części znamy się osobiście i bez obaw możemy takie spotkania realizować,po co więc tworzyć nowy portal tylko dla spotkań zupełnie przypadkowych osób ?Ja się na to nie piszę - takie jest moje zdanie.

Tak jak mówi Roxola. Portal wędkarski tylko do umawiania się na wypadzik.... To tak jak portal anonsów.
Tu mamy forum i na nim czy przez pocztę priv się umawiamy, piszemy z sobą, czasami nawet się troszkę pokłócimy, jak prawdziwi kumple... (2013/08/09 23:20)

Artur z Ketrzyna


No dobra.. jedzie ktoś ze mną na ryby?


Ja na swoją łódeczkę, czy inną miejscówkę zabiorę z chęcią.... Warunek musimy spotkać się u mnie, lub nad łowiskiem, a nawet i nocleg zapewnię... (2013/08/09 23:23)

tapi75


Witam , jestem zdecydowanie za takim portalem .Ta stronka którą podałeś nie działa. (2013/08/10 11:15)

troc


No dobra.. jedzie ktoś ze mną na ryby?





... o, na takie brania też chętnie się dołączę :)


....Ile przynęty trzeba zabrać ? Planujemy długą "zasiadkę" ? :)








Też się piszę....:) Krzysztofie przy takich braniach "zasiadka" będzie baaaardzo dłuuuuuga...:))

P:)





  W tak zacnym towarzystwie nawet ból głowy nazajutrz niestraszny...... (2013/08/12 12:32)