Porozumienie PZW Katowice 2013

/ 40 odpowiedzi
odkrywca

Ztego co wiem(dzwoniłem do okręgu)to Tarnów jeszcze nie jest podpisany,i to nic pewnego! (2013/01/10 17:12)

Roxola

Ze strony O/Katowice też Tarnów już zniknął ....  się krótko pocieszyłam...  :(

http://www.katowice.pzw.org.pl/cms/1837/porozumienia_2013 (2013/01/10 17:28)

Majster 81

A nie mówiłem ,  (2013/01/10 17:48)

Roxola

mówiłeś, mówiłeś...  już nie chcę mówić, że chyba wykrakałeś   ;) (2013/01/10 20:26)

lars

Ale się wk...wiłem!Tak się cieszyłem na ten Tarnów a tu takie jaja.Po cholerę puszczają info o porozumieniu jak jeszcze go nie podpisali?Po drugie praktycznie nie ma porozumień z okolicznymi okręgami.Na cholerę komu porozumienia na drugim końcu kraju?Kto tam będzie jeździł łowić? (2013/01/10 20:44)

tomasz26552

Witam czyli jednak jestem na 90% przekonany że w tym roku na mnie nie zarobią.Szkoda gadać (2013/01/10 20:54)

Roxola

Na stronie O/Katowice pojawił się taki komunikat:

W dniu 30.01.2013 roku o godzinie 15.30 na terenie Okręgu Opole odbyło się wspólne posiedzenie Prezydium Zarządu Okręgu PZW w Katowicach z Prezydium Zarządu  Okręgu PZW w Opolu , w sprawie zawarcia porozumienia międzyokręgowego w celu stworzenia wędkarzom obu okręgów dogodnych warunków do wędkowania w 2013 roku .

W związku z powyższym prosimy wędkarzy o nie wykupywanie znaków, Opolskiej Okręgowej Składki Członkowskiej z uwagi na ewentualne wprowadzenie ulg w składce . 

Prezydium Zarządu

Okręgu PZW w Katowicach

http://www.katowice.pzw.org.pl/wiadomosci/72237/60/porozumienie_miedzyokregowe_z_okregiem_pzw_w_opolu (2013/01/31 18:35)

henryk58

Witaj Olu , jestem zawiedziony że  , Okręg Katowice nie podpisał umowy z Okręgiem Elbląg lub odwrotnie bo nie mam informacji z naszego OZW  jakie były powody nie zawarcia porozumień .

Pozdrowienia

(2013/01/31 18:52)

Arcymisiek

W dniu 30.01.2013 roku o godzinie 15.30 na terenie Okręgu Opole odbyło się wspólne posiedzenie Prezydium Zarządu Okręgu PZW w Katowicach z Prezydium Zarządu  Okręgu PZW w Opolu , w sprawie zawarcia porozumienia międzyokręgowego w celu stworzenia wędkarzom obu okręgów dogodnych warunków do wędkowania w 2013 roku .

W związku z powyższym prosimy wędkarzy o nie wykupywanie znaków, Opolskiej Okręgowej Składki Członkowskiej z uwagi na ewentualne wprowadzenie ulg w składce . 

Prezydium Zarządu

Okręgu PZW w Katowicach

http://www.katowice.pzw.org.pl/wiadomosci/72237/60/porozumienie_miedzyokregowe_z_okregiem_pzw_w_opolu

W końcu jakieś miłe zaskoczenie:)

(2013/01/31 19:01)

berthold

Prezydium Zarządu

Okręgu PZW w Katowicach

http://www.katowice.pzw.org.pl/wiadomosci/72237/60/porozumienie_miedzyokregowe_z_okregiem_pzw_w_opolu

W końcu jakieś miłe zaskoczenie:)

z racji ilości wody i odległości to najlepsze porozumienie może jeszcze z małopolską i byłoby gitarra
(2013/01/31 20:16)

Roxola

Porozumienie z O/Opole zostało podpisane 

http://www.katowice.pzw.org.pl/wiadomosci/72237/60/porozumienie_miedzyokregowe_z_okregiem_pzw_w_opolu_podpisane (2013/02/13 15:34)

adler

Składki i warunki wędkowania:

- Porozumienie dotyczy tylko członków PZW zrzeszonych w jednostkach organizacyjnych Okręgu PZW w Katowicach i Okręgu PZW z/s w Opolu.

- Porozumienie przewiduje honorowanie ulg w składkach wynikających z odznaczeń krajowych.

- Ustala się następujące wysokości składek obowiązujących w porozumieniu:

a. członkowie Okręgu PZW w Katowicach chętni do wędkowania na wodach ogólnodostępnych Okręgu PZW z/s w Opolu (z wyłączeniem zbiornika Kluczbork i Ujazd) wnoszą składkę w wysokości 80 zł brutto;

c. członkowie Okręgu PZW z/s w Opolu chętni do wędkowania na wodach ogólnodostępnych Okręgu PZW w Katowicach wnoszą składkę w wysokości 50 zł brutto;

d. na wodach granicznych (obwód Odra I i obwód Kłodnica II) wędkarze po wniesieniu składki członkowskiej okręgowej w wysokości 25 zł brutto mogą wędkować wyłącznie:

- na obwodzie Odra I członkowie z Okręgu PZW z/s w Opolu;

- na obwodzie Kłodnica II członkowie z Okręgu PZW w Katowicach.

Prezes Zarządu Okręgu w Opolu                       Prezes Zarządu Okręgu w  Katowicach
        Marian Magdziarz                                                    Mirosław Iwański   (2013/02/13 16:16)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

smerfik09

Siema,
jestem z Łodzi i interesuję mnie wykupić pozwolenie PZW Katowice i czy jest jakaś inna szansa nabycia pozwolenia czy trzeba jechać do Katowic ?? (2013/02/21 12:14)

zbigniewszuwart

wzeszłym 012 r bez porozumienia płaciłem za opole 60 zł  a  teraz na porozumienie 80 zł to jakieś przekręty ale jaja! (2013/04/17 19:40)

Roxola

Z całą pewnością przekręty, bo ktoś musiał dołożyć do Twojej składki w zeszłym roku 50złze swojej kieszeni, bo ja zapłaciłam 110zł (2013/04/17 20:04)