Portal Movyu

/ 4 odpowiedzi

Cześć,
jak promować wędkarstwo w naszym kraju i zachęcić więcej osób do uprawiania tego sportu? :)

Stworzyliśmy Movyu (https://movyu.pl/wedkarstwo/), gdzie w jednym miejscu zebraliśmy szeroką bazę ponad 500 łowisk komercyjnych. Duży wybór sprzętu i akcesoriów wędkarskich dostępny jest w naszym sklepie, jak również w formie wypożyczeń.

W poszukiwaniu porad i nowinek zajrzyjcie na bloga prowadzonego przez pasjonatów ryb.

Ostatnio stworzyliśmy chat (https://discord.gg/y4N4bDj), aby umożliwić kontakt między członkami społeczności w każdej chwili: z domu, w drodze albo na łowisku.

Sprawdźcie naszą stronę i dajcie nam znać, ciekawi jesteśmy co o niej myślicie :)


Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

Jakub Woś


Na razie widzę jeszcze długa droga przed Wami ale życzę sukcesu. Kliknąłem łowiska spinningowe - wywaliło błędem. Kliknąłem przynęty miękkie - pokazalo zestawy spławikowe. Zrezygnowałem z dalszych odwiedzin (2019/09/25 14:45)

teamtim


Dziękujemy za Twoją opinie, jeszcze raz sprawdziliśmy przekazane przez Ciebie uwagi i zachęcamy do ponownego odwiedzenia naszej strony. Cały czas rozwijamy się, żeby być miejscem chętnie odwiedzanym przez wszystkich pasjonatów wędkarstwa.

Pozdrawiamy :) (2019/09/25 16:08)

ryukon1975


Słabo.
Jako że noszę się z zakupem wędki na szczupaka wchodzę w portal a następnie sklep. Wybieram kij i zostaje przekierowany na Decathlon. Czytam opis kija a opis nie ma. Wszystko mieszczone w dwóch zdaniach. To naprawdę mało by kupić w ciemno kij za 300 zł.
I co to jest wrażenie lekkiej wędki? :)

Wędka spinningowa WIXOM-9 240 H (20-40G) CAPERLAN
do połowów drapieżników. Akcja szczytowa, dobre właściwości rzutowe. Optymalnie wyważona: wrażenie wyjątkowo lekkiej wędki.
(2019/09/28 07:00)

Sith


Potwierdzam opinie Kolegów - jednym słowem "mizeria"... (2019/09/28 08:22)