Portal Dzisiaj

/ 9 odpowiedzi

• konto usunięte

Zajrzałem tu po paru latach. Zaobserwowałem kompletną stagnację tegoż portalu i gnuśność jego już właściwie nielicznych członków. Przewidywałem to od samego początku / jak tylko nieodpowiedzialne,nieskoordynowane psychicznie osoby współpracujące dostały " wolną rękę " / i o tym też niejednokrotnie pisałem apelując , żeby te tupeciarskie i chamskie indywidua pełniące funkcje moderatorskie dbając o przyszłość i rozwój portalu zostały wywalone na zbity pysk ( nieliczni bardziej honorowi i bardziej świadomi marazmu sami zrezygnowali ) Jednak zamiast się nad tym poważnie zastanowić Szanowna Redakcja wybrała ówcześnie opcję dla niej wydawałoby się wygodniejszą / jak się jednak okazało - na krótką metę / banując wszystkich niewygodnych jej uczestników pozostawiając wiernych konfidentów doprowadzających całe przedsięwzięcie to totalnej destrukcji. Może już czas podjąć zdecydowane kroki , aby uzdrowić funkcjonalność tegoż popularnego wśród wędkarzy portalu wyzbywając się działających w niej szkodników czego serdecznie życzę ! Pozdrawiam Ernest.F

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

Przemas83

Spać nie możesz Ernest? A kogo chciałbyś się pozbyć i za co konkrety... (2019/01/16 05:16)

Sith

Ernest, zapisz się do PIS - oni też samozwańczo nazwali się "dobrą zmianą"... ;> (2019/01/16 06:05)

ogtw

2013-02-02
...W związku z powyższym zdarzeniami / powtarzającymi się zresztą regularnie / postanowiłem ostatecznie zaprzestać korzystania ze skorumpowanego portalu / nie zakładać już ponownie konta / , którym zarządzają chamscy , zakłamani , obłudni ludzie / abstrakując już o ich laictwie w kwestiach wędkarskich / , którzy z stworzonej przez siebie sekcie stworzyli dla siebie azyl w którym dowartościowując siebie nawzajem czują się nietykalnymi istotami , tak naprawdę będąc błaznowatymi ścierwami.
/ wyłączając z tej myśli wszystkich nowych wspólpracowników , nie mających niestety godnych nauczycieli /

Więc niech znowu triumfuje wszechobecne kurestwo nadzorowane przez wyjątkowych chuji bez żadnych zasad...
Ernest Frankiewicz

Co znaczy ostatecznie? (2019/01/16 08:20)

użytkownik204792

...nic dodać , nic ująć... własnie ten blockquote dotyczył takich ludzi i zachowań jak pani ? pana ? / nie wiem jak się do hemafrodtyty należy właściwie zwracać / wyjmujących pojedynczy sens wypowiedzi dla danej potrzeby / należałoby te " wcześniejsze zdażenia " przedstawić , ale jak widać wspólpracownik dawnej nomenklatury nie widzi takiej potrzeby chroniąc bezwarunkowo opcji szumowinowatych partneró1.w z wspomnienej klik
p.s.1.skąd ten dostęp do archiwum ? ..... widać ostał się kolejny ukryty konfident 2. dotrzymalem konfidencie słowa - bo żadnego nowego konta nie zakładałem nie musząc się ukrywać pod ciotowatymi loginami (2019/01/16 08:51)

Jakub Woś

Ernest nie sądzisz, że Twoje słownictwo jest trochę wulgarne? (2019/01/16 22:22)

Sith

Koledzy, dajcie spokój, nie karmcie trola. Przecież to ewidentna podpucha do g****burzyw stylu"zdradzieckie mordy"!
Pewnie już drugi tydzień kobieta Mu nie dała i musi pozbyć się nadmiaru adrenaliny... (2019/01/17 06:19)

luxxxis

Ernesta z psychiatryka wypuścili !!!!!!!!!! Kopę lat !!!!!! Zapodaj coś prosto spod tego pokręconego czerepa,efekt wytężonej pracy 2 zwojów mózgu .Dawaj jakąś teoryję :)

Ps.Śmigam po popcorn,zaczekaj chwilkę,zasadż czopka czy coś..... (2019/01/17 10:05)

luxxxis

Ufff,chyba zdążyłem,Erni-pasy nie cisną?
Opowiedz kolegom tak jak i mnie o trudnym dzieciństwie-może zrozumią i w pierś się jobną.
Karmiony z procy,wujek do wanny wchodził no i ta utrata pracy po 20 latach...Polfa tabletki na chłopie testowała ,on sie przywiązał,a tu masz ...Zwolnienie.
To zmienia,zrozumta człeka.
  (2019/01/17 10:15)

użytkownik204792

Typowy przedstawiciel portalu przedstawił swoją wypowiedź ! Koledzy z sekty pewnie to coś " zrozumią ". Żenada.... (2019/01/24 04:55)