Zaloguj się do konta

Porozumienie na zasadzie dopłaty 50% składki - co

utworzono: 2019/06/11 17:47
Jakub Woś

Panie i Panowie,
Wiem, że pojawiają się tu specjaliści w sprawach PZW i może będą w stanie rozwiać moje wątpliwości.

Na stronie PZW okręgu Lublin na mapie porozumień jest taki zapis odnośnie okręgu w Piotrkowie Trybunalskim ( dalej PT) :

Okręg PZW w Piotrkowie Trybunalskim - porozumienie na wody nizinne
Porozumienie na zasadzie dopłaty 50% składki okręgowej w danym okręgu. Porozumienie nie dotyczy łowisk specjalnych i licencyjnych

Dopłata na wody nizinne: 55 zł (na Okręg Lubelski)

I szczerze mówiąc nic z tego nie rozumiem. Czy ja muszę zapłacić 55 zł żeby móc łowić w okręgu PT? czy te słowa w nawiasie ( na okręg lubelski) oznaczają, że to osoby z okręgu PT muszą dopłacić te 55zł a ja wystarczy, że "druknę" zezwolenie i mogę łowić mając tylko opłacony lubelski?

Dodam ze na stronie PZW PT jest zapis o porozumieniu z okręgiem lubeskim i brzmi on:

porozumienie na wody ogólnodostępne nizinne w opcji tzw. 50/50. Członkowie po wniesieniu składki okręgowej w macierzystym okręgu mają prawo indywidualnego wykupienia w danym okręgu ustalonej składki okręgowej ulgowej, jaka obowiązuje na terenie okręgu, na którego amatorski połów ryb będzie się odbywał. Wysokość składki rocznej w ramach porozumienia -55,- zł.
Dopłata na wody nizinne: 55,- zł

Tu jak widać nie ma nic w nawiasach.

Dla mnie te zapiesy są nieczytelne. [2019-06-11 17:47]

Artur z Ketrzyna

A co powiesz o porozumieniu PZW a Niemcy. za 25 euro maja dostęp do 22 okręgów. [2019-06-12 16:49]

Jakub Woś

A co powiesz o porozumieniu PZW a Niemcy. za 25 euro maja dostęp do 22 okręgów.

Nie znam Niemca ktory chciałby tu na ryby nawet za darmo przyjeżdżać. A le to nie jest odpowiedź na moje pytanie, niestety [2019-06-12 19:28]

Sith

Faktycznie Jakubie, te zapisy są zupełnie niezrozumiałe, ale weź poprawkę na "inteligencję" działaczy PZW wyższego szczebla... Pewnie uczeń I gimnazjalnej napisałby to znacznie bardziej zrozumiale (szkoda, że idiotyczną decyzją zlikwidowano gimnazja).
To porozumienie działa "w obie strony":
- wędkarz z O/Piotrków, jeśli chce łowić w O/Lublin musi dopłacić 50% składki lubelskiej;
- wędkarz z O/Lublin, jeśli chce łowić w O/Piotrków musi dopłacić 50% składki piotrkowskiej.
Teraz chyba wszystko jasne ;)) [2019-06-13 08:37]

Jakub Woś

Faktycznie Jakubie, te zapisy są zupełnie niezrozumiałe, ale weź poprawkę na "inteligencję" działaczy PZW wyższego szczebla... Pewnie uczeń I gimnazjalnej napisałby to znacznie bardziej zrozumiale (szkoda, że idiotyczną decyzją zlikwidowano gimnazja).
To porozumienie działa "w obie strony":
- wędkarz z O/Piotrków, jeśli chce łowić w O/Lublin musi dopłacić 50% składki lubelskiej;
- wędkarz z O/Lublin, jeśli chce łowić w O/Piotrków musi dopłacić 50% składki piotrkowskiej.
Teraz chyba wszystko jasne ;))
W takiej wersji to rozmiem. Dzięki. [2019-06-13 08:49]

25 maja 2018 roku wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 roku tzw. RODO. Nowe prawo nakłada na nas obowiązek uzyskania Twojej zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w plikach cookies

Oświadczam, iż zapoznałem sie z Polityką prywatności i zgadzam się na zapisywanie i przechowywanie w mojej przeglądarce internetowej tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie zaszyfrowanych w nich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania z innych stron internetowych, serwisów oraz parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez wedkuje.pl, oraz ZAUFANYCH PARTNERÓW.

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono

Hoblo Sp z o.o.,Warszawa 02-761, ul. Cypryjska 2G

Cele przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
2.świadczenie usług drogą elektroniczną
3.dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
4.wykrywanie botów i nadużyć w usługach
5.pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)

Podstawy prawne przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne – zgoda
2.świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
3.pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych

Odbiorcy danych

Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym podmioty ZAUFANI PARTNERZY, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą

Prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych; prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Inne prawa osoby, której dane dotyczą.

Informacje dodatkowe

Więcej o zasadach przetwarzania danych w „Polityce prywatności”

Ustawienia