Zaloguj się do konta

Portal Movyu

utworzono: 2019/09/25 12:35
teamtim

Cześć,
jak promować wędkarstwo w naszym kraju i zachęcić więcej osób do uprawiania tego sportu? :)

Stworzyliśmy Movyu (https://movyu.pl/wedkarstwo/), gdzie w jednym miejscu zebraliśmy szeroką bazę ponad 500 łowisk komercyjnych. Duży wybór sprzętu i akcesoriów wędkarskich dostępny jest w naszym sklepie, jak również w formie wypożyczeń.

W poszukiwaniu porad i nowinek zajrzyjcie na bloga prowadzonego przez pasjonatów ryb.

Ostatnio stworzyliśmy chat (https://discord.gg/y4N4bDj), aby umożliwić kontakt między członkami społeczności w każdej chwili: z domu, w drodze albo na łowisku.

Sprawdźcie naszą stronę i dajcie nam znać, ciekawi jesteśmy co o niej myślicie :)

[2019-09-25 12:35]

Jakub Woś

Na razie widzę jeszcze długa droga przed Wami ale życzę sukcesu. Kliknąłem łowiska spinningowe - wywaliło błędem. Kliknąłem przynęty miękkie - pokazalo zestawy spławikowe. Zrezygnowałem z dalszych odwiedzin [2019-09-25 14:45]

teamtim

Dziękujemy za Twoją opinie, jeszcze raz sprawdziliśmy przekazane przez Ciebie uwagi i zachęcamy do ponownego odwiedzenia naszej strony. Cały czas rozwijamy się, żeby być miejscem chętnie odwiedzanym przez wszystkich pasjonatów wędkarstwa.

Pozdrawiamy :) [2019-09-25 16:08]

ryukon1975

Słabo.
Jako że noszę się z zakupem wędki na szczupaka wchodzę w portal a następnie sklep. Wybieram kij i zostaje przekierowany na Decathlon. Czytam opis kija a opis nie ma. Wszystko mieszczone w dwóch zdaniach. To naprawdę mało by kupić w ciemno kij za 300 zł.
I co to jest wrażenie lekkiej wędki? :)

Wędka spinningowa WIXOM-9 240 H (20-40G) CAPERLAN
do połowów drapieżników. Akcja szczytowa, dobre właściwości rzutowe. Optymalnie wyważona: wrażenie wyjątkowo lekkiej wędki.
[2019-09-28 07:00]

Sith

Potwierdzam opinie Kolegów - jednym słowem "mizeria"... [2019-09-28 08:22]

25 maja 2018 roku wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 roku tzw. RODO. Nowe prawo nakłada na nas obowiązek uzyskania Twojej zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w plikach cookies

Oświadczam, iż zapoznałem sie z Polityką prywatności i zgadzam się na zapisywanie i przechowywanie w mojej przeglądarce internetowej tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie zaszyfrowanych w nich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania z innych stron internetowych, serwisów oraz parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez wedkuje.pl, oraz ZAUFANYCH PARTNERÓW.

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono

Hoblo Sp z o.o.,Warszawa 02-761, ul. Cypryjska 2G

Cele przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
2.świadczenie usług drogą elektroniczną
3.dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
4.wykrywanie botów i nadużyć w usługach
5.pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)

Podstawy prawne przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne – zgoda
2.świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
3.pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych

Odbiorcy danych

Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym podmioty ZAUFANI PARTNERZY, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą

Prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych; prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Inne prawa osoby, której dane dotyczą.

Informacje dodatkowe

Więcej o zasadach przetwarzania danych w „Polityce prywatności”

Ustawienia