Zaloguj się do konta

Porozumienie PZW 2013r. okręg Łódzki / Piotrków Tr

utworzono: 2013/01/13 18:39
krystian252

Witam wszystkich wykupił już ktoś może składki w Łodzi na ten rok? Ciekaw jestem jakie wody udostępnił okręg Piotrków Tryb. dla wędkarzy z Łodzi bez dopłat? Ktoś coś wie na ten temat? bo podobno nie wszystkie. [2013-01-13 18:39]

Moczykij70

Z porozumienia wyłączony jest zbiornik Słok, Kotliny i jeszcze jeden, którego nazwy nie pamiętam. Dla Łodzi i Sieradza bez dopłat.
[2013-01-14 12:39]

krystian252

czyli mając składki Łódzkie można wędkować na Kotlinach?
[2013-01-14 15:12]

Moczykij70

No właśnie nie można, bo jak pisałem powyżej Kotliny są wyłączone z porozumienia. Dodam, że aby wędkować na wodach Okręgu Piotrków w ramach porozumienia należy posiadać zezwolenie tego okręgu.
[2013-01-15 11:22]

tlokkrzys

Jakie wy glupoty wypisujecie, Moze nalezaloby zadzwonic do okregu i sie dowiedziec. Zbiornik w Kotlinach jest udostepniony w ramach porozumienia tylko dla wedkarzy okregu PZW w Piotrkowie i Łodzi ! Kazdy inny wedkarz chcacy wedkowac na Kotlinach musi miec wykupiona składke okregowa w okregu piotrkowskim.Nie wprowadzajcie ludzi w bląd niepotwierdzonymi informacjami ! [2013-01-15 13:39]

Moczykij70

No właśnie dzwoniłem i tak mi powiedzieli w Okręgu Piotrków. Jeżeli ktoś kogoś wprowadza w błąd to właśnie Okręg Piotrków.
[2013-01-15 14:25]

tlokkrzys

Moczykij zadzwon jeszcze raz i sie zapytaj bo cos mi tu nie gra. Tylko powiedz ze jestes wedkarzem ze skladka czlonkowska w Lodzi a nie w Sieradzu. Zbiornik jest udostepniony w ramach porozumien da wedkarzy okregu PZW w Piotrkowie i w Lodzi.Najlepiej popros o rozmowe z dyrektorem biura [2013-01-16 10:25]

tlokkrzys

Moczykij muisisz rozroznic dwie rzeczy kazdy wedkarz lowiacy na wodach okregu piotrkowskiego musi posiadac zezwolenie tego okregu a to zezwolenie otrzymujesz w kole jak oplacisz skladki czlonkowska i okregowa . Otrzymasz zezwolenie rowniez na piotrkow i sprawdz w wykazie wod ze bedzie tam figurowal zbiornik Kotliny [2013-01-16 10:29]

krystian252

Jakie wy glupoty wypisujecie, Moze nalezaloby zadzwonic do okregu i sie dowiedziec. Zbiornik w Kotlinach jest udostepniony w ramach porozumienia tylko dla wedkarzy okregu PZW w Piotrkowie i Łodzi ! Kazdy inny wedkarz chcacy wedkowac na Kotlinach musi miec wykupiona składke okregowa w okregu piotrkowskim.Nie wprowadzajcie ludzi w bląd niepotwierdzonymi informacjami !

I tu masz kolego rację dzwoniłem przed wczoraj osobiście do okręgu PZW Piotrków Tryb. i wędkować mogą osoby które wykupiły składki w Łodzi i Piotrkowie Tryb., reszta musi dopłacić,jedynie zbiornik Słok jest tylko i wyłącznie dla wędkarzy którzy mają wykupione skł. Piotrkowie i nie mogą na nim wędkować osoby z Łodzi.

[2013-01-16 22:30]