Port w Górze Kalwarii - Wisła

/ 11 odpowiedzi
Witam wszystkich .Chciałbym zapytac o port w Górze Kalwari ,jakie tam ryby mozna spotkac i najlepiej na co łapac.
Czatoslaw


Witam. W porcie nie łapałem. Lecz od stony Mińska. Jak i po prawe jak i lewej stronie mostu. Dużo małego suma ale za to sporo leszcza. Sam mieszakam w Mińsku i szczerze "wisła" to jedyne wyjście. Pozdrawiam!!! ;) (2009/11/03 22:19)

piotrek12


Dzieki za info.Ja tez mam ten problem z łowiskami ,dlatego tydzien temu wybrałem sie z kolega nad wisłe złapalismy z kolega w porcie po jednym Boleniu na boczny trok.PS.szkoda ze na Łazienkach w Minsku jest zakaz połowu do konca roku.Pozdrawiam. (2009/11/03 22:44)

2780plox


Teraz w porcie w Górze Kalwarii łowią małe leszcze i krąpie. Jest ich mrowie. Jak się spininguje zaczepiają się "za kapotę". Widziałem, że już łowią na ochotkę. Wędkarzy też jest dużo. Przy dobrej pogodzie trudno o miejsce. Sporo kolegów próbuje za okoniem i sandałkiem. Z wynikami - różnie. Sandacze raczej małe, ledwie wymiarowe. Ale też niewiele. Aby w niedzielę wjechać na teren portu dobrze jest mieć przygotowane 2 zł. Cieć otwierający bramę patrzy łaskawszym okiem. Pozdrawiam i życzę wynmików. (2009/11/04 13:58)

2780plox


Teraz w porcie w Górze Kalwarii łowią małe leszcze i krąpie. Jest ich mrowie. Jak się spininguje zaczepiają się "za kapotę". Widziałem, że już łowią na ochotkę. Wędkarzy też jest dużo. Przy dobrej pogodzie trudno o miejsce. Sporo kolegów próbuje za okoniem i sandałkiem. Z wynikami - różnie. Sandacze raczej małe, ledwie wymiarowe. Ale też niewiele. Aby w niedzielę wjechać na teren portu dobrze jest mieć przygotowane 2 zł. Cieć otwierający bramę patrzy łaskawszym okiem. Pozdrawiam i życzę wynmików. (2009/11/04 13:58)

2780plox


Przepraszam. Dwa razy kliknąłem. (2009/11/04 14:00)

kosbe1


witam byłem w ostatnią sobotę a efekt ok. 6 kg płoci kilka po pół kilo, kilka krąpi , 4 sapki lecz to nie jest takie proste ponieważ łowię w porcie już dość długo i trzeba wiedzieć gdzie się ustawić i na co łowić, przyjeżdżam w piątek pod wieczór i zostaję do soboty do 11.00. i to wystarczy, pytasz na co, więc pinki lub kukurydza. (2009/11/04 16:07)

przemo1980


Był ktoś może ostatnio na rybkach w okolicach Góry K ? Nie koniecznie w porcie. Może wędkował ktoś na główkach na Wiśle, z jakimi wynikami ? Ogólnie chodzi o drapieżnika jak i ryby spokojnego żeru. (2009/11/16 12:22)

tstaros


Teraz to na pewno nie powędkujesz, mocna przybrała woda na Wiśle. Co do połowów - w listopadzie byłem w okolicach Góry Kalwarii 2 razy na spinning na główkach od strony Glinek i ogólnie lipa. Jeden mały sandał, poza tym sporo zerwanych gum ;-) (2009/11/17 14:04)

spinexx


teraz do zbytnio to nie powętkujesz prrzybywa tam woda ryby tesz nie chcą zbyt brać jedynie troche leszcz sum mały życze połamanija kija (2009/11/17 15:39)

tstaros


Woda w Wiśle cały czas wysoka, główki zalane, ale dzisiaj przejeżdząłem przez most na Wiśle - w porcie wędki nie wetkniesz, wędkarzy tłum. Nie wiem tylko jak z wynikami. (2009/11/21 09:43)

robe32


Czy był ktoś może ostatnio na rybkach w okolicach Góry Kalwari ? (2013/08/26 13:21)