Port Drzewny i Port Zimowy w Toruniu

/ 1 odpowiedzi
Witam wszystkich wędkarzy. Jako, że mam dość siedzenia przed komputerem szukam miejsc połowu. Jako, że jestem cienki w łowieniu w nurcie białej ryby na Wiśle zainteresowałem się dwie miejscówkami. Jednak niestety nie wiem jak wyglądają tam ograniczenia. Proszę tych, którzy coś więcej wiedzą ode mnie o uzupełnienie tych informacji.

Port Drzewny - oto informacje, które znalazłem
Zakaz połowu: 01.01. do 31.05. - tzw szyjka dochodząca do Portu Drzewnego - 100 metrów
Cały teren Portu Drzewnego - Od 01.01. do 31.03.- zakaz spinningowania i połowu na żywca .      Od 01.04. do 31.05 .  - zakaz połowu ryb   ( w tym okresie będą pozyskiwane tarlaki.

Port Zimowy  - a jak tam wygląda - ten koło ulicy Popiełuszki - czy można tam łowić i czy jest sens szukania białej rybki?

toma7802


Witam.na porcie zimowym łowić nie można jedynie na szyjce portu ale to bardziej jesienią jak ryba wchodzi do portu na zimowisko,tylko trzeba jechać o 4rano żeby zająć miejsce i czekać do powiedzmy 7 aż się rozwidni tylu jest wędkarzy,a port drzewny w ubiegłym roku nie był zbyt ciekawy ze względu na niską wode za to 2 lata temu po powodzi brały piękne leszcze.Próbuj powodzenia (2012/03/07 14:29)