Zaloguj się do konta

Porozumienie PZW Katowice 2013

utworzono: 2012/12/30 21:53
sylwek250

Umożliwia się, na podstawie zawartych porozumień, członkom następujących okręgów:

Toruń,

Radom,                                                    

Skierniewice,                                            

Wrocław,                                                   

Olsztyn,                                                      

Kalisz,                                                         

Bydgoszcz,                                               

Częstochowa,                                            

Leszno,        

Jelenia Góra                                       

Legnica,                                                      

Tarnów,

Wałbrzych,
Zielona Góra,

Łódź,
Lublin,

Zamość
Sieradz,

na warunkach wzajemnego wykupienia ulgowej 50% okręgowej składki członkowskiej

Na podstawie uchwał Zarządów Okręgów w Koszalinie, Gdańsku oraz w Siedlcach umożliwia się, bez zawarcia porozumień, na warunkach wzajemności wykupienie ulgowej 50% okręgowej składki członkowskiej na zagospodarowanie i ochronę wód w Okręgu PZW Katowice, po wcześniejszym wykupieniu w macierzystym okręgu, okręgowej składki członkowskiej.

Wchodzi w życie z dniem 01.01.2013 r. i obowiązuje do 31.12.2013 r.

[2012-12-30 21:53]

Arcymisiek

Jak zwykle jaja,a dlaczego nie ma porozumienia z ościennymi okręgami,np. z Opolskim?Bo zarządy żrą się o kasę,a wędkarze z tego nic(delikatnie mówiąc) nie mają:/
[2013-01-02 17:16]

addish

Bielsko Biała , Kraków, Kielce i Opole !!!
To jakaś porażka, o co tu chodzi !!!
[2013-01-06 10:12]

Majster 81

Jak co roku jaja jaja jaja nie ma co komentować tych porozumień zawartych przez górę , wstyd i gańba .
[2013-01-06 10:20]

perwer

Tak to wyglądało w 2012 :

· Radom -

· Bielsko Biała -

· Wrocław -

· Olsztyn -

· Kalisz -

· Bydgoszcz -

· Częstochowa -

· Leszno -

· Legnica -

· Elbląg -

· Skierniewice -

· Wałbrzych -

· Lublin -

· Łódź -

· Jelenia Góra -

· Toruń -

· Sieradz-

· Gdańsk -

Czyli odpadła Bielsko Biała ,a dołączył Tarnów ...czyli któryś dyniogłowy stwierdził że Bielsko się nie opłaca.
[2013-01-06 10:59]

89krzysztof

No jaja jakieś :) Ale w sumie to ja łowię praktycznie tylko na Katowickich wodach, więc mnie to nie dotknie aż tak bardzo.
[2013-01-06 11:17]

withanight88

Widzę, że cyrk jak u nas :)) Norma.
[2013-01-06 11:46]

Roxola

Jak dla mnie, nie jest źle, a nawet bardzo dobrze, bo od lat czekałam na porozumienie z O/Tarnów.I możliwość tańszego wędkowania na moim ulubionym odcinku Wisły, właśnie tam złowiłam moją pierwszą w życiu rybę :) Tak to już jest, że jedni są zadowoleni, a inni mniej... 

A co do porozumień O/Opole ....jeżeli ta mapa jest prawdziwa, to właśnie w Opolu mają ubogo z porozumieniami.
http://www.wedkuje.pl/porozumienia,okreg-pzw-opole,3421.html [2013-01-06 13:42]

Majster 81

A gdzie to mamy te porozumienie z Tarnów bo mapka porozumień tego nie uwzględnia.
[2013-01-06 13:58]

luki79

Ja należę do Bielskiego ale większość sezonu spędzam na Katowickim, do niektórych łowisk mam dużo bliżej niż u siebie. Zamiast dopłaty 50zł dopłacę 100zł parę lat też tak było i łba nie urwało.
Rozłożyć te 50zł na cały sezon to tragedii nie będzie, wystarczy na każdą nockę jednego browara mniej kupić i już.
Bajzel w PZW zawsze był i zawsze będzie więc ja już przestałem się nimi przejmować.
Pozdrawiam.
[2013-01-06 14:00]

Roxola

A gdzie to mamy te porozumienie z Tarnów bo mapka porozumień tego nie uwzględnia.

Na wedkuje.pl nie uwzględnia, dlatego ja wolę takie informacje sprawdzać na stronie PZW,
a O/Tarnów jest zaznaczony zarówno na stronie O/Katowice jak też na głównej PZW

http://www.katowice.pzw.org.pl/mapa_porozumien

[2013-01-06 14:07]

Majster 81

Ciekawi mnie to , czy nie jest to jakiś błąd. Czas pokarze
[2013-01-06 14:13]

perwer

Mnie osobiście tylko interesuje Częstochowa ,bo w tych rejonach  spędzam sporo czasu w wakacje .Zbiorniki piękne ,czyste ,bardzo mało ludzi ,dużo rybek i te 50 zł ,to żadna dopłata.
Każdy ma swoje miejsca . Kiedyś działało mi na nerwy że będąc w ogólnopolskim związku ,gdzie w całej Polsce ma swoje zbiorniki ,trzeba osobno płacić,lecz teraz już mi to zwisa i mam to gdzieś.

[2013-01-06 17:13]

addish

I o to właśnie Im chodzi by tak wędkarze myśleli " już mi to zwisa i mam to gdzieś ", wtedy nie ma sprzeciwów no i jest OK nieeeee !
Ja mam inne zdanie i dlatego wnoszę sprzeciw dla takiej polityki związku :)
[2013-01-07 10:47]

Imatyta

Szczerze, to wszystko to o dupe rozbić... [2013-01-07 16:54]

perwer

I o to właśnie Im chodzi by tak wędkarze myśleli " już mi to zwisa i mam to gdzieś ", wtedy nie ma sprzeciwów no i jest OK nieeeee !
Ja mam inne zdanie i dlatego wnoszę sprzeciw dla takiej polityki związku :)

To proponuje wziąć brzytwę i iść z płaczu sie pociąć .

Smutkami wędkarzy i żaleniem sie na forum portalowym, na pewno działacze w związku sie przejmą.

[2013-01-07 17:24]

lars

A ja się ciesze z porozumienia z Tarnowem.Wolę to niż jakieś Bielsko gdzie szału z łowiskami nie ma.
[2013-01-07 19:40]

szczupak12345

Porozumienia z Bielskiem nie ma, ponieważ okręg bielski podjął decyzję o braku współpracy z Katowicami.Porozumienia z Opolem nie ma, bo opolanie stawiają warunki nie do przyjęcia przez ZO Katowice.
Dlatego jest tak jak jest... [2013-01-07 22:40]

bobtrebor

Jakie to warunki ?
[2013-01-08 13:57]

89krzysztof

A tak z drugiej strony, to czy my w katowickim mamy mało wód do łowienia ? :)
[2013-01-08 15:32]

Imatyta

A tak z drugiej strony, to czy my w katowickim mamy mało wód do łowienia ? :)

Zbiorników może i dużo, ale za to ryby mało ;p [2013-01-08 17:28]

byju

A kiedy na mapce poprawią, że wszystkie porozumienia są za dopłatą 50%?? [2013-01-08 18:18]

Majster 81

Imatyta ----- rybka jest tylko czasu musimy więcej poświęcić na dane łowisko , a i efekty z czasem przyjdą.
[2013-01-08 18:26]

szczupak12345

Jakie to warunki ?

Opole chciało by nasi wędkarze ze śląska płacili za możliwość łowienia w ich województwie. Z kolei opolanie mieliby łowić u Nas za darmochę.
Tak przynajmniej zrozumiałem ze słów osoby z zarządu okręgu, który był u nas w kole na zebraniu sprawozdawczo - wyborczym. [2013-01-08 19:05]

Arcymisiek

Jakie to warunki ?

Opole chciało by nasi wędkarze ze śląska płacili za możliwość łowienia w ich województwie. Z kolei opolanie mieliby łowić u Nas za darmochę.
Tak przynajmniej zrozumiałem ze słów osoby z zarządu okręgu, który był u nas w kole na zebraniu sprawozdawczo - wyborczym.

Nie,normalnie cyrk z tymi zarządami okręgów,kiedyś człowiek jeździł po całej Polsce z jedyną dopłatą na wody górskie i nie było problemu.Teraz te zakichane okręgi żrą się o kasę i przez to człowiek nie ma już takiej wędkarskiej swobody w swoim kraju,ale trudno jakoś trzeba sobie radzić.

[2013-01-09 19:34]

kominx

A koledzy wiecie może czy Katowice mają porozumienie z Poznaniem ? Bo na mapce na forum pokazuje, że tak...
[2013-01-10 17:01]

25 maja 2018 roku wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 roku tzw. RODO. Nowe prawo nakłada na nas obowiązek uzyskania Twojej zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w plikach cookies

Oświadczam, iż zapoznałem sie z Polityką prywatności i zgadzam się na zapisywanie i przechowywanie w mojej przeglądarce internetowej tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie zaszyfrowanych w nich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania z innych stron internetowych, serwisów oraz parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez wedkuje.pl, oraz ZAUFANYCH PARTNERÓW.

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono

Hoblo Sp z o.o.,Warszawa 02-761, ul. Cypryjska 2G

Cele przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
2.świadczenie usług drogą elektroniczną
3.dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
4.wykrywanie botów i nadużyć w usługach
5.pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)

Podstawy prawne przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne – zgoda
2.świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
3.pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych

Odbiorcy danych

Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym podmioty ZAUFANI PARTNERZY, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą

Prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych; prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Inne prawa osoby, której dane dotyczą.

Informacje dodatkowe

Więcej o zasadach przetwarzania danych w „Polityce prywatności”

Ustawienia